همه چیز در مورد الگوریتم پاندا گوگل

الگوریتم پاندا گوگل

الگوریتم پاندا

همه چیز در مورد الگوریتم پاندا گوگل

الگوریتم پاندا بیشتر تمرکز خود را بر روی مطالب سایت قرار می دهد.و مطالب بی کیفیت را هرگز تائید نخواهد کرد.تا قبل از ایجاد الگوریتم پاندا گوگل مطالبی که به تعداد زیاد از کلمات کلیدی استفاده می کردند را در نتایج خود ظاهر می کرد اما با پیدایش این الگوریتم فاکتورهای بیشتری تحت بررسی قرار گرفت و نتایج گوگل کارآمد تر و مفید تر شد. در نتیجه سایتهای بی کیفیت از رده خارج شدند.

فاکتورهای مهم از نظر الگوریتم پاندا

1- مطالب مفید:

مطالب 2000 کلمه ای و طولانی برای گوگل اهمیت زیادی داشتند اما با پیدایش الگوریتم پاندا تنها کمیت محتوا مدنظر گرفته نمی شود گرچه هنوزم مقالات طولانی و کامل ارزش بسیاری دارند ولیکن کیفیت مطلب بسیار مهم است. مطلب مفید بازدید کننده بیشتری دارد و کاربران زمان بیشتری را صرف خواندن آن می کنند پس گوگل با مد نظر قرار دادن دو فاکتور تعداد بازدید و میزان ماندگاری کاربر، مطلب را رتبه بندی میکند اگر یک مطلب شما رتبه خوبی در این زمینه کسب کند گوگل به مطالب دیگر سایت شما اهمیت بیشتری می دهد.

2- تکراری نبودن مطالب:

هیچ گاه مطالب را از سایت های دیگر کپی نکنید. همیشه این سوال پیش می آید که اگر مطلبی را کپی کنیم و فقط بعضی از کلمات و افعال را تغییر دهیم گوگل متوجه کپی بودن مطلب می شود؟ پاسخ این سوال مثبت است. باید بدانید که گوگل بسیار ریزبین است. پس تمام مطالب را با نگارش خود تایپ نمایید. 3- هدف گذاری برای سایت: برای سایت خود هدف مشخص کنید. به عنوان مثال اگر عمده فعالیت شما طراحی سایت ارزان می باشد مطالب خود را به طور تخصصی و مرتبط در مورد طراحی سایت ارزان قرار دهید و از درج مطالب غیر مرتبط خودداری کنید.

4- برند سازی:

اگر برای خود یک برند ایجاد کنید خواهید دید که چقدر برای گوگل محبوب می شوید. به عنوان مثال گاهی شما اطلاعات شهر کرمان و گاهی اطلاعات شهر کرمان در ویکی پدیا را جستجو میکنید. از این طریق گوگل متوجه می شود ویکی پدیا یک برند است و کاربران به صحت مطالب آن اعتماد دارند پس بین تمامی سایت ها مستقیما نام سایت ویکی پدیا را جستجو می کنند. پس هرچه نام شما به طور مستقیم در گوگل جستجو شود گوگل بیشتر به شما اعتماد می کند.

از قرار دادن غیر معقول و بیش از حد برچسب ها، کلمات کلیدی، تگ ها، تبلیغات و در کل دور زدن گوگل خود داری کنید زیرا الگوریتم پاندا تمامی این موارد را بررسی می کند. 

اگر سوالی در رابطه با این مطلب دارید می توانید از طریق فرم زیر ارسال کنید
  • ایمیل شما به هیچ عنوان در سایت نمایش داده نمی شود
  • کامنت شما بعد از تایید مدیر سایت نمایش داده می شود