شرکت طراحی سایت در کرج

نمونه کارهای طراحی سایت

طراحی سایت گچبری پارسایی

طراحی سایت گچبری پارسایی

طراحی سایت گچبری پارسایی
اسپیاس

اسپیاس

اسپیاس
درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت
پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری
مجله پزشکی فاین فیس

مجله پزشکی فاین فیس

مجله پزشکی فاین فیس
مجتمع چاپ البرز

مجتمع چاپ البرز

مجتمع چاپ البرز
موسسه مهاجرت صدرا مهاجر

موسسه مهاجرت صدرا مهاجر

موسسه مهاجرت صدرا مهاجر
استوک شاپ

استوک شاپ

استوک شاپ
تیغه اره پایتخت

تیغه اره پایتخت

تیغه اره پایتخت
تشک selen matt

تشک selen matt

تشک selen matt
شرکت نو آوران آرسس صنعت

شرکت نو آوران آرسس صنعت

شرکت نو آوران آرسس صنعت

شرکت طراحی سایت حرفه ای در کرج

شرکت طراحی سایت در کرج,طراحی سایت با asp در کرج,طراحی سایت ,طراحی سایت در کرج

شرکت طراحی سایت باید چه ویژگی هایی باشد:


1.انتخاب قالب مناسب در طراحی سایت

یک شرکت طراحی سایت حرفه ای می بایست براساس نوع کسب و کار شرکت ها قالب مناسب را از نظر گرافیکی ، چیدمان صفحه و ترکیب رنگ مناسب با نوع کار را معرفی کند.باید بداند چه قالبی می تواند در جذب کاربران این صنف مناسب است.قالبی که بتواند ویژگی های زیبایی و بصری خاصی را پشتیبانی کند.

اهمیت سئو  در طراحی سایت

دومین نکته این است که شرکت طراحی سایت بتواند به شناخت کاملی از کسب و کار شما در دنیای اینترنت برسد تا با بررسی جایگاه رقبا در موتورهای جستجو برنامه ریزی جامعی برای بهینه سازی سایت شما انجام دهد.
سئو باعث رونق بخشیدن به کسب و کار شما می شود.اگر سئو سایت شما درست انجام شود به زودی در صفحه اول نتایج گوگل قرار می گیرید.شرکت های سئو که طراحی سایت انجام می دهند خدمات سئو هم برای گرفتن نتیجه عالی به شما پیشنهاد می کنند.


پشتیبانی بلند مدت برای طراحی سایت

انجام خدمات پشتیبانی نیز میتواند گزینه بسیار مهمی باشد چرا که مطمئنا بعد از عملیات طراحی سایت احتیاج به اعمال تغییرات در سایت خواهید شد و یا به مشکلاتی بر میخورید که نیاز به پشتیبانی خواهید داشت.
بنابراین در انتخاب شرکت طراح سایت دقت کنید تا پشتیبانی طولانی مدت را در روند کار خود بگنجاند.بعضی از شزکت ها با تبلیغ طراحی سایت ارزانسعی بر این دارند که فقط یک پروژه در سطح پایین به شما عرضه کنند اما پشتیبانی بعد از آن را انجام نمی دهند.

قیمت طراحی سایت 

شرکت طراح سایت حرفه ای برای کارهایی که انجام می دهد قیمت و هزینه مناسبی درخواست می کند.قیمت طراحی سایت مناسب بنا به کاری که انجام می دهد قیمت مناسبی را تعیین می کند .

طراحی سایت با لود سریع

امروزه یکی از معیارهای یک سایت خوب لود سریع سایت و نمایش سریع مطالب کاربردی سایت است. بنابراین در انتخاب شرکت طراحی سایت دقت کنید نمونه کارهایی که ارائه میدهند از سرعت بالایی برخوردار باشند.


نمایش یکسان سایت در مرورگرهای مختلف و واکنش گرا بودن آن(اهمیت ریسپانسو بودن در طراحی سایت)

یکی از مشکلاتی که اکثر سایتها با آن مواجه میشوند این است که اجزای سایت در مرورگرهای به یکسان دیده نمی شود و یا در مانیتورهای مختلف تغییر میکند. بنابراین شرکت طراحی سایت حرفه ای می بایست به خوبی از این اصول پیروی کند.

سرور و هاست قدرتمند برای طراحی سایت

این ویژگی از اصلی ترین پیش نیازها برای یک شرکت طراحی سایت موفق است. پایه یک طراحی سایت حرفه ای، بهره بردن طراحی از سرور و هاستینگ قدرتمنده چون در این صورته که میتونه از پس نیازها و آرزوهای شما بر بیاد و وب سایتی مطابق با خواسته شما در اختیارتون قرار بده. همچنین علاوه بر داشتن این ویژگی بهتره که گواهینامه SSL هم داشته باشه که همون گواهینامه تایید نام دامنه است. 

اهمیت سرور در طراحی سایت در کرج

•    امنیت اطلاعاتتون رو بالا می بره
•    خطا رو در کارمنداتون کم می کنه
•    سرعت انجام کارهای روزانه رو افزایش میده
•    به شرکت و سایت شما اجازه رشد و گسترش میده
•    به صورت خودکار و در زمان های مشخصی از اطلاعات شما بک آپ گیری میکنه.

بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که بعد از آشنایی با یک شرکت طراحی سایت در کرج به بخش نمونه کارها بروید و نمونه کارهای قبلی شرکت را از نظر زیبایی و سرعت لود صفحات مورد بررسی قرار بدهید و از موتورهای جستجوگر استفاده کردن و نام آن سایت را جستجو کنید تا متوجه شوید  انجام بهینه سازی سایت طبق اصول در آن رعایت شده است یا خیر. به این معنی که بعد از جستجو می بایست نام آن سایت را در لیست سایت های جستجو شده بیابید.