سئو سایت در کرج | بهینه سازی سایت در کرج | خدمات سئو در کرج | شرکت سئو در کرج

سئو در کرج | بهینه سازی سایت در کرج | خدمات سئو در کرج | شرکت سئو در کرج

سئو سایت در کرج,بهینه سازی سایت در کرج,شرکت سئو در کرج

سئو سایت در کرج | بهینه سازی سایت در کرج | خدمات سئو در کرج | شرکت سئو در کرج

پلن سایت بهترین مرکز سئو و بهینه سازی سایت در کرج

اگر شما ساکن شهر کرج و استان البرز هستید و دارای کسب وکاری می باشید که نیازمند ارتقا  وب سایت خود به وسیله شرکت سئو در کرج هستید باید به این نکته توجه داشته باشید که :
خیلی از کاربران و یا مشتریان شما برای یافتن خدمات شما از طریق جستجو در گوگل اقدام می نمایند.
و آنهایی که می خواهند خدمات و محصولات و نیازمندی های مربوطه خود را در شهر و استان خود بیابند در جستجوی خود آن را ذکر می کنند.
فرض کنید شما دنبال شرکت سئو در کرج هستید قطعا چون می خواهید با شرکت های کرج همکاری نمایید باید در جستجوی خود عبارت در کرج را ذکر نمایید.

تعریف کلی از سئو

وب سایت ها در موتورهای جستجو بر اساس معیارهای مختلف در جایگاه های مختلفی قرار می گیرند.
رعایت این اصول و قواعد باعث نزدیک تر شدن سایت شما به صفحات اول گوگل می شود.
که نتیجه ی وب سایت سئو شده: افزایش بازدیدکننده،نتیجه افزایش فروش، ایجاد بهترین بازدهی در فروش، ارائه خدمات و در نتیجه رونق کسب و کار شما می باشد.

علت بیان کردن محل کاری همانند استان البرز چیست؟

به این علت که گوگل با توجه به الگوریتم های خود شرکت هایی را که فعالیت آنها در زمینه سئو می باشد و در کرج فعالیت می نمایند را برای شما نمایش می دهد.
ولی اگر شما به جای عبارت سئو در کرج، عبارت سئو خالی را سرچ نمایید گوگل تمام شرکت هایی که در زمینه سئو سایت فعالیت می نمایند را نمایش می دهد! حال فرقی نمی کند که در کجای ایران فعالیت می نمایند .
بنابراین ممکن است شما از نتیجه جستجو گوگل خرسند نباشید .
پس برای اینکه شما بتوانید مشتریان خود را به سمت وب سایت خود جذب کنید و آنها را به فروش تبدیل نمایید باید این نکته را در نظر داشته باشید که در چه کلمات کلیدی باید جایگاه کسب نمایید .

سئو در کرج و بهینه سازی توسط پلن سایت

پلن سایت به عنوان بهترین مرکز تخصصی در زمینه افزایش ترافیک وب سایت، سئو در کرج، افزایش رتبه کلمات وب سایت در گوگل می تواند به شما کمک کند.
اگر نیاز به راهکارهای نوین سئو و بهینه سازی سایت دارید حتما با ما تماس بگیرید.

بهینه سازی وب سایت در کرج

بهینه سازی سایت در کرج

کارشناسان پلن سایت ایده پردازانی خلاق در امر سئو در کرج می باشند.
پلن سایت با سال ها فعالیت مستمر در زمینه طراحی سایت در کرج و بهینه سازی وب سایت های اینترنتی برای موتور های جستجو (سئو) با گروهی قدرتمند متشکل از کارشناسان خلاق وب و سئو درخدمت هم میهنان عزیز است .
پلن سایت با تجربه ای چندین ساله در مدیریت وبسایت های مشتریان عزیزمان و اشکال مختلف خدمات سئو و خدمات وب، با اعتماد به نفس میگوییم که ما می توانیم یک تفاوت هدفمندانه و البته واقعی در وبسایت شما ایجاد کنیم.
زیرا پلن سایت راهی را پیش پای شما خواهد گذاشت تا بالاترین بهره و بهترین نتیجه را از کسب و کار خود داشته باشید.
پلن سایت را بهتر بشناسید
پلن سایت(سئو در کرج) با بکارگیری بهترین متدها، ایده ها و استراتژی ها در طراحی سایت و رعایت اصول و استاندارد های سئو یکی از موفق ترین مراکز در این حوزه بوده و از بهترین مراکز سئو در کرج محسوب می شود.
خدمات سئو در کرج، پلن سایت در عرض مدتی کوتاه با هزینه مناسب و بهینه، سایت شما را سئو کرده ( سئو سازی سایت ) و به صفحات اول موتور جستجوی گوگل میرساند.
جملات کلیدی شما محصول و یا خدمات شماست.
اسم شرکت شما چون یک اسم خاص میباشد،نیازی به فعالیت جدی سئو ندارد و پس از مدتی به صفحه اول میرسد.

ارزش بهترین سئو در چیست؟

ارزش سئو مناسب در آن است که سایت شما را با کار ،محصول یا کلمات عمومی به رتبه مناسب برساند.
در بخش مدت زمان سئو شدن این سوال قطعا برای شما پیش می آید که چه مدت زمانی باید سپری شود تا یک سایت با کلمات کلیدی مورد نظر سئو شود و به صفحه اول گوگل برسد؟
در صورت رعایت همه شرایط سئو و بهینه سازی علمی و تخصصی ، حداقل حدود یک الی ۳ ماه زمان لازم است تا سایت جدید یا قدیمی با کلمه کلیدی جدید به رتبه بالا در موتورهای جستجو برسد.
در صورتی که کلمات کلیدی یونیک و خاص باشند این زمان متفاوت خواهد بود.
از جمله خدمات سئو در کرج که پلن سایت خدمت عزیزان ارائه می کند:
– تولید محتوا عالی و حرفه ای سئو شده متناسب با هر زمینه کاری
– ارتقاء سایت شما در گوگل و موتورهای جستجوی دیگر
– بهبود رتبه جهانی(الکسا)
– بهبود رتبه محلی
-تحلیل سایت و بررسی مشکلات ساختاری و کدنویسی قالب سایت
-بدست آوردن کلمات کلیدی مناسب وب سایت شما
-بررسی و آنالیز رقبای کاری شما
– به عهده گرفتن صفر تا صد تبلیغات وب سایت ها
– بهبود رتبه شما بدون هرگونه تقلب و به صورت کاملا اصولی
– بهبود جایگاه کلمات کلیدی سایت شما در گوگل
-آموزش سئو در کرج
-استفاده از تکنیک های خاص سئو
– مشاوره در پروژه های سئو و بهینه سازی سایت
– انجام همزمان سئو کرج و طراحی سایت در کرج
– مدیریت و بازاریابی سایت شما
-مشاوره سئو و بازاریابی اینترنتی
-مشاوره در زمینه بازاریابی اینترنتی و برندسازی
-مشاوره در زمینه تولید محتوای حرفه ای و کاربرپسند
-ایده پردازی جهت رونق چندین برابری کسب و کار شما
– سئو در کرج و استان البرز (تمامی مناطق)
و…

شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو در کرج

شرکت های بسیاری هستند که در زمینه سئو در کرج فعالیت می نمایند.
اما باید به این نکته توجه داشته باشید که سئو سایت فرآیندی حساس و کاملا تخصصی می باشد
برخلاف چیزی که بعضی از شرکتها و سئو کاران به آن معتقد هستند .
و سئو را کاری راحت و حتی گاهی بی ارزش تلقی می کنند و همچنان آن را یک لیستی از فعالیت های تکراری در نظر می گیرند ،در حالی که سئو سایت امروزی چیزی فراتر از این فعالیت های تکراری می باشد چنانکه الگوریتم های گوگل دائما در حال به روزرسانی و تغییر هستند.
در واقع سئو سایت امروزه برگرفته از آنالیز و بررسی دقیق و در کنار آن خلاقیت خاص و منحصر به فرد بوده و نیازمند تیم سئو حرفه ای می باشد.
پلن سایت آماده ی پاسخگویی به پرسش های شما عزیزان می باشد.
تلفن تماس: 02632241381
با پلن سایت از رقیبان پیشی بگیرید…

چرا سئو در کرج؟

پیشنهاد بنده به شما این است که اگر در زمینه کاری خاصی فعالیت می نمایید که می خواهید در تمام ایران جایگاه کسب نمایید در ابتدا از کلمات راحتتر آغاز کنید یعنی چه؟فرض کنید بنده می خواهم در کلمه خدمات سئو جایگاه اول را کسب نمایم . چون کلمه خدمات سئو کلمه پر رقابت تری است و برای یک سایت نو پا می تواند سخت باشد که این جایگاه را در زمان کم کسب نماید بهتر است در فاز اول در کلمات هم خانواده و کم رقابت تر جایگاه کسب نماید مانند خدمات سئو در کرج ، پس از کسب رتبه اول در این کلمه دیگر راحتتر می تواند در کلمه خدمات سئو جایگاه کسب نماید .توصیه من به شما این است که در حوزه ای که فعالیت می نمایید حتما در کرج رتبه اول را کسب نمایید تا بتوانید بازار کاری خود را در استان خود بدست آورید و بر اعتبار و محبوبیت خود نیز بیافزایید .

مشاور سئو در کرج

مشاوره سئو در کرج

یکی دیگر از خدماتی که یک سئو کار در کرج می تواند به شما ارائه دهد مشاوره در زمینه سئو می باشد . اگی می خواهید سئو سایت خود را به یک سئو کار واگذار کنید ۲ راه پیش روی شما می باشد
واگذار کردن پروژه سئو سایت به سئو کار . که در این روش دیگر شما در گیر فعالیت های سئو سایت خود نخواهید بود و شرکت های سئو کار تمام فعالیت های لازم برای سئو سایت شما را انجام خواهند داد و شما را به جایگاه خواهند رساند در این زمینه اصولا شما هزینه را پس از رسیدن به جایگاه پرداخت می نمایید اما نکته قابل توجه در این زمینه این است که اصولا شرکت های سئو در کرج تضمین ماندگاری به شما نخواهند داد و یا تضمین را در قبال پرداخت هزینه به شما خواهند داد . مشکلی که در این زمینه وجود دارد وابستگی شما به شرکت های سئو کار می باشد و اینکه سئو یک فرایند مداوم می باشد و اگر رها شود ممکن است جایگاه خود را از دست بدهید .اما در مشاور سئو شرایط متفاوت می باشد شما می توانید در سازمان و شرکت خود فرآیند سئو را دنبال نمایید واز تجربیات یک سئو کار در محیط کار خود بهره مند شوید . به این صورت که ما در قبال دریافت هزینه بسیار ناچیز اصول کلیدی سئو را به شما آموزش می دهیم تا خود شما بتوانید سایت خود را سئو کنید و روش دیگر به این صورت است که تیم دور کار سئو در پلن سایت هزینه ای را به صورت ساعتی در نظر گرفته و کار تولید محتوا و گرفتن بک لینک که جزو مهم ترین فعالیت ها در جهت سئو می باشند را انجام می دهند این مبلغ نسبت به سئو تضمینی بسیار ناچیز می باشد و به صورت ماهانه دریافت میگردد.به طور مثال 30 ساعت در ماه.
سئو در کرج به دلیل داشتن مراکز صنعتی و تجاری فراوان و نزدیک بودن به پایتخت ایران دارای اهمیت زیادی است. از این رو تعداد زیادی شرکت در زمینه بهینه‌سازی موتورهای جستجو فعالیت می کنند.
تیم پلن سایت در شهرستان های زیادی خدمات متفاوت را ارائه می دهد از جمله این خدمات می توان به سئو در اصفهان، سئو در کرج، سئو در تهران و… را نام برد.

چرا سئو در کرج دارای اهمیت است؟

کرج واقع در استان البرز به دلیل نوپا بودن و عمر نسبتاً کم این استان و دارا بودن منابع تجاری و صنعتی دارای پتانسیل فراوانی درزمینهٔ طراحی سایت و seo است. تیم پلن سایت با داشتن متخصصان زیادی درزمینهٔ طراحی سایت و seo جایگاه خوبی در سئو تهران و سایر شهرستان ها ازجمله کرج کسب نموده است. این تیم با داشتن سایت های بهینه شده زیادی در شهرستان ها و استان ها دارای رزومه بسیار قوی و خوبی است.

