جامع ترین وب سایت آموزشگاهی در سطح کشور طراحی شده توسط تیم پلن سایت

نمونه کارهای طراحی سایت

طراحی سایت گچبری پارسایی

طراحی سایت گچبری پارسایی

طراحی سایت گچبری پارسایی
اسپیاس

اسپیاس

اسپیاس
درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت
پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری
مجله پزشکی فاین فیس

مجله پزشکی فاین فیس

مجله پزشکی فاین فیس
مجتمع چاپ البرز

مجتمع چاپ البرز

مجتمع چاپ البرز
موسسه مهاجرت صدرا مهاجر

موسسه مهاجرت صدرا مهاجر

موسسه مهاجرت صدرا مهاجر
استوک شاپ

استوک شاپ

استوک شاپ
تیغه اره پایتخت

تیغه اره پایتخت

تیغه اره پایتخت
تشک selen matt

تشک selen matt

تشک selen matt
شرکت نو آوران آرسس صنعت

شرکت نو آوران آرسس صنعت

شرکت نو آوران آرسس صنعت

طراحی سایت آموزشگاه | سایت آموزشی و آموزشگاهی | طراحی سایت آموزشگاهی ارزان قیمت

طراحی سایت آموزشگاهی,طراحی سایت آموزشگاه,طراحی سایت ارزان آموزشگاه

 

طراحی سایت آموزشگاهی چیست؟

در طراحی سایت آموزشگاهی یا وب‌ سایت‌های آموزشی به معرفی سرفصل‌ها و دوره‌ها پرداخته می‌شود و همچنین امکان ثبت‌نام آنلاین در این وب‌سایت‌ها وجود دارد پس‌نیازی نیست تا دانشجو مسافت زیادی را جهت ثبت‌نام پیموده و به آموزشگاه بیاید .
همچنین با توجه به جهانی بودن اینترنت با طراحی سایت آموزشگاهی یا وب‌ سایت‌های آموزشی ، مشتریان شما فقط به شهر و استان خودتان محدود نمی‌شود و می‌توانند از خدمات آموزشی شما بهره ببرند .

امکانات طراحی سایت آموزشگاهی  :

•    تاریخچه و معرفی آموزشگاه
•    اخبار آموزشگاه و سایر اخبار مرتبط
•    دوره‌های آموزشی در حال برگزاری و دوره‌های آموزشی آتی
•    شرایط و نحوه ثبت‌نام متقاضیان
•    برنامه زمان‌بندی کلاس‌ها
•    ثبت‌نام آنلاین در دوره‌های آموزشی
•    معرفی کتاب‌ها و جزوات آموزشی
•    فروش کتاب‌ها و جزوات و سایر وسایل کمک‌آموزشی
•    صدور کارت آزمون
•    دانلود پاورپوینت اساتید، نمونه سؤالات و ...
•    تصاویر و ویدیوهای آموزشی
•    گالری تصاویر از آموزشگاه و فعالیت‌های آن
•    معرفی اساتید و مربیان
•    برگزاری نظرسنجی‌های آنلاین در مورد دوره‌های آموزشی فعلی و دوره‌های جدید
•     و ...


طراحی قالب سایت آموزشگاهی:

قالب را اگر بخواهیم به طور کلی شرح دهیم می توان گفت چارچوبی برای انجام یک کار خواهد بود که صد البته باید به صورت خاصی برنامه ریزی شود .  استفاده از فوتر مناسب و لینک های مناسب نیز از دیگر ویژگی های قالب مناسب می باشد. طراحی قالب سایت باید طبق فرمت xhtml انجام شود و خطای کدنویسی از نظر مکان باز و بسته شدن tag ها و همچنین نحوه استفاده از دستورات html نداشته باشد. این موضوع از نظر گوگل بسیار مهم است و در صورتی که قالب شد مشکلات ساختاری داشته باشد حتی اگر این مشکلات در مرورگرهای اینترنتی خود را نشان ندهند در بالا آمدن سایت شما در گوگل تاثیر منفی خواهد گذاشت.

