طراحی سایت مدارس، دبیرستان، هنرستان

نمونه کارهای طراحی سایت

طراحی سایت گچبری پارسایی

طراحی سایت گچبری پارسایی

طراحی سایت گچبری پارسایی
اسپیاس

اسپیاس

اسپیاس
درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت
پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری
مجله پزشکی فاین فیس

مجله پزشکی فاین فیس

مجله پزشکی فاین فیس
مجتمع چاپ البرز

مجتمع چاپ البرز

مجتمع چاپ البرز
موسسه مهاجرت صدرا مهاجر

موسسه مهاجرت صدرا مهاجر

موسسه مهاجرت صدرا مهاجر
استوک شاپ

استوک شاپ

استوک شاپ
تیغه اره پایتخت

تیغه اره پایتخت

تیغه اره پایتخت
تشک selen matt

تشک selen matt

تشک selen matt
شرکت نو آوران آرسس صنعت

شرکت نو آوران آرسس صنعت

شرکت نو آوران آرسس صنعت

طراحی سایت مدارس | قیمت طراحی سایت مدارس | امکانات سایت مدارس | طراحی سایت دبیرستان | طراحی سایت هنرستان

طراحی سایت مدارس,هزینه طراحی سایت مدارس درکرج,هزینه طراحی سایت مدارس,هزینه سایت مدارس,امکانات سایت مدارس,طراحی سایت هنرستان,طراحی سایت دبیرستان,قیمت سایت هنرستان,قیمت سایت دبیرستان

طراحی سایت مدارس در کرج

حضور اولیاء دانش آموزان در مدرسه و تعامل مداوم آنان با مسئولان مدرسه ، نقش بسزایی در پیشرفت تحصیلی و اجتماعی دانش آموزان دارد و این پیشرفت سبب افزایش اعتبار و موفقیت مدرسه نیز خواهد شد از طرف دیگر حفظ این ارتباط و تعامل با وجود مشغله ها و دغدغه های فعلی افراد میسر نیست بنابراین بسیاری از مدارس ، امروزه از طریق تماس تلفنی و پیامک اقدام به برقراری ارتباط با والدین می نمایند . همچنین با توجه بر این موضوع که اکثر ارتباطات به صورتی اینترنیتی شده است، استفاده از وب سایت در مشاغل افزایش پیدا کرده است و این استفاده از طراحی وب سایت در مدارس و آموزشگاه ها نیز به چشم میخورد و ب سایت بتوانند راحت تر با شاگردان و اولیا ارتباط داشته باشند.از هدف هایی که در طراحی وب سایت مدارس نهفته است میتوان به تایج امتحانات را به شاگردان ارائه دهید ، معرفی کلاس های مختلف ، مقالات اموزشی ، ارتباط با اولیا ، ثبت نام انلاین ، اطلاع رسانی گروه پلن سایت برای هر واحد آموزشگاهی یک طراحی منحصر به فرد و کاملا اختصاصی انجام داده و یک پنل مدیریت کاملا اختصاصی برای هر گونه تغییرات میدهد. از این طریق بتوانند به راحتی با دانش آموز، اولیاء و مسئولین مدرسه ارتباط دو سویه برقرار کنند.  هدف عمده در طراحی سایت مدارس ارتباط سریع و موثر بین اولیاء ، دانش آموز و مسئولین مدرسه و اطلاع از وضعیت تحصیلی و نمرات دانش آموزان از طریق وب سایت و نیز ثبت نام دانش آموزان به صورت آنلاین میباشد. یک سایت مدرسه می تواند یک پرتال آموزشی نیز باشد بگونه ای که دانش آموزان به مطالب آموزشی تدریس شده و همچنین مکمل های درسی، به آسانی دسترسی داشته باشند. همچنین چنین سایت هایی می توانند بخشی هایی برای ارتباط والدین دانش آموزان با معلمین و مدیران مدارس داشته باشد. این امکانات و ویژگی ها ممکن است بسته به نیازهای مدیران مدارس و مربیان آنها، از مدرسه ای به مدرسه دیگر، متفاوت باشد. یک سایت مدرسه ای که به خوبی طراحی شده باشد، قادر است تا پلی ارتباطی محکمی را میان دانش آموزان، مربیان، و نیز والدین آن ها برقرار کند و سرعت یادگیری دانش آموزان را به طرز چشمگیری بهبود بخشد.

طراحی سایت مدارس

فواید استفاده از طراحی سایت مدارس چیست؟

 • یکی از ویژگی های سایت های مدارس این است که میتوانند به بحث آموزش بپردازند. سایت شما میتوانند مواردی که لازم در سایت از آنها استفاده نمود را درج کنید. به طور مثال سایت میتواند دارای یک صفحه مخصوص برای والدین داشته باشد که در آن  به موضوعات مختلف و مهم در تربیت فرزند و نحوه همکاری کردن به کودک در تکالیف منزل، نحوه رفتار با کودکان یا نوجوانان درج بپردازید.