بهترین متخصصان سئو در کرج و ایران

گروه پلن سایت یکی از گروه‌های قوی سئو در کرج و ایران با داشتن پلن های متفاوت میتواند به شما درزمینهٔ بهینه‌سازی کمک کند. پیشنیاز علم سئو برای هر شهر یا شهرستان آپدیت و به روز بودن است؛ که متخصصان seo تیم پلن سایت با داشتن دانش و تخصص در این زمینه توانسته‌اند نتایج مطلوبی را ارائه دهند. این تیم علاوه بر خدمات بهینه‌سازی در زمینه مشاوره سئو در کرج آماده همکاری با بیزینس ها می‌باشد. به صورتی که به امر بهینه‌سازی و رشد بیشتر نتایج در بستر گوگل یاری خواهیم کرد.

قیمت سئو در کرج

تیم پلن سایت ارائه دهنده خدمات سئو در کرج دارای بیش از هفت سال تجربه با ارزان‌ترین قیمت در مقابل تجربه چندین ساله خود آماده همکاری با کسب‌وکارهای مختلف است. پلن سایت با استقرار در استان اصفهان توانست خدماتی را در بخش‌های مختلف سئو و لوکال سئو در شهرهای مختلف چون کرج و تهران به هم‌میهنان عرضه نماید.

اطلاع از قیمت‌ها و خدمات seo

جهت بهره‌گیری از خدمات بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو تیم پلن سایت خدماتی شامل مشاوره، لوکال سئو و سئو محلی، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و یا پشتیبانی محتوایی شرکت‌های متعدد را انجام می‌دهد. لذا شما میتوانید جهت اطلاعات بیشتر از قیمت ها و روند انجام کار با تیم ما تماس حاصل نمایید. همچنین شما می‌توانید نمونه کارهای ما را مشاهده نمایید.

مجموعه بزرگ پلن سایت خدمات سئو داخلی (on page seo) و سئو خارجی

(off page seo را با بالاترین کیفیت به شما ارائه میدهد  که دارای قیمت‌های متفاوتی می‌باشند. لذا شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر از مشاوران مجموعه ما تماس حاصل فرمائید.

خدمات پلن سایت درزمینهٔ seo

بهینه‌سازی سایت
تولید محتوا و پشتیبانی وب‌سایت
پشتیبانی سوشیال سیگنال ها
مشاوره و کارشناسی پروژه شما
کارشناسی کسب‌وکار شما در کرج و همه استانها
تجزیه و تحلیل رقبای شما و گرفتن نتیجه مناسب جهت seo in karaj

Seo تخصصی را با گروه مهندسی پلن سایت تجربه کنید.

بهینه سازی و سئو در کرج (SEO) به روند تأثیرگذاری دید آنلاین یک وب سایت یا یک صفحه وب در نتایج موتورهای جستجو گفته می‌شود. این اغلب سبب می‌شود که یک وب سایت در لیست نتایج جستجو ظاهر شود. از آن جایی که بازدیدکنندگان زیادی از موتور جستجو استفاده می کنند. سئو دارای اهمیت است. با انجام بهینه سازی سایت خود این بازدیدکنندگان می‌توانند به مشتریان تبدیل شوند. جستجوگرها ممکن است انواع مختلف جستجو را سرچ کنند، از جمله جستجوی تصویری، جستجو ویدیویی، جستجوی دانشگاهی، جستجو در اخبار و موتورهای جستجوی مربوط به بخش صنعت و… .

بهینه سازی و سئو در کرج با بهینه سازی موتور جستجوی محلی متفاوت است، زیرا دومی بر روی بهینه‌سازی آنلاین در کسب و کار متمرکز است، زمانی که یک کاربر یک جستجوی محلی را برای محصولات یا خدمات خود وارد کند، صفحات وب توسط موتورهای جستجو نمایش داده می‌شوند. در عوض، سئو بیشتر به جستجوی ملی یا بین المللی متمرکز است. در ادامه با بهینه سازی و سئو در کرج آشنا خواهید شد.

نحوه بهینه سازی و سئو در کرج

بهینه سازی و سئو در کرج به چه شکلی صورت می گیرد؟ سئو چیست؟ در بهینه سازی و سئو در کرج، بازاریابی وابسته به رسانه‌ها و ابزارهای دیجیتالی مانند شبکه‌های اجتماعی است. شبکه‌های اجتماعی به بازاریابی دیجیتالی کمک به سزایی می‌کند. بهینه سازی و سئو در کرج تنها استراتژی مناسب برای هر وب سایت نیست، و سایر استراتژی های بازاریابی اینترنتی می توانند براساس اهداف اپراتور سایت، مانند تبلیغات پرداخت شده از طریق پرداخت های هر کلیک (PPC)، موثر باشند. بازاریابی موتور جستجو (SEM)، عملکردی برای طراحی، اجرا و بهینه سازی موتورهای جستجو است. توسعه‌دهندگان وب سایت باید به SEM با بیشترین اهمیت با توجه به PageRank به عنوان هدایتگر فهرست نویسی توجه کنند.

کمپین بازاریابی اینترنتی

کمپین بازاریابی اینترنتی موفق نیز ممکن است به ایجاد صفحات وب با کیفیت بالا برای تعامل و متقاعد ساختن، ایجاد برنامه های تجزیه و تحلیل برای فعال کردن صاحبان سایت ها برای اندازه گیری نتایج و بهبود نرخ تبدیل سایت کمک کند. در نوامبر ۲۰۱۵، گوگل نسخه کامل ۱۶۰ صفحه راهنمای رتبه بندی جستجوی خود را برای عموم منتشر کرد که در حال حاضر تغییراتی را در تمرکز به “سودمندی” و جستجوی تلفن همراه نشان می‌دهد. در سال های اخیر، بازار تلفن همراه گسترده تر شده است.
هر نوع رسانه‌ای که مربوط به کسب و کارهای دیجیتال است این امکان را به ما می‌دهد تا به بازاریابی دیجیتال خود رونق ببخشیم. به طور مثال با بهینه کردن سایت خود از طریق موتورهای جست و جو در گوگل مشتریان بیشتری را به سمت محصولات و خدمات خود جذب کنیم.
بهینه سازی و سئو در کرج فقط مربوط به کسب و کارهای آنلاین و کارهایی که یک وب سایت دارند نیست. بسیاری از کسب و کارهای سنتی از طریق تبلیغات دیجیتالی خدمات و محصولات خود را به مشتریان احتمالی معرفی می‌نمایند. در بازاریابی دیجیتالی از طریق ابزرهایی مانند وب سایت، شبکه‌های اجتماعی گوناگون رفتار کاربران و مخاطبان مورد بررسی و تحلیل قرار می‌گیرد تا  بیشترین میزان بازدهی را از بازاریابی روی این افراد کسب کرد. هدف اصلی  فروش است آن هم فروش بیشتر با داشتن مخاطبان برای هدف‌های گسترده‌تر و بیشتر. شاید در بازاریابی سنتی هرگز نشود به طیف گسترده‌تر‌ وتعداد بیشتری از مخاطبین دست یافت.

