طراحی وب سایت خدمات باربری، اتوبار، وانت بار

نمونه کارهای طراحی سایت

طراحی سایت گچبری پارسایی

طراحی سایت گچبری پارسایی

طراحی سایت گچبری پارسایی
اسپیاس

اسپیاس

اسپیاس
درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت
پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری
مجله پزشکی فاین فیس

مجله پزشکی فاین فیس

مجله پزشکی فاین فیس
مجتمع چاپ البرز

مجتمع چاپ البرز

مجتمع چاپ البرز
موسسه مهاجرت صدرا مهاجر

موسسه مهاجرت صدرا مهاجر

موسسه مهاجرت صدرا مهاجر
استوک شاپ

استوک شاپ

استوک شاپ
تیغه اره پایتخت

تیغه اره پایتخت

تیغه اره پایتخت
تشک selen matt

تشک selen matt

تشک selen matt
شرکت نو آوران آرسس صنعت

شرکت نو آوران آرسس صنعت

شرکت نو آوران آرسس صنعت

طراحی سایت باربری با قیمت مناسب و ارزان + نمونه کار

طراحی سایت باربری,سایت باربری

طراحی سایت باربری چیست؟

نمونه طراحی سایت شرکت باربری

این روز ها اکثر مردم برای رفع نیاز های خود از گوگل استفاده میکنند. شرکت هایی که خدمات باربری ارائه میدهند این روزها تعدادشان کم نیست. اکثر شرکت های باربری از طریق وب سایت سفارشات خود را دریافت می کنند. یک سایت باربری می تواند دارای چندین صفحه باشد که خدمات مختلف را در صفحات مختلف توضیح دهد. مثلا فرض کنید شرکت اتوبار شما دارای ارائه خدمات در مکان های مختلف شهر می باشد. برای این منظور برای هر یک از مناطق صفحه مجزا را طراحی می شود.

یک سایت اتوبار چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

به طور کلی هر وب سایت یک سری ویژگی های مشترک دارد و یک سری ویژگی های اختصاصی. ویژگی های مشترک هر سایت عبارت است از:

 •  قالب چشم نواز، کم حجم و ریسپانسیو
 •  سرعت لود بالای سایت
 •  داینامیک بودن وب سایت
 •  رعایت استاندارد های گوگل برای سئو سایت
 • کنترل پنل با رابط کاربری آسان

امکانات اختصاصی یک سایت باربری

 • اسلایدر تصاویر
 •  معرفی مشتریان
 •  پرسش های متداول
 • آلبوم تصاویر
 • کنترل پنل با رابط کاربری آسان
 • معرفی خدمات
 • بلاگ آموزشی
 • فرم تماس
 • صفحه درباره ما
 • انتشار اخبار
 • صفحه ساز
 • معرفی پرسنل

