طراحی سایت شرکتی با کنترل پنل اختصاصی تحویل فوری - 350 هزار تومان اطلاعات بیشتر

وب سایت پزشکی پلن سایت همسو با نظر و سلایق پزشکان مختلف در سرتاسر کشور

طراحی سایت پزشکی | سایت پزشکی | طراحی سایت پزشکی ارزان قیمت

طراحی سایت پزشکی,طراحی وب سایت پزشکی,هزینه طراحی سایت پزشکی,قیمت طراحی سایت پزشکی,طراحی سایت پزشکی حرفه ای

آیا واقعا نیازی به داشتن وب سایت پزشکی هست؟

پزشکان پرتلاش ترین افراد این جامعه هستند، چرا که این افراد از ابتدای راه جهت ورود به دانشگاه و طی کردن مسیر پیش رو ، برای رسیدن به مدارج عالی در این عرصه سختی های  زیادی را متحمل شده و پس از رسیدن به مقصد با انبوهی از افراد متقاضی جهت مداوا روبرو می شوند. و تازه سخت ترین قسمت کار شروع میشود و آن حساسیت شغل شماست. نجات جان انسانها، انسانهایی که سلامتی آنها برای افراد زیادی مهم و مسلما ارزشمند است. اما مسئله ای دیگر نیز مطرح است، تعداد بی شماری از افراد در این حیطه  فعالیت دارند و باعث ایجاد رقابت شده اند. پزشکان زیادی جهت معرفی خود و خدماتشان وارد عرصه اینترنت شده و با طراحی وب سایت و حضور در شبکه های اجتماعی به دنبال جذب مخاطب هستند و افراد نیز از طریق اینترنت در جستجوی پزشکان حاذق و ماهر می باشند لذا وقت آن رسیده که شما هم دست به کار شوید و سایتی جهت معرفی خود تعبیه کنید تیم پلن سایت نیز از هیچ کمکی در زمینه طراحی سایت ارزان از نوع پزشکی دریغ نخواهد کرد. در ضمن سایت های پزشکی ما را نیز میتوانید در بخش نمونه کارها ملاحظه نمایید.

در وب سایت پزشکی خود چه اطلاعاتی را درج کنیم؟

1. حیطه کاری: ابتدا تخصص خود را در بالای سایت پزشکی به صورت چشمگیر لحاظ کنید، چرا که با اینکار کاربر در همان نگاه اول متوجه زمینه کاری پزشک مربوطه می شود.
2. خدمات: در مرحله دوم به تشریح خدمات خود بپردازید، بیشتر افراد عامه با اصطلاحات پزشکی هیچ آشنایی ندارند و از خیلی روش های درمانی، زیبایی و پزشکی بی اطلاع هستند و شما از این طریق می توانید دید افراد عامه را نسبت به تخصص خود باز نمایید.
3. مقالات و دانستنی های پزشکی: مقالات پزشکی از آن دسته از مقالاتی هستند که مخاطبان زیادی از همه قشرهای جامعه دارند و روزانه جستجوهای زیادی در سطح گوگل برای مقالات پزشکی می شود لذا شما با ذکر مقالات مفید در سایت پزشکی خود علاوه بر محبوب کردن خود در گوگل میتوانید به جذب مخاطبینتان اهتمام ورزید.
4. متخصصین: چنانچه سایت پزشکی شما مربوط به کلینیک می باشد  یا در مطب شما چندین پزشک مشغول بکار هستند می توانید به جای داشتن چندین سایت برای هر پزشک میتوانید تنها با داشتن یک سایت خدمات و تخصص های تمامی پزشکان را معرفی کنید.
5. گالری تصاویر و ویدئوها: تصاویر و ویدئوهای گرفته شده از مکان کاری خود، جراحی ها، درمان های عملی را در وب سایت خود قرار دهید.
6. ذکر افتخارات در وب سایت پزشکی
7. درج ساعت کاری
8. نوبت دهی آنلاین: برترین قابلیت موجود در طراحی سایت پزشکی نوبت دهی آنلاین می باشد. به گونه ای که بیمار با مراجعه به سایت پزشکی روز و ساعت ویزیت و نام پزشک مربوطه را انتخاب میکند و گزینه رزرو را برمی گزیند، در صورت تائید منشی پیغامی مبنی بر تائید زمان رزرو شده برای بیمار ارسال میگردد.
مزایای نوبت دهی آنلاین: 
کاهش هزینه تلفن
کاهش  ترافیک خطی تلفن
کاهش انرژی مصرف شده توسط منشی
راحتی عملیات رزرو برای بیماران و باز بودن دست بیمار جهت انتخاب زمان مناسب ویزیت و در نهایت رضایت بیماران
جلوگیری از هرج و مرج و تداخل زمان ویزیت
9. تقویم پزشکی: تقویم پزشکی معانی متفاوتی دارد و با گفتن این کلمه ممکن است شما تقویم های مختلفی را در ذهنتان تداعی کنید. تقویم سلامت، تقویم دوران بارداری، تقویم مناسبت های پزشکی اما در اینجا منظور ما از تقویم پزشکی چیز دیگری است که در ذیل توضیح داده می شود.
علاوه بر هماهنگی بین بیمار و منشی ، هماهنگی داخلی بین پزشک و منشی نیز جز مهم ترین رکن اداره مطب و یا کلینیک می باشد لذا وجود تقویم در سایت پزشکی به این امر سهولت می بخشد و منشی با ثبت زمان های رزرو شده توسط بیماران، پزشک را در جریان امور قرار می دهد. 

در انتها قابل ذکر است که تا کنون چندین پزشک از این پیشنهادات استفاده کرده و بازخورد موثری را در روند کاری خود دریافت کرده اند، شما نیز میتوانید از تجربیات آنها استفاده نموده و به ما اعتماد کنید.

"طراحی سایت پزشکی حرکتی موثر جهت نظم دهی امور، صرفه جویی در زمان و هزینه، حضور در عرصه اینترنت و پیشبرد اهداف همگام با پیشرفت تکنولوژی"