بازاریابی اینترنتی با سئو

به عنوان یک استراتژی بازاریابی اینترنتی، بهینه سازی و سئو در کرج بررسی می‌کند که چگونه موتورهای جستجو کار می‌کنند، الگوریتم های برنامه ریزی شده کامپیوتر که رفتار موتور جستجو را تعیین می‎کنند چگونه عمل می‌کنند، چه افرادی جستجو می‌کنند، کلمات جستجوی واقعی یا کلمات کلیدی که در موتورهای جستجو تایپ می‌شوند کدام‌اند و کدام موتورهای جستجو توسط مخاطبان هدف ترجیح داده می شوند. بهینه سازی وب سایت ممکن است شامل ویرایش محتوای آن، اضافه کردن محتوا، انجام HTML و برنامه نویسی مرتبط با آن باشد تا ارتباط آن با کلمات کلیدی خاص افزایش یابد و مانع فعالیت های نمایه سازی موتورهای جستجو شود. تبلیغ یک سایت برای افزایش تعداد لینک‌های خارجی و یا لینک‌های داخلی، یک تاکتیک دیگر بهینه سازی و سئو در کرج است. تا مه ۲۰۱۵، جستجوی تلفن همراه از جستجوی دسکتاپی پیشی گرفته است.

ارتقاء جستجوی تلفن همراه در گوگل

در سال ۲۰۱۵ گزارش شد که گوگل در حال توسعه و ارتقاء جستجوی تلفن همراه به عنوان یک ویژگی کلیدی در محصولات آینده است. در پاسخ، بسیاری از مارک ها شروع به رویکرد متفاوت به استراتژی های بازاریابی اینترنتی خود کردند.

مزیت و فواید بهینه سازی و سئو در کرج

امروزه افراد برای تصمیم گیری‌های خود در هنگام خرید محصول یا استفاده از خدمات به دنیای دیجیتال روی آورده‌اند بیشتر در کامنت‌ها و نظراتی که دیگر افراد در رسانه‌های اجتماعی داشته‌اند توجه می‌کنند و در انتخاب ان تاثیر به سزایی دارد بنابراین از رسانه های دیجیتال برای بازاریابی و تبلیغات کسب و کار خود استفاده کنید در واقع هر کسب و کاری برای بقا و پا برجا بودن در بین رقیبانش باید در رسانه‌های دیجیتال فعالیت داشته باشد. نه اینکه از آن تنها برای کمک گرفتن استفاده کند. بهینه سازی و سئو در کرج نیز امروزه از رونق بالایی برخوردار است و خیلی از افراد در کرج از این روش برای تبلیغات کارهای خود به صورت آنلاین بهره می برند.
پلن سایت پیشرو در خدمات تجارت الکترونیک و به خصوص خدمات سئو در کرج میباشد که دارای نمونه کارهای قوی در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت در کرج است . امروزه با گسترش وب سایت ها و رقابتی تر شدن کسب و کارها ،لزوم بهینه سازی وب سایت ها بیشتر از پیش نمود پیدا میکند . همانطور که در جریان هستید تنها داشتن یک وب سایت مناسب باعث پیشرفت کار و تجارت شما نمیشود و شما میبایست برای بهتر شدن سایت خود و قرار گرفتن در رتبه های بالای گوگل تلاش بسیاری کنید .

چگونه یک وب سایت بهینه داشته باشیم؟

حتی رعایت نکات اولیه سئو وب سایت یا همان فاکتورهای سئو به معنای رسیدن به رتبه های برتر گوگل نیست و شما میبایست سئو وب سایت خود را به دست شرکت های معتبر بهینه سازی وب سایت بسپارید یا در بخش مقالات سایت ، مقاله های مربوط به سئو و بهینه سازی وب سایت را مطالعه نمایید .

راهکارهای تقویت سئو وب سایت ها

برای بهبود وب سایت و قرار گرفتن در رتبه های برتر گوگل میبایست نکات زیر را رعایت کنید.

 •     رعایت هدینگ های وب سایت h1.h2
 •     شبکه کردن لینک های داخلی وب سایت
 •     بهبود لینک های سایت (سئو فرندلی کردن آنها)
 •     استفاده از مقاله های یونیک
 •     به اشتراک گذاشتن مطالب وب سایت در شبکه های اجتماعی
 •     لینک سازی خارج از سایت
 •     کامنت گذاشتن در وب سایت های پرمخاطب با کلمات کلیدی منتخب
 •     انتشار مطالب در انجمن ها
 •     پروفایل بک لینک (ساخت حساب های کاربری در وب سایت ها و لینک دادن به وب سایت خود)
 •     رعایت off-page-seo و on-page-seo
 •     رعایت اصولی نکات سئو

    white-hat-seo

 •    بهینه سازی وب سایت (فشرده سازی و کم کردن تعداد فایل های css و جاوا ، بهبود اسکریپت های html)
 •   عضویت در خبرخوان ها (website feed reader)
 •    خوانا بودن مطالب

نمونه کارهای سئو در کرج

برای مشاهده لیست نمونه کارهای سئو در کرج کافیست به قسمت نمونه کارهای ما مراجعه کنید. بهینه سازی وب سایت ها تخصص تیم پلن سایت میباشد . با تیم پلن سایت همراه باشید تا رتبه های برتر گوگل را تصاحب کنید . همچنین اگر شما هم اکنون سایتی برای کسب و کار خود راه اندازی نکرده اید و برای استعلام  قیمت طراحی سایت در کرج میتوانید برای مشاوره رایگان با شماره تماس های مندرج در قسمت تماس با ما با ما در ارتباط باشید .

