طراحی سایت شرکتی با کنترل پنل اختصاصی تحویل فوری - 350 هزار تومان اطلاعات بیشتر

جامع ترین وب سایت آموزشگاهی در سطح کشور طراحی شده توسط تیم پلن سایت

طراحی سایت آموزشگاه | سایت آموزشی و آموزشگاهی | طراحی سایت آموزشگاهی ارزان قیمت

طراحی سایت آموزشگاهی,طراحی سایت آموزشگاه,طراحی سایت ارزان آموزشگاه

جایگاه وب سایت آموزشگاهی :

همیشه این سوال مطرح بوده که علم بهتر است یا ثروت؟
هر کس پاسخی به این سوال می دهد اما پاسخ صحیح چیست؟
در جریان تاریخ افراد زیادی به دنبال علم بوده اند، در احادیث و روایات نیز توصیه زیادی به دانش اندوزی و طلب علم شده است، دانشمندان زیادی همچون ابن سینا، ادیسون و ..... به جهت اینکه عمر خود را صرف دانش اندوزی و تلاش جهت رسیدن به نتایج علمی که زندگی بشر را تحت تاثیر مثبت قرار دهد کرده اند، مورد احترام همگان حتی نسل های آینده هستند. در واقع آسایش بشر در گرو علم است. علمی که خداوند انسان را به جهت پیشرفت و آسودگی به سمت آن سوق میدهد و کافی است هر فردی همت کند تا به نقاط فوق تصور خود برسد. ارگان های زیادی در تلاشند تا افراد را به این سمت سوق دهند مدارس، آموزشگاهها، دانشگاهها، موسسات علمی، نهاد های مرتبط و .....
همچنین افراد زیادی در تلاطم اشتراک علم خود با سایرین هستند، از جمله معلمان، اساتید و .....
تکنولوژی حاصل از کسب علم است و آن چیزی که دنیای امروز را تحت تاثیر خود قرار داده تکنولوژی است، اینترنت یکی از دستاوردهای بشر از تلاش در زمینه کسب علم و پیشرفت تکنولوژی بوده، و آنچه مسلم است وجود سایت در فضای وب جهت بالابردن اطلاعات بشر در هر زمینه ای مفید است. لذا تیم پلن سایت همت گمارده اند تا با دانش خود در این زمینه به تمامی افرادی که در تلاش جهت آگاه سازی نفرات با مسائل ریز و درشت از طریق سایت های مرتبط هستند، یاری رساند. اگر شما هم در فعالیت های علمی دستی دارید می توانید روی کمک ما حساب کنید.
ادعای ما بر این است که تیم پلن سایت با طراحی سایت ارزان برای آموزشگاه ها، جامع ترین وب سایت آموزشی و آموزشگاهی در سطح کشور را دارا می باشد.اما چرا همچین ادعایی داریم؟ 
پاسخ: به دلیل امکانات لحاظ شده در وب سایت آموزشگاهی که در ذیل به طور کامل ذکر می گردد:
1.مقالات آموزشی: ذکر موارد آموزشی در زمینه فعالیت آموزشگاه
2.اخبار آموزشگاه که شامل رخدادهای آموزشی و آموزشگاه می شود: به طور مثال اضافه کردن تجهیزات به روز و موثر بر آموزش، اعلانیه وزارت آموزش و پرورش و ...
3.فراخوان جذب مدرس
4.اعلام تخفیف شهریه ها در بازه های زمانی مختلف
5.دوره های آموزشی: ذکر زمان و مکان و اساتید دوره های آموزشی
6.تقویم آموزشی: ذکر زمان کلاس ها در طول هفته
7.اعلام سمینار های آموزشی
8.گالری تصاویر
9.سوالات متداول: سوالاتی که برای دانش آموزان و دانشجویان پیش می آید را میتوانید در این بخش از وب سایت آموزشگاهی پاسخ دهید تا با مراجعه به این قسمت جواب تمامی سوالات خود را دریافت نمایند و وقتی از مسئولین آموزشگاه جهت پاسخگویی گرفته نشود. 
10.معرفی نمایندگی ها
11.ثبت نام و پرداخت شهریه به صورت  آنلاین: و در نهایت مهم ترین بخش سایت آموزشی و آموزشگاهی، ثبت نام آنلاین است. که افراد با ثبت نام و مشاهده مشخصات دوره ها میتوانند در دوره های مربوطه ثبت نام کنند پس از مشاهده فرم پیش ثبت نام و تائید نهایی شهریه محاسبه شده را به صورت اینترنتی پرداخت نمایند. 
12.پنل کاربری دانش آموزان یا دانشجویان : پس از ثبت نام هر دانش آموز برای خود یک پنل کاربری دارد که در این بخش از وب سایت آموزشی و آموزشگاهی، دوره های ثبت نام شده، شهریه های پرداخت شده، نمرات خود را مشاهده و مدیریت می کند.
13.پنل کاربری اساتید: هر استاد می تواند عضوی از سایت آموزشی و آموزشگاهی باشد و از طریق پنل شخصی خود، زمانبندی دوره ها، دانشجویان یا دانش آموزان ثبت نام شده در دوره و نمرات آن ها، فیش حقوقی و .... را مشاهده و مدیریت کند.
14.پنل کاربری کارکنان: به جز اساتید کارکنان بخش اداری، آموزشی، مالی، دبیرخانه و غیره هر کدام میتوانند پنل کاربری داشته باشند. 
تمامی این موارد و گزینه های دیگر که از حوصله این مقاله خارج است طراحی وب سایت آموزشی و آموزشگاهی تیم پلن سایت را به جامع ترین نوع طراحی سایت در این زمینه تبدیل کرده که استفاده از آن باعث رضایت کاربران می باشد.

"با طراحی سایت آموزشگاهی به عملکرد خود سرعت بخشید"