وب سایت نمایشگاهی، شاخص تمایز شما با دیگران

طراحی سایت نمایشگاهی | سایت نمایشگاهی | طراحی سایت نمایشگاهی ارزان قیمت

طراحی سایت نمایشگاهی,طراحی وب سایت نمایشگاهی,هزینه طراحی سایت نمایشگاهی,قیمت طراحی سایت نمایشگاهی,طراحی سایت نمایشگاهی حرفه ای

منظور از وب سایت نمایشگاهی چیست؟

نمایشگاه محلی است برای معرفی محصولات، خدمات، دادو ستد کالا و در کل شناساندن خود در حرفه مرتبط به مخاطبان این حرفه،  تمامی افرادی که وارد نمایشگاه شده نهایت ده تا بیست دقیقه جهت شناخت شما زمان می گذارند اما همه این افراد از شما درخواست معرفی آدرس سایت را دارند تا در زمان مناسب نحوه کارکرد شما را تجزیه و تحلیل کنند و با دید باز انتخاب درستی را بین رقیبان این حرفه داشته باشند، وجه تمایز شما در بین رقیبان، علاوه بر برتری کیفیت، رعایت اصول و استانداردسازی عملکردتان نسبت به سایرین میتواند مورد دیگری نیز باشد که شاید کمتر به ذهن رقیبانتان برسد و این خود باعث جذب مخاطبان شود و آن هم طراحی سایت ارزان، مخصوص اعلام حضور شما در نمایشگاه های متفاوت و گزارشی مبنی بر عمکردتان در این نمایشگاه ها می باشد. پس از همین الان جهت طراحی وب سایت نمایشگاهی متفاوت و منحصر به فردتان اقدام نمایید ما نیز شما را در این مهم یاری خواهیم کرد.

امکانات وب سایت نمایشگاهی:

در وب سایت نمایشگاهی میتوان به طور خلاصه شرکت خود را معرفی کرده و توضیح مختصری از خدمات،محصولات و تاریخچه شرکت ذکر نمایید سپس در بخش های متفاوت که در ذیل ذکر میگردد به توضیح تخصصی فعالیت خود در نمایشگاه های مختلف بپردازید. پیشنهاد ما به شما لحاظ کردن نام نمایشگاه ها و توضیح هر کدام به تفکیک و به صورت گروه بندی شده می باشد.
1. ذکر موضوعیت و محوریت نمایشگاه
2. مکان و زمان برگزاری نمایشگاه
3. ذکر شماره غرفه شرکت در نمایشگاه
4. توضیح محصولات و خدمات ارائه شده در نمایشگاه
5. ارائه تصویر از خدمات و محصولات ارائه شده، بروشورها، کاتالوگ ها
6. گالری تصاویر که شامل تصاویر دست اندرکاران و رخدادهای نمایشگاه می باشد.
7. گالری ویدئو: چنانچه در روز نمایشگاه مقام مسئولی از غرفه شما بازدید کرده اند و یا مسابقه ای برگزار نمودید میتوانید ویدئو های مرتبط را در سایت نمایشگاهی قرار دهید تا مخاطبانتان از نزدیک شاهد روند برگزاری نمایشگاه باشند.
8. اشتراک تجربیات خود: در صورت تمایل می توانید تجربیات خود را از شرکت در نمایشگاه در اختیار سایرین قرار دهید.
9. اعلام زمان باقیمانده از نمایشگاه به صورت گرافیکی
10. توضیح و تفسیر رخدادها به تفکیک روز
11. فراخوان جذب نیرو
12. و در نهایت قرار دادن لینک وب سایت اصلی در سایت نمایشگاهی و بالعکس

"یکی از وجوه تمایز شما نسبت به رقبا طراحی سایت نمایشگاهی می باشد."