پیشینه سئو در کرج

سئو در کرج

فعالیت سایت های فعال در بخش طراحی سایت در کرج از سال ۲۰۰۶ به صورت رسمی شروع به کار کرد و ابتدا شرکت های نوپا تاسیس شدند و اینک شرکت های متعددی در حوزه طراحی سایت و سئو در کرج فعالیت دارند.در سال های اولیه شروع فعالیت سایت ها الگوریتم های به خصوصی مدنظر نبود سایت هایی که مطالب بیشتری داشتند بیشترین رتبه را داشتند و قوانین کپی رایت رعایت نمیشد . با گذشت سال ها و پیاده سازی الگوریتم ها استفاده از مطالب کپی منسوخ شد و ترفندهای مقاله نویسی جای آنها را گرفت.تیم فنی پلن سایت برای تمامی کسب و کارهای علاقه مند به سئو پروپوزالی به صورت کاملا رایگان ارائه خواهد کرد که محتوای آن شامل آنالیز رقبا و معرفی کلمات کلیدی منتخب است همچنین راهکاری جهت بهینه سازی وب سایت و کسب رتبه مناسب تر در آنالیزور های معروفی همچون جی تی متریکس و پینگ دام ارائه خواهد کرد.

پیشنهاد پلن سایت برای بهبود سئو و رتبه بندی گوگل

سعی کنید طول نوشته مقالات خود را گسترش دهید بی دلیل از کلمات کلیدی استفاده ننمایید . کلمات کلیدی خود را پر رنگ (بولد) و استرانگ کنید همچنین میتوانید کلمات کلیدی خود را کج نمایید. حداقل نوشتار استاندار برای مقالات ۳۰۰ کاراکتر میباشد . شما بیشتر از ۳۰۰ کاراکتر را در دستور کار خود قرار دهید .به مقالات و صفحه های داخلی خود لینک دهید . وب سایت خود را بهینه کنید .

راهکارهای بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت یکی از مهمترین فاکتور برای جذب مشتری می باشد . در نظر بگیرید کاربر برای لود وب سایت شما بیشتر از ۵ ثانیه منتظر نباشد .طبق مطالعات انجام شده لود استاندارد وب سایت زیر ۵ ثانیه است و ایده آل آن زیر ۳ ثانیه به حساب می آید. برای مشاوره و آنالیز رایگان لطفا از طریق بخش ارتباط با ما یا مشاوره سایت اقدام نمایید تا در اسرع وقت سایت شما را آنالیز و چارت آن را تقدیم شما کنیم .

توصیه نهایی
وب سایت های موفق و دارای رتبه های برتر معمولا فعالتر از باقی وب سایت ها هستند . تمام تلاش خود را بکنید تا یک وب سایت بروز و پر از مطالب مفید با رعایت قوانین سئو داشته باشید . در نظر داشته باشید گوگل وب سایت های آپدیت شده و پرمحتوا را دوست دارد

نکات اساسی و مهم طراحی و سئو سایت 

مبحث طراحی سئو کردن و بالا آمدن سایت در موتورهای جستجو هر روز در حال تغییر و تحول می باشد و روش های قدیمی برای سئو سایت کم کم از بین می روند و تاثیر خودشان را بر سایت از دست می دهند برای اینکه از سایر رقبا دور نمانید باید از روش های جدید و پیشرفته برای طراحی و سئو سایت استفاده کنید.
امروزه بیشتر شرکت ها ، صنایع ، کارخانجات و کلیه مراکز خدماتی برای اینکه به رتبه های بالای جستجو برسند روی سئوی سایت خود هزینه های بزرگی را در نظر می گیرند و به نحوی قیمت سئو سایت و ارزش مادی سایتی که بهینه شده و رتبه بالایی دارد از قیمت طراحی سایت بسیار بیشتر است و بر روی سئوی سایت بیشتر تمرکز کرده اند .در حقیقت سایتی که سئو مناسب و رتبه قابل قبول نداشته باشد مانند فروشگاهی است که هرچند اجناس مرغوب با قیمت مناسب دارد ، بعلت اینکه در مکان مناسب قرار نگرفته از فروش قابل قبولی برخوردار نیست .

نکات مهم و مفید در رابطه با طراحی سایت و سئو کارآمد

پلن سایت نه کاتالوگ طراحی میکند و نه بروشور !
کار و تخصصی که ما داریم فقط در زمینه طراحی ، برنامه نویسی و بهینه نمودن وب سایت میباشد.
وقتی مرکز یا موسسه طراحی سایت با توجه به توانایی و تجربه کاری صرفا” در یک مورد تخصص پیدا میکند ، براحتی میتوانید خواسته خود را در زمینه وب مطرح نمایید و با آرامش مطمئن باشید که مورد شما کاملا” درک شده و مفهوم آن بر روی پروژه طراحی وب سایت شما پیاده میگردد.
در عین حال نیاز ندارید که سئو سایت را به یک مرکز بدهید و طراحی آن را به جای دیگر ، کلیه نیازهای تحت وب شما در یک مرکز برطرف میگردد.
تخصصی بودن در هر زمینه کاری این مزیت را دارد که شما با هزینه کمتر ، بیشترین و با کیفیت ترین خدمات را دریافت خواهید نمود.

سئو سایت در کرج

سئو سایت در کرج یا بهینه سازی سایت یکی از فعالیت هایی است که توسط سئوکار انجام می شود.
الگوريتم رتبه‌بندي گوگل داراي بيش از 200 معيار جهت رتبه‌بندي يک سايت است. از اين رو مهندسين سئو مي‌بايست مهم‌ترين اين معيار‌ها را جهت پياده‌سازي موفق سئو بدانند.

هدف اصلی سئو چیست؟

تحقیقات نشان داده است که بیش از 98 درصد مردم برای یافتن نتیجه ی جستجوی خود فقط به صفحه ی اول گوگل مراجعه می کنند و  به صفحات دو به بعد اصلا توجهی نمی کنند. بنابراین اگر سایت شما در ظاهر به طور حرفه ای طراحی شود ولی در جستجوی گوگل بین صفحات بالا یافت شود ، طراحی سایت شما کاملا بی فایده است .

