طراحی سایت صنعتی

نمونه کارهای طراحی سایت

طراحی سایت گچبری پارسایی

طراحی سایت گچبری پارسایی

طراحی سایت گچبری پارسایی
اسپیاس

اسپیاس

اسپیاس
درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت
پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری
مجله پزشکی فاین فیس

مجله پزشکی فاین فیس

مجله پزشکی فاین فیس
مجتمع چاپ البرز

مجتمع چاپ البرز

مجتمع چاپ البرز
موسسه مهاجرت صدرا مهاجر

موسسه مهاجرت صدرا مهاجر

موسسه مهاجرت صدرا مهاجر
استوک شاپ

استوک شاپ

استوک شاپ
تیغه اره پایتخت

تیغه اره پایتخت

تیغه اره پایتخت
تشک selen matt

تشک selen matt

تشک selen matt
شرکت نو آوران آرسس صنعت

شرکت نو آوران آرسس صنعت

شرکت نو آوران آرسس صنعت

طراحی سایت صنعتی و مزایای آن

ساخت سایت صنعتی,قیمت سایت صنعتی,قیمت طراحی سایت صنعتی,طراحی سایت صنعتی,طراحی سایت صنعتی در کرج,قیمت سایت صتعنی در کرج

طراحی سایت صنعتی

استفاده از اینترنت در سراسر دنیا و گسترش کارخانجات و کارگاه های تولیدی و همچنین افزایش رقابت در بازارهای داخلی و خارجی مخصوصا در کشور ما ، صنایع مختلف نیازمند معرفی محصولات و توانمندی های خود از طریق این شبكه جهانی (اینترنت ) می باشند. طراحی سایت صنعتی یکی از خدمات حرفه ای گروه طراحی سایت  پلن سایت می باشد. پیش از این به دلیل کم بودن تعداد تولیدکنندگان و فروشندگان هر محصول، مقوله فروش به راحتی برای هر واحد صنعتی ممکن بود. زیرا مشتریان در میان انبوه محصولات مشابه و برندهای مختلف سر در گم نبودند و تنها بواسطه نیاز خود از تنها کالا های موجود (که یک تولید کننده تولید میکرد)، کالای خود را برگزیده و می خریدند. 

طراحی سایت صنعت مناسب چه کسانی است

طراحی سایت صنعتی برای چه کسانی مناسب است

اگر در صنعت مشغول به فعالیت هستید خودش به این معنا میباشد که مشتریان زیادی وجود دارد که هنوز شما را نمی شناسند و یا با محصولات و سرویس های شما به خوبی آشنا نیستند. به عنوان مثال در کشورهای پیشرفته بسیاری از افراد کالاهای مورد نیاز صنعتی خود را به واسطه اینترنت و وب سایت شخص فروشنده خریداری مینمایند و بدون اینکه زمان خود را صرف نمایند یا حتما به مکان مورد نظر مراجعه نمایند. از آنجايي كه طراحي يك وب سايت حرفه اي مي تواند شأن و جايگاه يك كارخانه يا واحد صنعتي را در دنياي مجازي حفظ نمايد و در زماني كوتاه رضايت مشتري را جلب نموده و با در نظر گرفتن پيشنهادها و انتقادات مشتريان، روز به روز جايگاه خود را ارتقا دهد،‌ پس ما شما را در به تحقق پيوستن اين امر ياري مي كنيم طراحي سايت كارخانه اي از حساسيت بالايي برخوردار است چرا كه هر گونه سهل انگاري و كوتاهي در طراحي سايت بازاريابي اينترنتي يك كارخانه را مي تواند مختل كند.

