طراحی سایت خودرو

نمونه کارهای طراحی سایت

طراحی سایت گچبری پارسایی

طراحی سایت گچبری پارسایی

طراحی سایت گچبری پارسایی
اسپیاس

اسپیاس

اسپیاس
درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت
پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری
مجله پزشکی فاین فیس

مجله پزشکی فاین فیس

مجله پزشکی فاین فیس
مجتمع چاپ البرز

مجتمع چاپ البرز

مجتمع چاپ البرز
موسسه مهاجرت صدرا مهاجر

موسسه مهاجرت صدرا مهاجر

موسسه مهاجرت صدرا مهاجر
استوک شاپ

استوک شاپ

استوک شاپ
تیغه اره پایتخت

تیغه اره پایتخت

تیغه اره پایتخت
تشک selen matt

تشک selen matt

تشک selen matt
شرکت نو آوران آرسس صنعت

شرکت نو آوران آرسس صنعت

شرکت نو آوران آرسس صنعت

طراحی سایت خودرو | طراحی سایت خودرو در کرج | طراحی خودرو در عظیمیه

طراتحی سایت خودرو ,طراحی سایت خودرو,سایت خودرو,طراحی سایت خودرو در کرج,سایت خودرو در کرج,سایت خودرو در عظمیه

طراحی سایت خودرو

صنعت خودرو یکی از صنایع پُر رونق در دنیا می باشد. امروزه سازندگان و فروشندگان خودرو، لوازم یدکی و قطعات جهت فروش و عرضه خدمات خود به عرصه ي اينترنت روی آورده اند و براي تبليغات محصولات خود دست به طراحي سايت زده اند. با توجه به تعدد و افزایش شرکت های خودرو سازی و رقابت شدید بین آنها، خودرو سازان باید به فکر جذب مشتریان زیاد برای خود باشند؛اگر شما در زمینه فروش، نمایندگی فروش یا حتی  تعمیرات و فروش لوازم  و  تجهیزات خودرو و خدمات خودرو فعالیت می کنید میتوانید برای ارایه خدمات و حیطه کاری خود از طراحی سایت ارزان گروه تخصصی پلن سایت استقاده نمایید. طراحی سایت خودرو نیاز به طراحی المان و ظاهر  مخصوص به خود را دارد باید دارای ظاهری زیبا و متناسب و استفاده از دسته بندی  برای تفکیک نام برند ها و معیار های مختلف و پس از کلیک بر دسته مخصوص کاربر میتواند به اطالعات کامل راجب موضوع مورد نیاز برسد. با استفاده از سایت خودرو میتوان به بحث ثبت نام و پیش فروش ماشین پرداخت. همچینی میتوانید یک صفحه برای ماشین های خارجی ویک صفحه مخصوص هم برای نمایش ماشین های داخلی داشته باشدید با این ویژگی کاربر قادر است درباره انواع ماشین اطالاعات جمع آوری کند ماشین هارا باهم مقایسه کند. همچنین کاربران میتنوانند از بخش فروش آنلاین خدرو مورد نظر را خریداری  و یا ثبت نام کنند. اگر در نمایندگی شرکت سازنده  فعالیت دارید میتوانید تمام نمایندگی های موجود در شهر خود و یا دیگر استان ها را معرفی نمایید. همچنین میتوانید از صفحه درباره ما استفاده نمایید و مشخصات خود را در این صفحه درج نمایید مانند اطلاعات تماس، آدرس و همچنین ایمیلتان را وارد نمایید. در طراحی سایت خودرو میتوانید تمام اطاعات روز و اخبار روز درباره ماشین را قرار دهید. در طراحی سایت میتوانید از سامانه پیامک استفاده نمایید. 

سئو سایت خودرو

جدا از مولفه های فنی مرتبط با خودرو ، در طراحی وب سایت شما باید یکسری مولفه های تخصصی وب نیز رعایت شود. مواردی که اهمیت به مراتب بیشتری برای پیشرفت شما در این حوزه دارند. به عنوان مثال وب سایت شما باید سریعا بالا بیاید و کاربر برای مدت زمانی زیادی معطل نشود . وب سایت شما همچنین باید در دستگاه های مختلف با اندازه های صفحه نمایش متفاوت ، به صورت صحیح و متناسب نمایش داده شود. میخواهیم سئو سایت را به زبان ساده با ذکر یک مثال توضیح دهیم: کاربر زمانی که  کلمه " فروش خودرو" را جستجو میکنند گوگل تمام سایت های مربوط به " فروش خودرو" را به کاربر نشان میدهد اما در بیست صفحه که کاربران 98 درصد از کاربران فقط به صفحه اول نگا میکنند و در صفحه اول بیش از 80 درصد از کاربران بین صفحه اول تا سوم را کلیک و مشاهده میکنند. پس اینکه سایت شما زمانی که کاربر جستو میکند در کدام صفحه و جزو چه نتایجی باشد تاثیر زیادی کسب و کار سایت شما دارد. 

ریسپانسیو سایت خودرو

بحث دیگر که قطعا برای سایت شما ضروری است بحث ریسپانسیو است. ریسپانسیو به این معنا است که  سایت شما در ادناره های مختلف درست نایش داده شود. یعنی در انداره های مختلف تبلت و تلفن همراه و کامپیوتر. که خود این موارد به دسته های زیادی از سایز ها همراه هستند. بنابراین برای داشتن یک وب سایت خوردو کارا و مفید ، شما نیازمند در نظر گرفتن مولفه های بسیاری هستید که با توجه به پیچیدگی آنها ، غالبا پیشنهاد می شود از یک طراح وب سایت ماهر جهت انجام طراحی وب سایت خود ، متناسب با نیاز های خود کمک بگیرید تا بتوانید با استفاده از  وب سایت تان به گسترش فعالیت های خود بپردازید.