شرکت سئو در کرج

شرکت سئو در کرج

پلن سایت ، با متخصصان حرفه ای سعی در انجام هر چه بهتر پروژه های شما مشتریان گرامی دارد. پلن سایت این افتخار را دارد که با نتایج درخشان نمونه کار های خود در زمینه ی سئو سایت از برترین های شرکت سئو سایت در کرج باشد. دانش کافی در زمینه ی سئو و به روز بودن اطلاعات متخصصان، از لازمه های یک سئوی موفق و حرفه ایست.

طراحی سایت و سئو در کرج

در حالت کلی طراحی سایت و سئو در کرج به دو مبحث مهم سئوی داخلی و  خارجی تقسیم می شود که در در ادامه به شرح هر یک می پردازیم:

سئوی داخلی seo on-page

به عواملی که در داخل سایت و محتوای آن انجام می شود سئوی داخلی گفته می شود. مثل:
•    وارسی کردن کدهای سایت و در صورت نیاز اضافه کردن کدهای سئو
•    وارسی کردن ساخت کلی سایت مثل منوها و زیرمنوها
•    ویرایش عکس ها و کم کردن حجم تصاویر برای بالا بردن سرعت لود سایت
•    اصلاح سرعت لود سایت و اصلاح عنوان صفحه و توضیحات سایت
•    رفع اشکالات و ایرادات در قالب سایت و واکنش گرا (قابل مشاهده بر بروی تمامی دستگاه ها)بودن آن
•    بررسی و انتخاب مناسب کلمات کلیدی با توجه به هدف مشتریان و کاربران
•    ایجاد محتوای مناسب با توجه به کلمات کلیدی و استاندارد سازی آنها
•    لینک دادن صفحات سایت به یکدیگر و مطالب سایت و لینک دادن به صفحه اصلی سایت

سئوی خارجی  seo off-page

سئوی خارجی به معنای معرفی سایت به شبکه های مختلف در اینترنت و به نوعی بازاریابی می باشد.
•    بک لینک گرفتن از سایتهای مرتبط و معتبر
•    منتشر کردن مطالب سایت در شبکه های اجتماعی مختلف برای جذب کاربران و مخاطبین
•    استفاده کردن از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ برای بازاریابی سایت

اقدامات لازم در سئو سایت

 •     آنالیز رقبا و مزیت های رقابتی
 •     ساختن بک لینک طبیعی و ارگانیک
 •     اپتیمایز نمودن محتوای سایت
 •     ثبت کردن سایت در موتور جستجو
 •     سئو خارجی و آنالیز اسپم
 •     آنالیز رنکینگ و ترافیک ورودی
 •     سئو داخلی
 •     تحلیل وب سایت و میزان رقابت
 •     بهینه سازی صفحات برای کلمات کلیدی
 •     ایجاد بک لینک
 •     بهینه سازی محتوا
 •     ثبت سایت در موتور جستجو
 •     گزارش سئو و ارتقا off-page
 •     تحلیل رتبه و ترافیک
 •     سئوی on-page

شرکت طراحی سایت و سئو سایت در کرج این اطمینان را به شما می دهد تا بهینه سازی و سئو سایت شما بر اساس کلید واژه های مدنظرتان کاملا حرفه ای و طبیعی باشد. پلن سایت، آماده ی ارائه ی هر گونه مشاوره در این زمینه می باشد. در صورتی که نیاز به مشاوره دارید بدون معطلی با ما تماس بگیرید، حتی اگر قصد واگذاری پروژه خود را به ما نداشته باشید، پلن سایت در اختیار شماست.

مشاوره سئو در کرج

لزوما هر کسب و کاری برای قرارگرفتن در مسیر صحیح و درست پیشرفت شغلی نیاز به مشاوره صحیح و درست از افراد باتجربه و متخصص در آن زمینه را دارد که علم سئو و بهینه سازی وب سایت نیز از آن مستثنی نیست.
امروزه سئو نقش بسیار مهمی در رونق کسب و کارهای مختلف در بستر اینترنت و وب ایفا میکند که خیلی از صاحبان کسب و کارها یا از آن غافل هستند و به آن اهمیتی نمیدهند و یا از میزان آگهی کمی در این زمینه برخوردار هستند که با گرفتن مشورت نادرست از افراد غیرمتخصص و کم آگاه در این زمینه باعث سقوط تدریجی کسب و کار اینترنتی خود میشوند. شرکت پلن سایت با ارائه خدمات مشاوره سئو در کرج آماده ارائه مشاوره رایگان و دوره ای برای کسب کار شما در کرج می باشد