طراحی سایت صنعتی

به فکر درآمد اینترنتی باشید

امروز رفته رفته با پیشرفت تجهیزات صنعتی و افزوده شدن تعداد تولیدکنندگان ، رقابت بین آنها بیشتر از هرزمان دیگری شده است و کار خریداران نیز به جد مشکل شده است.  چرا که بایستی از بین انبوه برندهای یک کالای مشابه، یکی را برگزینند از اینرو امر تبلیغات و بازاریابی نیز شکل های متنوعی به خود گرفت. هم اینک در قرن حاضر تار و پودهای تجارت و بازاریابی به شکل سنتی از هم گسیخته شده و تجارت و کسب و کار از حصار زمان و مکان در آمده و این مهم با فناوری اطلاعات و صنعت آی تی بدست آمده است. همچنین 80 درصد مردم زمانی که میخواهند وسیال مورد نظر خود را خریداری کنند و یا از خدماتی استفاده نمیاند ابتدا به سرذاغ گوگل میآیند تا راجب آن، اطلاعات جمع کنند. خب همانطور که میدانید اگر 80 درصد مردم هنگام خرید از گوگل کمک میخواهند. این نشان میدهد که گوگل به یک بازار بزرگ برای تبلغات تبدیل شده که شما هم میتوانید با ساخت یک سایت به این بازار بزرگ بپیوندید. با سایت شما میتوانید بازاریابی کارتان بدون نیاز افراد انجام دهید  وزحمت شمارا برای معرفی محصول و بازاریابی آن کم می کند و از جانب دیگر این امکان را برای مشتری فراهم می کند تا با صرف زمان کمتر نتیجه مطلوب تری را در راستای  محصولات شما کسب  و از بازخورد آن لذت ببرید. پس می توان این مسئله را یک معامله دو سر برد دانست .شما میتوانید از خدمات طراحی سایت ارزان گروه پلن استفاده نمایید. 

طراحی سایت صنعتی

ویژگی های یک سایت صنعتی خوب

 • صفحه معرفی ما یا درباره ما 

این صفحه برای برای معرفی حوزه کاری شماست. در این صفحه میتوانید اعتبار چندیدن ساله خود را در میان بگذاید در این صفحه معمولا تاریخچه تاسیس ، معرفی حوزه کاری ، معرفی خدمات و محصولات ارائه شونده و … درج می شود .

 • معرفی خود و شرکا

طراحی صفحه شرکای تجاری و سرمایه گذارن و مدیران ارشد

 • اخبار

در این صفحه میتوانید تمام اخبار های روز درباره شرکت خود و حوزه تخصصی خود را در نمایید

 • طراحی صفحه مربوط به جوایز

لوح ها ، تندیس ها و تقدیرنامه های داخلی و خارجی با درج تصاویر همچنین میتوانید جوایز ارزش مند خود را در قسمت پایینی تمامی صفحات مربوط به سایتتان قرار دهید. این کار برای کسانی که برای اولین بار با شرکت و یا کارخانه شما مواجه شدهند بسیار تاثیر گذار است.

 • طراحی صفحه گالری

برای درج تصاویر نمونه کار ها و سوابق کاری

 • صفحه محصولات یا خدمات 

در این صفحه  تمامی محصولات یا خدماتی که در شرکت به مشتری ارائه می شود با توضیحات کامل و دسته بندی اصولی درج می شوند.

 • صفحه مقالات 

همانطور که بار ها گفته ایم بخش مقالات برای هر وب سایتی ضروری و لازم است . در صفحه مقالات می توان منابع و مقالات و مطالب علمی در خصوص شرکت درج شود .

 • طراحی وب سایت چند زبانه 

اغلب شرکت های صنعتی در بازارهای جهانی نیز حضور دارند . وب سایت این دسته از شرکت ها باید راهی برای جذب مشتری خارجی نیز باشد پس این وب سایت ها باید به زبان های بین المللی نیز طراحی شوند 

 • صفحه تماس با ما 

 این قسمت در تمام سایت های موجود است و بخش مهمی است زیرا راهی برای ارتباط با  شماست . اطلاعات موجود در این صفحه شامل ؛ شماره تماس ، آدرس دفتر مرکزی ، نقشه گوگل ، صفحات اجتماعی و فرم ارسال نظر وجود می باشد .