بهینه سازی سایت آموزشگاهی چگونه انجام می شود؟

در واقع بهینه سازی وب سایت ، مجموعه‌ای از استراتژی‌ ها و تکنیک‌ ها است که با هدف افزایش ترافیک و افزایش تعداد بازدیدکنندگان یک سایت از طریق کسب موقعیت بهتر در فهرست نتایج موتورهای جستجو ، انجام می‌شود یکی از مهم‌ترین مولفه های موفقیت وب‌سایت شما سئو وب‌ سایت شماست. سئو به معنای انجام یکسری فعالیت‌هایی به‌منظور بهینه سازی وب سایت تان برای موتورهای جستجو است. در صورت بهینه بودن سئو وب‌سایت شما، وب‌سایت شما در صفحه اول نتایج موتورهای گوگل نمایش داده خواهد شد و این امر سبب پربازدید شدن وب‌سایت شما می‌گردد. طبیعتا هر چه طراحی سایت شما پربازدید تر باشد، احتمال موفقیت وب‌سایت و آموزشگاه شما بیشتر می‌باشد.

چند زبانه کردن سایت آموزشگاهی:

چند زبانه کردن و ترجمه سایت به زبان‌های گوناگون یکی از اساسی‌ترین نیازهای هر سایت هست تا مدیران سایت بتوانند به چند زبان مختلف مطالب و موضوعاتی که در سایت خود درج می‌کنند را در اختیار کاربران هر زبانی قرار دهند. معمولا سایت های آموزشگاهی به چند زبانه کردن سایت خود نیازی ندارند اما در صورت لزوم میتوانیم پیاده سازی کنیم.

هزینه ( قیمت ) طراحی سایت آموزشگاهی چقدر است؟

هزینه طراحی سایت بسته به نوع طراحی قالب و قابلیت های هر سایت متفاوت است.


چرا باید برای آموزشگاه خود وب سایت داشته باشیم؟

در دنیای امروز که اکثریت مردم برای کسب علم، نکات و آموزشات و تحقیقات خود به اینترنت رجوع می کنند، ساخت سایت آموزشگاه می تواند به عنوان امری ضروری تلقی شود. می توانید به برگذاری کلاس های مجازی و دوره های آموزشی بپردازید که به عنوان آینده دار ترین و بهترین روش های آموزشی محسوب می شوند. تمامی مراکز آموزشی، مؤسسات، مهد کودک ها، مدارس، کلاس های زبان، کلاس های کنکور، معلمان و اساتید می توانند برای کار و فعالیت های خود از سایت آموزشی استفاده کنند.
•    اعلام دوره‌های آموزشی در حال برگزاری و دوره‌های آموزشی آتی
•    نمایش برنامه زمان‌بندی کلاس‌ها
•    امکان ثبت‌نام آنلاین و پرداخت شهریه به‌صورت آنلاین
•    امکان صدور گواهینامه و اعلام نتایج
•    امکان دانلود پاورپوینت اساتید و نمونه سؤالات
 


جایگاه وب سایت آموزشگاهی :