سئوی حرفه ای در کرج و بهینه سازی حرفه ای برای این شهر شامل چه مواردی است؟

سئو حرفه ای در کرج

ولی منظور از سئو چیست؟

اگر با تعریف سئو آشنا باشید میدانید که سئو یا SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization می باشد و در واقع به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و اهم آن یعنی گوگل است. ولی چه چیزی را می بایست بهینه کنیم؟ آیا این بهینه سازی تنها برای طراحی سایت اعمال می شود؟ و یا هر صفحه و یا نوشته نیز میبایست سئو شود؟ آیا لینک های درون سایت شما هم نیاز میبایست بهینه سازی گردد؟
برای پاسخ به این پرسش شاید بهتر باشد در ابتدا با مفهوم بهینه سازی و  سئو بیشتر آشنا شویم. ما در پلن سایت به عنوان یکی از قدیمی ترین مجموعه هایی که در زمینه سئو فعال است، همواره سعی کردیم که به مشتریان خود خدماتی را پیشنهاد دهیم که برای آنها مفید است، گرچه راه های کوتاه تری نیز در سئو وجود دارد که احتمال شکست آن در آینده بسیار بالاست . با وجود آن که یک شرکت خصوصی مانند پلن سایت نمی تواند به تنهایی فرهنگ جامعه را تغییر دهد اما بسیار خوشحالیم  که در سالهایی که فعالیت می کنیم، توانسته ایم نقشی در بهبود فرهنگ سئو در ایران و تغییر نگرش جامعه به سئو داشته باشیم.
ما در پلن سایت قبل از هر چیز مسیر درست حرکت را به شما می آموزیم.  چیزی که پلن سایت به تجربه آموخته است این است که، هدف مناسبی برای سئو مشخص نمی شود و همین موضوع در نهایت باعث نارضایتی مشتری خواهد شد. به عنوان مثال سایتی که در زمینه فروش لوازم خانگی فعالیت می کند تمایل دارد که در عبارت “آشپزخانه” در گوگل رتبه کسب کند و برای این عبارت به دنبال استعلام قیمت سئو است. وظیفه ما به عنوان یک تیم سئو کاری و هر سئو کار حرفه ای این است که به مشتری خود توضیح دهد که چه کاری برای او خوب است و نتیجه مناسب ایجاد می کند و چه کاری نتیجه ندارد. هدف گذاری صحیح و اصولی در سئو می تواند کمک بسیار زیادی به شما در جهت بهبود و رشد کسب و کاری که دارید بکند. در اینجا بیشتر با این موضوع خواهیم پرداخت. پس با پلن سایت همراه باشید.
سئو یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب هستند. ( SEO ) مخفف عبارت Search Engine Optimization است. به معنی بهینه سازی موتورهای جستجو !؟
از طرفی سئو یعنی به کار بردن روش ها و تکنیکهایی که باعث میشوند امتیاز یک صفحه وب جهت نمایش در نتایج نخست موتورهای جستجو افزایش یابد. به عبارت دیگر لینک صفحه و یا صفحاتی از وب سایت شما در صدر نتایج یک جستجو در ازاء کلمات خاصی ( کلمات کلیدی مرتبط با سایت ، خدمات و یا محصولات ) قرار گیرد . اینکه امتیازبندی چگونه و بر چه اساسی انجام میشود خارج از موضوع این مطلب است ولی اهمیت سئو یه این سبب است که اکثر کاربران اینترنت جهت دسترسی به خدمات و محصولات مورد نیاز خود از موتورهای جستجو استفاده میکنند و اهمیت سئو دوچندان خواهد شد وقتی بدانیم که اکثر مردم تنها به صفحه ی اول نتایج جستجـو توجه میکنند . 
 

موتور های جستجو به چه صورت کار می کنند؟

موتورهای جستجو در واقع وب سایت هایی هستند که طراحی شده اند تا به مردم در یافتن محتوای مورد نظرشان کمک کنند. اینکه موتورهای جستجو چگونه کار می کنند در مورد هر کدام کمی ممکن است متفاوت باشد.
موتورهای جستجو بطور کلی سه وظیفه برای خود قایل هستند :
1- جستجوی اینترنت، یا بخشی از آن بر اساس کلمات با اهمیت
2- فهرست کردن (Index) کلماتی که یافته اند و اینکه در کجا این کلمات یافت شده اند.
3- کمک به کاربران برای یافتن محتوای مورد نظرشان با استفاده از جستجوی یک یا چند کلمه
 
همانطور که گفتیم موتورهای جستجوگر، صفحات وب را به وسیله نرم افزار گردش کننده یا به اسم عامیانه خزندگی (عنکبوت) می یابند و لیست می کنند. طراحی سایت مناسب برای سئو، علاوه بر اینکه طبقه بندی محتوایی مناسبی باید داشته باشد، باید برای موتورهای جستجو قابل خزش باشد و سرعت لود مناسبی داشته باشد، همچنین پارامترهای تجربه کاربری بر روی دسکتاپ و موبایل را به صورت کامل رعایت کرده باشد.
خب با توجه به توضیحاتی که درباره سئو و روش های رفتاری موتورهای جستجو دادیم پرسشی در اینجا مطرح میشود.

سئو حرفه ای سایت کرج چیست؟

با توجه به توضیحاتی که دادیم میدانید که سئو که از کلمه انگلیسی SEO و کوتاه شده عبارت (search engine optimization) است به معنای بهینه سازی موتور جستجو می باشد. این یک تعریف کلی میباشد . با این وجود پلن سایت با تخصصی که در عبارات مختص کرج و سئوی حرفه ای سایت کرج دارد،  میتواند در تولید محتوا و سئو مناسب برای کسانیکه دوست دارند در کلمات کلیدی کرج رتبه های بالاتری داشته باشند راهنمای خوبی باشد. ما در طراحی سایت کرج بخوبی این موارد را رعایت میکنیم. تلاش ما همیشه این است که صفحات اینترنتی که برای موتورهای جستجو جذاب بوده را با امنیت و اطمینان از اینکه سایت شما به نحوه در خور و پسندیده ای مکان خود را در موتور های جستجو مخصوصا در بین رقبای کرج پیدا کرده است تولید کنیم. در این شکل سایت به روش درستی با موتورهای جستجوکننده اینترنت تعامل پیدا کرده است. به روز و بهینه کردن صفحات وب و اینکه در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ مانند گوگل بیشترین امتیاز را داشته باشند نیز از پارامترهای موثر در سئو حرفه ای است. اهمیت این موضوع از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده می کنند و می توان گفت سئو به مهندسی معکوس الگوریتم های رتبه بندی موتورهای جستجوگر گفته می شود با مهندسی معکوس فاکتورهای رتبه بندی مشخص می شوند و با رعایت این فاکتورها باعث افزایش رتبه سایت و حتی رسیدن به رتبه نخست نتایج جستجو می شود.
در اینجا میبایست یاد آوری کنیم که در طراحی فروشگاه های اینترنتی کرج نیز رعایت سئو اهمیت دو چندان دارد.
در فرآیند سئو حرفه ای، هدف گذاری صحیح بر اساس کلمات کلیدی که مخاطب هدف به دنبال آنها جستجو انجام می دهد و ایجاد صفحات فرود با محتوای غنی و همچنین بهبود فرآیندهایی مانند تجربه کاربری و نرخ تبدیل از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یک سئو کار حرفه ای همواره می داند که سئو بخشی مجزا از محتوا، طراحی سایت، بازاریابی، برندسازی و فرآیند فروش و جذب مخاطب نیست و بنابراین تمام فرآیندها و روندهای کاری سایت را مدنظر قرار می دهد تا بتواند بهترین نتیجه ممکن را بدست آورد.
 