 • نمایندگی ها 

اغلب شرکت های صنعتی بزرگ دارای نمایندگی های داخلی و خارجی در کشور ها و شهر های دیگر می باشند . در صفحه ای می توان به معرفی نمایندگی ها در دسته بندی مشخص همراه با درج آدرس و شماره تماس آنها پرداخت.

 • همکاری با ما 

 در  این صفحه میتوانید برای استخدام نیرو و یا شراکت و همکاری را درج نمایید.

 • صفحه خدمات 

 این صفحه معمولا برای شرکت هایی می باشد که خدمات پس از فروش نیز ارائه می دهند . اغلب شرکت های خودرو سازی دارای خدمات پس از فروش دوره ای هستند . در بخش خدمات می توان نوبت دهی آنلاین برای مراجعه مشتری نیز طراحی نمود . شرکت های تولید لوازم خانگی نیز برای محصولات خود گارانتی دارند که مشتری می تواند در منوی خدمات نوبت مراجعه برای گارانتی را رزرو نماید .

 • فروش اینترنتی 

این بخش بیشتر برای شرکت های خودرو سازی می باشد که به صورت دوره ای فروش اینترنتی خودرو دارند .

 • صفحه معرفی شرکت های زیر 

معمولا شرکت های بزرگ از چند شرکت کوچک تشکیل شده اند که به صورت پیمانکاری خدمات مختلف آنها را ارائه می دهند . در وب سایت می توان صفحه ای برای معرفی این شرکت ها طراحی نمود همچنین اگر آن شرکت ها دارای وب سایت هستند ، می توان آنها را به صورت زیر دامنه تعریف نمود .

 • سامانه ارتباط با مشتریان

و...

ریسپانسیو سایت

اهمیت ریسپانسیو بودن سایت صنعتی 

ریسپانسیو یعنی سایت طراحی شده در هر اندازه ای به درستی نمایش داده شود. کاربرانی هستند که برای مشاهده سایت با کامپیوتر وارد می شوند. کسانی هستند که از تبلت استفاده مینمایند. همچنین اکثر مردم از تلفن همراه برای مشاهده استفاده می نمایند. خب همانطور که میدانید برای هر کدام از این سایز ها لازم است که سایت در سایز های مختلف ساخته شود. این کار را  نیاز است دست افراد متخصص در ایت حوزده بدهید. شما میتوانید این وظیفه را به دست گروه طراحی سایت در کرج پلن سایت بسپارید. گروه متخصص پلن سایت در با همکاری نیروهای متخصص در سرار ایران فعالیت دارد.  

رتبه اول گوگل برای سایت

برای اینکه افراد بتوانند از طریق سایت با شرکت شما آشنا شوند نیاز است که زمانی که در گوگل جستجو میکنند شرکت شما را جزو رتبه های اول گوگل ببیند تا با سایت شما آشنا شوند. برای نمایش سایت شما جزو اولین نتایج لازم است قوانین گوگل را رعایت کنید و آشنایی کامل با این قوانین داشته باشید. گروه پلن سایت با شناخت کافی با این قوانین میتواند سایت شما را، جزو سه لینک اول گوگل قرار دهد. البته این کار نیاز به زمان دارد که گوگل با اسیت شما آشنا شود پس از شناسایی سایت متوجه این شود که یک سایت مفید و کاربردیست. تقریبا 94 دردصد از کاربران فقط به صفحه اول گوگل توجه می کنند پس نیاز است که سایت شما نیز در صفحه اول گوگل قرار بگیرد.

قیمت سایت صنعتی

قیمت طراحی سایت صنعتی

در بحث قیمت سایت لازم که بدانید که بسته به نوع استفاده شما از امکانات و خدمات مختلف است. همچیین در صورت شراکت  خدمات یک سال پشتیبانی از سایت شما وجود دارد. هزینه طراحی سایت در کل ارزان است. اما برای آشنایی از اماکانات و بحث هزینه طراحی نیاز است که با مشاوران ما گفتگو داشته باشید. برای آشنایی با اامکانات و هزینه سایت میتوانید با شماره های درج شده در قسمت پایین سایت تماس حاصل فرمایید.