طراحی اختصاصی وب سایت | هزینه طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت اختصاصی با asp

طراحی اختصاصی وب سایت | هزینه طراحی سایت اختصاصی

طراحی اختصاصی وب سایت,طراحی سایت اختصاصی,طراحی سایت اختصاصی با قیمت مناسب

طراحی اختصاصی وب سایت | هزینه طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت اختصاصی با asp

پیش تر در مقاله ای به مقایسه طراحی سایت اختصاصی با cms های آماده پرداختیم.در این مقاله سعی داریم طراحی سایت اختصاصی را بیشتر به شما معرفی کنیم،پس با ما همراه باشید.

طراحی وب سایت اختصاصی چیست ؟

این نوع طراحی سایت برای مواردی است که مشتری یا همان کارفرما دقیقا می داند چه چیزی می خواهد یا حداقل در ابتدای کار نیاز به نیاز سنجی قوی تر و بهتری دارد.

طراحی وب سایت اختصاصی و سفارشی

وب سایت‌های اختصاصی و سفارشی مانند خانه‌هایی هستند که دقیقاً مطابق با نیاز صاحب خانه طراحی شده است. در صورتی که تمایل دارید وب سایت شما دقیقاً مطابق با نقشه و نیاز شما طراحی شود – و هیچ اطاقی خالی نماند – و یا وب سایت بزرگ و پیچیده ای مد نظرتان دارید که بسته‌های پیشنهادی ما قادر به رفع نیاز شما نیستند، ما طراحی وب سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. وب سایت‌های اختصاصی اصولاً وب سایت‌هایی با عملکرد خاص هستند که نیاز به کد نویسی و طراحی از ابتدا دارند…
نکته :
وب سایت های اختصاصی و سفارشی جهت شروع نیاز به طرح عملیاتی وب سایت دارند.

مراحل طراحی وب سایت اختصاصی چیست ؟

نوشتن RFP

آیا واقعا RFP ( پروپوزال و یا طرح پیشنهادی ) لازم است ؟ خب در طراحی سایت اختصاصی این یکی از ضروریات است چون شما از یک قالب پیش فرض پیروی نمی کنید و باید یک کد نویسی و طراحی قالب جدید برای شما اتفاق بیافتد.

برآورد هزینه طراحی سایت

در این مرحله شرکت طراحی سایت برآورد دقیق هزینه ای نسبت به مورد درخواست شده اعلام می نماید که این هزینه ممکن از  طراحی وب سایت عادی بیشتر باشد.

جلسات طراحی وب سایت اختصاصی

در این بین جلسات متعددی چه در محل کارفرما و چه در محل شرکت طراحی سایت اسپیناس برگزار می شود که توافقات اولیه برای طراحی و ساخت سایت به صورت مستند نوشته می شود و به امضای 2 طرفین قرار می گیرد.

تحویل طراح اولیه

در این مرحله از طراحی سایت اختصاصی شما یک طرح اولیه از سایت خود را که برای شما ارسال شده می بینید و آن را مورد بازبینی قرار می دهید و در صورتی که با معیارهای شما سازگار باشد برای آن طرح تاییده ارسال می کنید.
در صورتی که کارفرما هر تغییری در سایت داشته باشد البته با توجه به این که ای تغییر ساختاری نباشد آن را اعلام می کند و طرح جدید ارسال می شود.

کد نویسی طراحی وب

این مرحله مهمترین مرحله از طراحی سایت اختصاصی است که پیاده سازی وب سایت بر اساس زبان های HTML , CSS انجام می شود سپس هم با کد نویسی asp شما یک پنل کامل برای مدیریت سایت خود خواهید داشت.

طراحی سایت اختصاصی


چه کسانی به طراحی سایت اختصاصی نیاز ندارند ؟

اگر هر یک از موارد زیر برای شما صدق می کند سراغ این نوع طراحی نروید!
• اگر موفقیت در کارتان زیاد اهمیتی ندارد!
• اگر فکر می کنید فقط باید یک طراحی سایت داشته باشد!
• اگر فقط برای نوشتن آدرس آن روی کارت ویزیت آن را لازم دارید!
• اگر نمیخواهید هزینه های یک سایت واقعی را بپردازید!

 

قیمت طراحی سایت اختصاصی

قیمت / هزینه طراحی سایت به عواملی چون ( تجربه طراح رابط کاربری،‌ بررسی تجربه کاربری، رعایت استانداردهای کدنویسی و بهینه بودن سایت )‌ بستگی دارد. این عوامل تاثیر زیادی در قیمت و زمان یک پروژه طراحی سایت دارد. حال با در نظر گرفتن یا عدم توجه به این موارد ، تعرفه طراحی سایت هر مجموعه ای با دیگری ممکن است تفاوت چشمگیری داشته باشد.
برای اطلاع از قیمت طراحی سایت اختصاصی برای شما با گروه پلن سایت تماس بگیرید.