طراحی سایت مدارس

 • استفاده از فیلم آموزشی..در فیلم های آموزشی نیز میتوانید از اساتید و معلمان خود بخواهید برای سایت فیلم آموزش ظبط کنند. هیچ برای سایت بهتر ویدیئوهای آموزشی نیست.
 • قالب و ظاهر زیبا و کاربرپسند وتخصصی برای سایت های مدارس
 • درج جدیدترین اخبار در قالب گروه بندی های مختلف توسط مدیریت سایت
 • دارای امنیت بالا و امکانات امنیتی عالی و بروز برای جلوگیری از حملات امنیتی
 • بهره گیری کاربران از کتابخانه الکترونیک در طراحی سایت مدرسه
 • اطلاع رسانی در خصوص دانش آموزان نمونه در جهت تشویق دانش آموزان و تزریق نیروی محرک مثبت در فضای رقابتی سالم مدرسه
 • ارائه برنامه ترم جاری به دانش آموزان و اولیای آن‌ها از طریق وبسایت
 • بهره گیری از نظام پرسش و پاسخ در سایت توسط دانش آموزان در طراحی سایت مدارس
 • دسترسی به لیست انجمن ها و گروه های مختلف تعریف شده توسط مدرسه
 • نمایش گالری عکس در وبسایت با داشتن چندین آلبوم متفاوت
 •  امکان تبادل پیام
 • اطلاع رسانی نسبت به میزان حضور یا عدم حضور دانش آموز در کلاس های درس در هر دوره جهت اطلاع اولیای دانش آموزان
 • معرفی کتاب و نرم افزار جهت ارتقای سطح علمی دانش آموزان در گروه های مختلف آموزشی    
 • امکان بهره گیری از مشاوره دانش آموزی با مسئولین و مشاورین آموزشگاه به صورت الکترونیکی
 • ارائه نظرات و پیشنهادات کاربران در مورد سایت، آموزشگاه و یا موارد دیگر به مسئولان آموزشگاه یا مدرسه
 • درج نمونه کاردستی های دانش آموزان
 • بهره گیری کاربران از مقالات و آثار مختلف علمی و هنری دانش آموزان
 • امکان برگزاری مسابقات به صورت آنلاین در طراحی وب سایت مدرسه
 • دسترسی دانش آموزان به بانک سوالات سایت به تفکیک نام درس، نام مدرس 
 • امکان برپائی نظرسنجی پیرامون مسائل روز و مسائل مرتبط با آموزشگاه یا مدرسه
  و ده ها امکانات دیگر

هزینه طراحی سایت مدارس

​​​​​​​هزینه طراحی سایت مدارس

فعالیت پلن سایت در شهر کرج خلاصه نمیشود. بسیاری از مشتریان گروه پلن سایت از شهرها و استان های مختلف ایران هستند که با ما در ارتباط هستند.شما میتوانید برای امتحان، با مشتریان ما تماس حاصل فرمایید و رضایت مشتریان را بسنجید. برای مشاهده برخی از نمونه کارها میتوانید بر روی کلمه طراحی سایت ارزان کلیک کنید نیز هزینه سایت مدارس بسته به نوع استفاده از امکانات  قیمت های متفاوتی دارد. گروه پلن سایت از امکانات مختلفی استفاده میکند .یکی از این امکانات بحث ریسپانسیو سایت است. ریسپانسیو سایت یعنی سایت شما در سایت شما در سایز های مختلف درست نمایش داده شود. بعضی از کاربران با کامپیوتر، افرادی با تبلت و کسانی با تلفن همراه سایت شما را مشاهده میکنند و لازم است که برای هرسایزی سایت شما درست بنمایش گذاشته شود. این وظفه را میتوانید به دست گروه پلن سایت بسپارید. همچنین پلن سایت زمانی که سایت را تحویل مشتری میدهد به مدت یک سال پشتیبانی رایگان انجام میدهد که خیلی از شرکت های طراحی سایت این کا را انجام نمی دهند یا اگر انجام دهند هزینه جدا از سایت را میگیرند.  گروه تخصصی طراحی سایت پلن سایت در حوزه های مختلفی فعالیت دارد که میتواند برای دریافت هزینه سایت وآشنایی کامل با خدمات با ما تماس بگیرید. شماره تماس در قسمت پایینی سایت درج شده است.

چگونه سایتی داشته باشیم که در نتایج اول گوگل باشد.

طراحی بر اساس گوگل و کسب رتبه ی بالا در گوگل نیز برای اعتبار، پیدا کردن دانش آموزان جدید و دیده شدن توسط همه بدون محدودیت زمانی و مکانی از الزامات کار می باشد باری رسیدن به رتبه اول در گوگل نیاز است که سئو داخلی وخارجی سایت ها رعایت شود. سئو چیست؟ سیئو یک سری قوانین گوگل است که با رعایت آن ها میتوان در رتبه های اول گوگل قرار گرفت که بعضی از افراد طراح سایت به این نکته دقت نمی کنند زیرا این کار به نیروی متخصص نیاز دارد شرکت های طراحی سایت هایی ههستند که سئو سایت را رعایت میکنند ام پول زیادی بابت این کار دریافت میکنند. اما گروه طراحی سایت پلن سایت با نیروهای مجرب و با تجربه در سئو فعالیت گسترده ای دارد و برای رضایت مشتری به فکر همیشه به فکر طراحی سایت ارزان بوده شما میتوانید طراحی سایت مدرسه، دبیرستان یا هنرستان خود را به دست طراحی سایت در کرج ، گروه ما بسپارید. بسیاری از مدارس کشور از طریق طراحی سایت مدارس ، توانسته اند تعداد دانش آموزان خود را افزایش دهند. همچنین با توجه به امکاناتی از طریق وب سایت در اختیار مدارس قرار می گیرد، می توانند ارتباط موثری با دانش آموزان و اولیاء آنها داشته باشند. گروه طراحی سایت پلن سایت با هدف ارتقاء و پیشرفت شما اقدام به راه اندازی و طراحی سایت برای شما می نماید و در این راه با توجه به اصول حرفه ای شرکت، رضایت مندی مشتریان از اهداف اولیه شرکت و همچنین تاثیر گذاری وب سایت بر روی کسب و کار و یا زمینه فعالیتی شما، از اهداف عالی گروه ما می باشد.