طراحی سایت شرکتی با کنترل پنل اختصاصی تحویل فوری - 350 هزار تومان اطلاعات بیشتر

زیباترین سایت های آرایشگاهی و سالن زیبایی

طراحی سایت آرایشگاهی و سالن زیبایی | سایت آرایشگاهی و سالن زیبایی | طراحی سایت آرایشگاهی و سالن زیبایی ارزان قیمت

طراحی سایت آرایشگاه,طراحی سایت آرایشگاهی ارزان,طراحی سایت ارزان آرایشگاهی

زیبایی طلبی خصلت تمامی افراد اعم از زن و مرد به خصوص در دنیای امروز می باشد. بازار رقابت و تنوع خدمات در این زمینه سر به فلک کشیده  و انتخاب را برای مخاطبان سخت کرده است. اما در این بین آن هایی موفق ترند که در دنیای اینترنت با ارائه نمونه کارهای خود فعالیت بیشتری دارند به همین دلیل نام آنها شناساتر و معروف تر می شود، با  گذشتن از سر زبان ها به گوش دیگران رسیده و سیلی عظیم از مشتریان را به سمت آرایشگاه سوق می دهد. یکی از این فعالیت های اینترنتی طراحی سایت ارزان مخصوص آرایشگاه و سالن زیبایی می باشد که در ذیل بخش های مختلف این سایت را مورد بررسی قرار می دهیم.

امکانات وب سایت آرایشگاهی و سالن زیبایی:

1. نمونه کارها: در این بخش از سایت آرایشگاهی و سالن زیبایی میتوانید از نمونه کارهای خود عکس و فیلم تهیه کرده در سایت مورد مشاهده عموم قرار دهید.
نکته: اصول اسلامی را در تهیه عکس ها و فیلم ها حتما رعایت کنید.
2. خدمات: ریز خدمات خود اعم از کوتاهی مو، اصلاح ابرو، اصلاح صورت،اکستنشن، کاشت ناخن، شینیون، میکاپ و غیره را به همراه تصاویر مرتبط  توضیح دهید.
3. لیست نرخ خدمات
4. مقالات آموزشی: مقالاتی مرتبط با خدمات خود، مزایا، معایب و عوارض آن ها را شرح دهید.
5. نمایی از سالن: تصاویری از محیط را در این بخش قرار دهید.
6. اصناف همکار
7. آرایشگران برتر: در این بخش از سایت آرایشگاهی و سالن زیبایی  به معرفی نیروهای زبده خود جهت تشویق سایرین بپردازید.
8. دوره های آموزشی زیبایی و آرایشگری: دوره های آموزشی را با ذکر طول دوره، هزینه، مربی مربوطه ذکر نمایید.
9. ثبت نام و ورود کاربران: کاربران پس از ثبت نام و ورود به سایت آرایشگاهی و سالن زیبایی، با مشاهده دوره های آموزشی در بخش قبل قادر خواهند بود در هر یک از این دوره ها ثبت نام کرده و حتی پرداخت آنلاین را هم از طریق سایت انجام دهند.
10. نظرات کاربران:  در هر یک از بخش های سایت آرایشگاهی و سالن زیبایی، مانند بخش نمونه کارها و یا بخش دوره های آموزشی کاربران میتوانند نظرات و تجربیات خود را از کار شما در اختیار سایرین قرار دهند و پس از تائید شما این نظرات در سایت انتشار می یابد.
11. تبلیغات در سایت آرایشگاهی و سالن زیبایی: شما از طریق قرار دادن بنر تبلیغاتی در سایت خود می توانید درآمد جدیدی کسب نمایید.
12. ارائه افتخارات و مدارک فنی معتبر
13. تاریخچه سالن زیبایی و آرایشگاه: تاریخچه آرایشگاه اعم از : راه اندازی، طراحی و دکوراسیون سالن، جابجایی و نقل و انتقالات، دریافت مدارک عالی و .... را در این بخش از سایت آرایشگاهی و سالن زیبایی ذکر کنید.
14. معرفی آتلیه ها و تالارهای همکار جهت راهنمایی عروس و دامادها
15. اطلاعات تماس
تمامی موارد ذکر شده، امکانات کلی در سایت آرایشگاهی و سالن زیبایی است و تیم پلن سایت با کمال میل به استقبال پیشنهادات صاحبان این عرصه جهت افزایش امکانات می باشد، فلذا ما هیچ محدودیتی در این زمینه نداریم و با آغوش باز کیفیت خدمات خود را با اظهار نظر شما عزیزان افزایش خواهیم داد.

"هنر خود را از طریق طراحی سایت آرایشگاهی در بستر اینترنت به نمایش بگذارید"