همیشه این سوال مطرح بوده که علم بهتر است یا ثروت؟
هر کس پاسخی به این سوال می دهد اما پاسخ صحیح چیست؟
در جریان تاریخ افراد زیادی به دنبال علم بوده اند، در احادیث و روایات نیز توصیه زیادی به دانش اندوزی و طلب علم شده است، دانشمندان زیادی همچون ابن سینا، ادیسون و ..... به جهت اینکه عمر خود را صرف دانش اندوزی و تلاش جهت رسیدن به نتایج علمی که زندگی بشر را تحت تاثیر مثبت قرار دهد کرده اند، مورد احترام همگان حتی نسل های آینده هستند. در واقع آسایش بشر در گرو علم است. علمی که خداوند انسان را به جهت پیشرفت و آسودگی به سمت آن سوق میدهد و کافی است هر فردی همت کند تا به نقاط فوق تصور خود برسد. ارگان های زیادی در تلاشند تا افراد را به این سمت سوق دهند مدارس، آموزشگاهها، دانشگاهها، موسسات علمی، نهاد های مرتبط و .....
همچنین افراد زیادی در تلاطم اشتراک علم خود با سایرین هستند، از جمله معلمان، اساتید و .....
تکنولوژی حاصل از کسب علم است و آن چیزی که دنیای امروز را تحت تاثیر خود قرار داده تکنولوژی است، اینترنت یکی از دستاوردهای بشر از تلاش در زمینه کسب علم و پیشرفت تکنولوژی بوده، و آنچه مسلم است وجود سایت در فضای وب جهت بالابردن اطلاعات بشر در هر زمینه ای مفید است. لذا تیم پلن سایت همت گمارده اند تا با دانش خود در این زمینه به تمامی افرادی که در تلاش جهت آگاه سازی نفرات با مسائل ریز و درشت از طریق سایت های مرتبط هستند، یاری رساند. اگر شما هم در فعالیت های علمی دستی دارید می توانید روی کمک ما حساب کنید.
ادعای ما بر این است که تیم پلن سایت با طراحی سایت ارزان برای آموزشگاه ها، جامع ترین وب سایت آموزشی و آموزشگاهی در سطح کشور را دارا می باشد.اما چرا همچین ادعایی داریم؟ 
پاسخ: به دلیل امکانات لحاظ شده در وب سایت آموزشگاهی که در ذیل به طور کامل ذکر می گردد:
1.مقالات آموزشی: ذکر موارد آموزشی در زمینه فعالیت آموزشگاه
2.اخبار آموزشگاه که شامل رخدادهای آموزشی و آموزشگاه می شود: به طور مثال اضافه کردن تجهیزات به روز و موثر بر آموزش، اعلانیه وزارت آموزش و پرورش و ...
3.فراخوان جذب مدرس
4.اعلام تخفیف شهریه ها در بازه های زمانی مختلف
5.دوره های آموزشی: ذکر زمان و مکان و اساتید دوره های آموزشی
6.تقویم آموزشی: ذکر زمان کلاس ها در طول هفته
7.اعلام سمینار های آموزشی
8.گالری تصاویر
9.سوالات متداول: سوالاتی که برای دانش آموزان و دانشجویان پیش می آید را میتوانید در این بخش از وب سایت آموزشگاهی پاسخ دهید تا با مراجعه به این قسمت جواب تمامی سوالات خود را دریافت نمایند و وقتی از مسئولین آموزشگاه جهت پاسخگویی گرفته نشود. 
10.معرفی نمایندگی ها
11.ثبت نام و پرداخت شهریه به صورت  آنلاین: و در نهایت مهم ترین بخش سایت آموزشی و آموزشگاهی، ثبت نام آنلاین است. که افراد با ثبت نام و مشاهده مشخصات دوره ها میتوانند در دوره های مربوطه ثبت نام کنند پس از مشاهده فرم پیش ثبت نام و تائید نهایی شهریه محاسبه شده را به صورت اینترنتی پرداخت نمایند. 
12.پنل کاربری دانش آموزان یا دانشجویان : پس از ثبت نام هر دانش آموز برای خود یک پنل کاربری دارد که در این بخش از وب سایت آموزشی و آموزشگاهی، دوره های ثبت نام شده، شهریه های پرداخت شده، نمرات خود را مشاهده و مدیریت می کند.
13.پنل کاربری اساتید: هر استاد می تواند عضوی از سایت آموزشی و آموزشگاهی باشد و از طریق پنل شخصی خود، زمانبندی دوره ها، دانشجویان یا دانش آموزان ثبت نام شده در دوره و نمرات آن ها، فیش حقوقی و .... را مشاهده و مدیریت کند.
14.پنل کاربری کارکنان: به جز اساتید کارکنان بخش اداری، آموزشی، مالی، دبیرخانه و غیره هر کدام میتوانند پنل کاربری داشته باشند. 
تمامی این موارد و گزینه های دیگر که از حوصله این مقاله خارج است طراحی وب سایت آموزشی و آموزشگاهی تیم پلن سایت را به جامع ترین نوع طراحی سایت در این زمینه تبدیل کرده که استفاده از آن باعث رضایت کاربران می باشد.

"با طراحی سایت آموزشگاهی به عملکرد خود سرعت بخشید"