جدول معرفی امکانات و ماژول های طراحی سایت باربری به همراه توضیح

جدول مشخصات وب سایت
اسلایدر تصاویر در صفحه اصلی وب سایت و بالاترین قسمت قرار میگیرد. این بخش میتواند شامل چندین تصویر باشد که به صورت چرخشی به نمایش در می آید. این بخش مانند یک تابلو اعلانات می تواند ایفای نقش کند. اسلایدر می تواند دارای لینک باشد و بعد از کلیک کردن روی آن کاربر وارد صفحه ی دیگری شود.
معرفی مشتریان با قرار دادن لوگو و لینک سایت سایت مشتریان خود در وب سایت، اعتماد کاربران سایت را بدست آورید. معمولا بازدید کنندگان سایت باید دلیلی برای همکاری با شرکت را داشته باشند. این مورد بسیار برای سایت های شرکتی مفید است
پرسش های متداول زمانی که اشخاص  با مجموعه و شرکت تماس می گیرند همگی آن ها یک سری سوالات تکراری می پرسند. سوالاتی که بین همه اشخاص مشترک است. مثلا قیمت محصول چقدر است؟ آیا گارانتی دارید؟ 
آلبوم تصاویر فرض کنید شرکت در یک نمایشگاه شرکت کرده است. عکس هایی که از نمایشگاه گرفته می شود می تواند تحت عنوان آلبوم در سایت منتشر کنید. هر آلبوم تصویر می تواند شامل تصاویر مختلفی باشد.
معرفی خدمات اصلی ترین دلیلی که کاربران از سایت شما بازدید می کنند این است که با خدمات شما آَشنا شوند. با این ماژول می توانید خدمات شرکت خود را در صفحه اصلی به همراه: تصویر، عنوان و لینک به نمایش در آورید.
بلاگ آموزشی اگر سئو سایت برایتان اهمیت دارد این ماژول کمک شایانی می کند. انتشار محتوا مفید برای کاربران باعث می شود بازدید سایتتان زیاد شود و در نتیجه این امر کمک می کند تا در کلمات کلید مختلفی رتبه بگیرید.
فرم تماس با ما کاربران سایت از طریق این فرم مشخصات خودشان را برایتان ارسال می کنند. این مشخصات شامل ایمیل، تلفن، موضوع و متن پیام می باشد.
صفحه درباره ما هر شرکتی باید یک صفحه معرفی مجزا داشته باشد تا بتواند خود را به کاربران معرفی کند. در این صفحه اطلاعاتی درباره بیوگرافی و تاریخچه مجموعه قرار میگیرد.
اخبار و اطلاعیه های شرکت مسلما هر مجموعه ای شامل یک سری اخبار و اطلاعیه هست که باید به گوش کاربران برسه. این بخش می تواند کمک شایانی به برای رساندن خبرها به مشتریان شما بکند.
صفحه ساز صفحات یک سایت ممکن است فقط محدود به صفحه درباره ما نشود. مثلا سخن مدیریت، چشم انداز ها و ... می تواند شامل صفحات سایت شما شود. این ماژول در اینجا ایفای نقش می کند و به راحتی می توانید هر صفحه ای که نیاز داشته باشید ایجاد کنید.
معرفی پرسنل معمولا مجموعه های بزرگ و متوسط تصاویر پرسنل خود را به همراه مشخصات و سمت در سایت منتشر میکنند. این کار بزرگ بودن مجموعه شما را نشان می دهد و اعتماد کاربران را دو چندان می کند.

سئو یک سایت شرکت باربری به چه صورت انجام می شود؟

به طور کلی سئو سایت شامل دو بخش سئو داخلی و سئو خارجی می شود. سئو داخلی شامل کارهایی است که طراح سایت باید آن ها را انجام دهد. برای اطلاعات بیشتر مقاله سئو داخلی و سئو خارجی سایت را مطالعه کنید.

در ابتدا کلمات کلیدی از شما گرفته می شود و پس از آنالیز کلمات و رقیبان شما بهترین شکل ساختار سایت طراحی و پیاده سازی می شود.

بهینه سازی سایت باربری چگونه انجام می شود؟

در واقع بهینه سازی وب سایت ، مجموعه‌ای از استراتژی‌ ها و تکنیک‌ ها است که با هدف افزایش ترافیک و افزایش تعداد بازدیدکنندگان یک سایت از طریق کسب موقعیت بهتر در فهرست نتایج موتورهای جستجو ، انجام می‌شود. در مورد نحوه کار موتور های جستجو می توان گفت، زمانی که یک کاربر در موتور جستجو کلمه و یا عبارتی را جستجو می کند، موتور جستجو یک لیست از سایت هایی که شامل آن کلمات می باشد را دردسترس کاربر قرار می دهد. پس موتور های جستجو نقش مهمی در راهنمایی نمودن کاربران به وب سایت ها دارند. وب سایت هایی که در لیست نتایج جستجو رتبه بهتری داشته باشند و در ابتدای لیست نمایش داده شوند، میتوانند کاربران بیشتری را جذب کنند و سهم بیشتری از بازار داشته باشند.

چند زبانه کردن سایت باربری

از آن جایی که سایت ها باربری در داخل ایران قابل استفاده هستند دلیل خاصی ندارد تا به صورت چند زبانه طراحی و پیاده سازی بشوند. البته در صورت نیاز این اتفاق خواهد افتاد.

هزینه ( قیمت ) طراحی سایت باربری چقدر است؟

قیمت طراحی سایت باربری

شروع قیمت طراحی سایت باربری از 500 هزار تومان می باشد و در نهایتا در 5 روز کاری سایت آماده استفاده می شود