طراحی سایت عکاسی

نمونه کارهای طراحی سایت

طراحی سایت گچبری پارسایی

طراحی سایت گچبری پارسایی

طراحی سایت گچبری پارسایی
اسپیاس

اسپیاس

اسپیاس
درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت
پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری
مجله پزشکی فاین فیس

مجله پزشکی فاین فیس

مجله پزشکی فاین فیس
مجتمع چاپ البرز

مجتمع چاپ البرز

مجتمع چاپ البرز
موسسه مهاجرت صدرا مهاجر

موسسه مهاجرت صدرا مهاجر

موسسه مهاجرت صدرا مهاجر
استوک شاپ

استوک شاپ

استوک شاپ
تیغه اره پایتخت

تیغه اره پایتخت

تیغه اره پایتخت
تشک selen matt

تشک selen matt

تشک selen matt
شرکت نو آوران آرسس صنعت

شرکت نو آوران آرسس صنعت

شرکت نو آوران آرسس صنعت

طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی در کرج,طراحی سایت عکاسی,سایت عکاسی,سایت عکاسی در کرج,سایت عکاسی در تهران,طراحی سایت در تهران,طراحی وب سایت عکاسی در قزوین

طراحی سایت عکاسی

گوگل اطلاعیه به این شرح داده است که:(( 80 درصد مردم، زمانی که میخواهند کاری انجام دهند به گوگل رجوع میکندد واطلاعات مورد نیاز را از گوگل می خواهند)). این امار بسیار بالایی است و نشان می دهد که داشتن یک سایت خوب برای عکاسی بهترین کار برای افزایش رشد کسب و کار است. این نشان می دهد که طراحی سایت، مناسب برای مشاغل متفاوت است و محیطی است که توسط آن می توانند به بازاریابی بپردازند. حال اگر می خواهید در بین رقیبان خود حرفی برای گفتن داشته باشید و از آن ها پیشی بگیرید , داشتن یک وب سایت برای کسب و کارتان می تواند کمک بسیاری به شما بکند تا از رقیبان خود پیشی بگیرید. شرکت طراحی سایت پلن سایت با پیشنهاد طراحی سایت آتلیه به شما کمک می کند تا روند رشد سریعتری را داشته باشید.با گسترش دنیای دیجیتال و ارتباطات مجازی ، برای اینکه بتوانید سهمی از این فضا داشته باشید باید در آن حضور پیدا کنید. راه های نظیر شبکه های اجتماعی برای فعالیت در این فضا وجود دارد ، اما با داشتن یک وب سایت ، می توانید یک راه مطمئن و همیشگی را انتخاب کنید.

طراحی سایت عکاسی

هر فرد چندین بار در دوره های زمانی مختلف برای ورود به مدرسه ، دانشگاه و استخدام در یک شغل به عکاسی مراجعه می کنند . و امروزه در جشن های عروسی آتلیه عکاسی جایگاه ویژه ای بین افراد دارد . طراحی سایت عکاسی یک راهکار بسیار مناسب برای معرفی عکاسان حرفه ای و متخصص در این زمینه می باشد. اگر عکاسان ، زیباترین و با کیفیت ترین عکس های خود را در سایت عکاسی قرار دهند بهتر می توانند خود را به دیگران معرفی کنند زیرا با این کار توانایی خود را به دیگران می شناسانند.

طراحی سایت عکاسی

تاثیر سایت بر کسب و کار

اکثر شرکت های بسیار بزرگ و خوب و محبوب سایت مخصوص به خودشان را دارند و مردم از آن ها استفاده می کنند و زمانی که متوجه می شوند که این شرکت سایت دارد برای ارزیابی و جمع آوری اطالعات به سراغ سایت می روند. پس زمانی که یک شرکت و یا دفتر عکاسی سایت دارد اولیت چیزی که به ذهن مردم میرسد، محبوب بودن آتلیه عکاسی است، سپس مورد اعتماد مشتریان قرار گرفته می شود.

طراحی سایت عکاسی

ویژگی های طراحی سایت

  • می توانید نمونه کارها حرفه ای خود را داخل سایت قرار دهید. تا کاربران از میزان حرفه و دید گرافیکی شما آگاه شوند. برای نشان دادن حرفه های مختلف میتوان از منو نمونه کار استفاده کرد برای مثال: به طوری که یک مخصوص مربوط به عکاسی مجلس، یک صفحه مخصوص برای عکاسی کودک و یک صفحه مربوط به آتلیه عروس قرار داد. همچنیننمایش رزومه عقد قرارداد با شرکتها و سازمانهای بزرگ بسایر بر کاربر تاثیر میگذارد. بسیاری از آتلیه های عکاسی اگر از فرد مشهوری در آن آتلیه عکسی گرفته است, آن را بر دیوار آتلیه خود قرار میدهند تا مشتریان با دیدن تصویر مربوطه که برای آنها بسیار آشنا هم میباشد به داخل آتلیه مراجعت نمایند. دقیقا همین اتفاق هم میتواند در وب سایت آتلیه عکاسی شما بیافتد. به طوریکه در صفحه اصلی و به صورت اسلاید شو با افکت مناسب و کاربر پسند میتوانیم چنین تصاویر زیبا را به کاربران آنلاین وب سایتتان نمایش دهیم.
  • قابلیت طراحی صفحه  سایت درج تعرفه خدمات در صورت درخواست
  • از صفحه در باره استفاده نمایید. این صفحه را میتوانید اطالاعات مربوط به عکاسان آتلیه، مانند سابقه کاری، تحصیل و .. قرار دهید. همچنین تمام راه های ارتباط با آتلیه و یا شرکت عکاسی را قرار دهید
  •   یک بخش از سایت را میتوان برای مشتریان قرار داد تا نظرات خود را در سایت به اشتراک بگذارند. این قسمت از سایت بسایر ارزش دارد. زیرا قطعا کاربران درجه یک به نظرات کسانی که از خدمات شما استفاده کرده اند توجه زیادی دارند.

طراحی سایت عکاسی

  • با استفاده از سایت میتوان تمام مقالات بروز مربوط به عکاسی را داخل آن قرار داد. 
  • از آنجایی که تعرفه ها و قیمت ها یکی از مهمترین فاکتور های انتخاب شما هستند بهتر است بخشی مربوط به لیست قیمت ها در وب سایت شما وجود داشته باشد تا کاربرانتان بتوانند از قبل قیمت تمام شده سفارش خود را بدانند و حتی می توانید با تعیین تخفیف برای مشتریان ویژه آن ها را به آتلیه خود دعوت کنید. شما میتوانید یک صفحه را برای نمایش قیمت های خدمات خود طراحی کنید تا مشتریان شما قبل از مراجعه به شما بتوانند حدود قیمت نهایی سفارش خود را حساب کنند. تجربه شرکت موز وب نشان داده است که وجود این صفحه در وب سایت شما موجب افزایش اعتبار شما خواهد شد.
  • شما با نمایش مدارک و تقدیر نامه های خود می توانید اعتبار آتلیه خود را در بین مشتریان افزایش دهید و این عمل باعث جذب مشتری های بیشتری نیز می شود ، پس حتما بخشی را برای نمایش این مدارک به بهترین شیوه موجود برای شما طراحی خواهیم کرد.