عوامل موثر در هزینه طراحی وب سایت

عوامل دیگری که در قیمت یک پروژه تاثیر گذار است مربوط به امکانات مورد نیاز کارفرما می باشد. هزینه طراحی سایت فروشگاهی یا  طراحی سایت شرکتی مسلما متفاوت است. همانطور که در تعیین قابلیت ها و امکانات سایت هیچ محدودیتی وجود ندارد، به مراتب قیمت آن نیز سقف مشخصی ندارد و به تناسب قابلیت ها تغییر می کند.
عواملی بسیاری در هزینه یک پروژه طراحی سایت تاثیر گذار هستند و ممکن است شما به عنوان یک کارفرما قیمت های بسیار متفاوتی را در پیش فاکتورهای ارسال شده دریافت کنید. اما این سوال که چه عواملی در این قیمت های متفاوت تاثیر گذار است را در ادامه پاسخ خواهیم داد.
•    نوع پلتفرم سایت ( وردپرس، جوملا، دروپال، اختصاصی و ... )
•    طراحی رابط کاربری سایت ( می تواند به صورت اختصاصی و منحصر به فرد یا طرح آماده و کپی باشد )
•    امکانات مورد نیاز در پنل مدیریت و بخش کاربری
•    پشتیبانی و تجربه ی تیم طراح و بخش فنی
•    زیرساخت ها : هاست یا سرور ،‌پروتکل امنیتی SSL
سرویسی که به عنوان یک وب سایت می شناسیم بسیار پیچیده تر و گسترده تر از حد تصور عموم افراد است. اگر به طور دقیق و با دانش علمی یا مشاوره ی یک فرد مورد اعتماد به بررسی نمونه کارهای شرکت ها بپردازیم دلیل این اختلاف قیمت مشخص خواهد شد. توجه به جزئیات، طراحی رابط کاربری منحصر به فرد و مناسب روحیه مخاطبین، توجه به تجربه کاربری و رعایت استانداردهای گوگل (سئو) همه از عواملی هستند که در قیمت و زمان پروژه تاثیر گذار هستند.

ویژگی های طراحی سایت اختصاصی با استفاده از ASP.NET 

o طراحی پنل کاربری اختصاصی و بسیار آسان
o طراحی سایت سئو محور و مطابق با استانداردهای گوگل
o رعایت کامل استاندارد AMP
o پیاده سازی وب سایت به صورت داینامیک با  استفاده از زبان برنامه نویسی ASP. NET MVC6
o وب اپلیکیشن پیش رونده (PWA)
طراحی سایت ریسپانسیو ( واکنش گرا)
o طراحی سایت با سرعت بالا
o طراحی سایت با امنیت بالا
o طراحی قالب و گرافیک سایت به صورت کاملا اختصاصی
o    و...

طراحی سایت اختصاصی با asp


برنامه نویسی اختصاصی MVC.Net

شرکت مایکروسافت حدود 15 سال پیش اقدام به معرف پلتفرمی نمود که تغییر اساسی در دنیای برنامه نویسی ایجاد کرد. تا آن زمان عموم برنامه های تحت وب و ویندوز ی به زبان C# و چارچوب دات نت صورت می پذیرفت و تقریباً تمامی برنامه نویسان از معماری سه لایه بهره می بردند. یعنی لایه کاربر ، لایه ی دیتابیس و لایه ی منطقی، که خود این معماری در حالت های پیچیده تا چندین لایه مجزا می شد. به این نوع برنامه نویسی وب فرم می گفتند ( و می گویند ) . اما خیلی زود چارچوب دات نت توسعه پیدا کرد و مایکروسافت اقدام به معرفی MVC نمود. که در تمامی زبان های مایکروسافت قابل پیاده سازی بوده و هست. در ASP.NET MVC انعطاف و قابلیت کنترل بسیار زیادی برای برنامه نویسان فراهم است چرا که در تکنولوژی WebForms در بیشتر مواقع برنامه نویسان از مجموعه ای از ابزارهای فراهم شده استفاده میکردند اما در MVC هیچگونه ابزار و واسطی که ماهیتاً همراه با محدودیت هستند وجود ندارد و برنامه نویسان کاملاً به صورت دستی اقدام به طراحی و پیاده سازی میکنند .


مزایای استفاده از MVC

• تقسیم یک برنامه به سه قسمت مدل، نمایشگر و کنترلگر، مدیریت برنامه یا پروژه  آسانتر میشود.
• از ViewState و فرم های سروری استفاده نمی کند . به همین خاطر برای برنامه نویسانی که تسلط کامل بر رفتار برنامه را می خواهند عالی است.
• از الگوی کنترلگر جلو استفاده میکند که درخواست های برنامه را توسط یک کنترلگر پردازش میکند. این مسئله باعث میشود تا بتوانیم برنامه هایی را طراحی کنیم که از زیر ساخت های غنی مسیریابی پشتیبانی میکند.
• پشتیبانی بهتری از طراحی و توسعه آزمون محور دارد.
• برای برنامه های پشتیبانی شده توسط تیم های بزرگ برنامه نویسان که کنترل بسیار بر رفتار برنامه را می خواهند، بهتر کار میکنند.

طراحی سایت اختصاصی در کرج

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در بالا بردن ترافیک سایت و افزایش هدفمند بازدیدکنندگان، طراحی سایت مناسب است. در صورتیکه طراحی وب سایت شما با آخرین تکنولوژی و بر اساس اصول سئو طراحی شود شانس شما برای قرار گرفتن در رتبه‌های بالای موتورهای جستجو بالا می‌رود.

یکی از خدمات تیم پلن سایت طراحی سایت در کرج آن هم از نوع اختصاصی است.پلن سایت با بهره گیری از تیم حرفه ای و با تجربه خود و همچنین استفاده از دانش روز در برنامه نویسی اختصاصی امکان طراحی انواع سایت های اختصاصی را دارا می باشد. قبل از هر اقدامی با همکاران ما در پلن سایت تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

یک طرح خاص . فقط برای شما 

با ما تماس بگیرید.

09352589150

اگر سوالی در رابطه با این مطلب دارید می توانید از طریق فرم زیر ارسال کنید
  • ایمیل شما به هیچ عنوان در سایت نمایش داده نمی شود
  • کامنت شما بعد از تایید مدیر سایت نمایش داده می شود