مراحل سئو حرفه ای ،آنالیز سایت

به طور خلاصه مراحل سئو حرفه ای سایت کرج  شامل موارد زیر است:
•    هدف گذاری، تحلیل و مشخص نمودن ساختار سایت از نظر معماری و محتوا
•    طراحی سایت بر اساس اولویت های مشخص شده در سئوی محلی
•    بررسی و تحلیل وضعیت سایت
•    تنظیمات سئو GWMTوآمار سایت
•    بررسی و تحلیل وضعیت رقبا
•    اصلاح ساختار و معماری سایت بر اساس کلمه های کلیدی
•    بررسی خطاهای سایت و کدهای HTMLتحلیل و آنالیز کلمات کلیدی
•    بهبود کدهای خروجی و افزایش سرعت سایت
•    بهینه سازی سئو داخلی، محتوای مرتبط
•    افزودن تصویر گوگل و Rich snippets
•    ایجاد لینک موثر مرتبط با کلمات مختص کرج
•    افزایش نرخ تبدیل سایت ،CRO
•    تولید رسانه های اجتماعی و انتشار آنها برای شهروندان کرج
•    انتشار مطالب سایت در وبلاگ های مرتبط استان
•    افزایش Authority در شبکه های اجتماعی
•    ایجاد صفحه فیسبوک و گوگل
•    تولید ویدیو و انتشار آن
•    استفاده از تحلیل گر و گوگل و هدف گذاری
•    برندسازی اینترنتی و بهبودsite links
•    ایجاد صفحه فرود مناسب
•    بررسی وضعیت سایت و ارائه گزارش ماهیانه

چند راه کار برای برتری در سئو

در صورتیکه به دنبال برتری در سئو هستید توصیه میکنیم چند نکته زیر را مورد توجه قرار دهید:

تاثیر سرعت سایت در سئو

توصیه میکنیم که تا جاییکه ممکن است سرعت صفحات سایت را بررسی و در صورت لزوم آن را بهینه کنید. عوامل مختلفی وجود دارند که روی سرعت سایت تاثیر می گذارند. میتوانید از راه کار های زیر برای بررسی سرعت سایت خود استفاده کنید:
•    بهره بردن از ابزارهایی مانند Page Speed Insights که توسط گوگل تولید شده است.
•    روش دیگر سایت GTMetrix است که می تواند به شما برای یافتن دلایل کند بودن سرعت بارگذاری صفحات کمک کنند.
•    تا جاییکه میتوانید سرعت پاسخگویی سرور خود را بیشتر کنید.
•    تاثیر سرعت سایت روی موبایل در رتبه گوگل ثابت شده است. موارد زیر را برای بهبود سرعت سایت خود در نظر بگیرید:
•    عناصر CSS و Javascript مانع رندر شدن صفحات هستند . کدهای javascript و CSS و HTML میبایست بهینه شوند.
•    فایل های موجود در صفحات خود را فشرده کنید.
•    بهینه کردن تصاویر نقش بسیار مهمی در افزایش سرعت سایت دارد.
•    کش مرورگر را فعال کنید تا سرعت دسترسی کاربران زیاد شود.

نقش محتوای بهینه در سئو

کسانیکه با سئو آشنایی بیشتری دارند میدانند که محتوای خوب بیش از هرچیز دیگری نظر گوگل و موتورهای جستجو را  به خود جلب میکند و برای شما موجب کسب جایگاه بهتر در میان رقبا میشود. سعی نکنید برای فریب گوگل محتوا ایجاد کنید. به یاد داشته باشید که گوگل در تشخیص محتوای با کیفیت کاملا حرفه ای عمل می کند. پس محتوای خود را با دقت زیاد تولید کرده و موارد زیر را ضمن تولید محتوا در نظر بگیرید:
•    توصیه شده از محتوای کمتر از 2000 کلمه تا حد امکان اجتناب کنید.
•    در تهیه محتوای  آموزشی اهتمام بورزید . امروزه کاربران بدنبال چنین محتوایی هستند.
•    در نوشته های خود منابع را ذکر کنید و اطلاعات را براساس آمارها و مطالعات درست ارائه دهید.
•    روی لینک های داخلی و بک لینک های با کیفیت تا جاییکه میتوانید کار کنید.
•    بصورت متعادل از کلمات کلیدی در متن بهره ببرید ولی مراقب باشید زیاده روی نکنید.
•    قدرت تصاویر با کیفیت را در صفحات اصلی سایت دست کم نگیرید .
آشنایی با قواعد نگارش، استفاده اصولی از کلمات کلیدی در متن، تسلط به کار با تصاویر، صوت و ویدئو، انتشار مقاله با محتوای کاربرپسند و… در کنار یکدیگر به تولید یک محتوای خوب و بهینه می انجامد و نتیجه افزایش رتبه سایت شما در گوگل خواهد بود.

نقش تجربه کاربری (UX) در سئو

تجربه کاربری (UX) و رابط کاربری (UI) دو مقوله به هم پیوسته هستند. ساختن و تکمیل یک رابط کاربری منطقی و درست باعث ارتباط بهتر کاربران سایت، و نهایتا اشتراک‌گذاری بیشتر مطالب، بازدید‌های مجدد و البته شکل‌گرفتن لینک‌های طبیعی بیشتر خواهد شد. در تجربه کاربری (UX) شما هنگام طراحی عناصر ، تجربه قبلی مخاطب را مورد توجه خود قرار میدهید. برای تجربه بهتر کاربری توصیه میکنیم که:
 
•    باید از تگ ها و طبقه بندی برای دسته بندی محتوای خود در حد امکان بهره بگیرید.
•    منوی اصلی خود را طوری طراحی کنید که کاربری آن ساده باشد.
•    سایت خود را بیش از حد با گرافیک پر نکنید.
•    استفاده از breadcrumbs  یا “نشانگر صفحات”
•    عدم استفاده بی رویه از پاپ آپ ها (پنجره های بازشو)
•    سرعت و باز هم سرعت سایت
 

ایجاد بک لینک مرتبط با محتوا

اهمیت بک لینک در سئو قابل کتمان نیست. گوگل بارها درباره کیفیت بک لینک با صراحت اعلام نظر کرده است. مثلا در جایی عنوان کرده که یک سایت با 10 بک لینک با کیفیت و مرتبط، رتبه بهتری نسبت به سایت دیگر با 100 بک لینک بی کیفیت و نامرتبط بدست خواهد آورد. با این توصیف لازم است برای موفقیت در استراتژی تولید بک لینک از سایت های مرتبط را مورد توجه خود قرار دهید. متاسفانه دریافت بک لینک از سایت های مرتبط در بیشتر موارد زمانبر است. ولی این بک لینک ها و مزیتهای آن، ارزش زمان و هزینه ای که بابتش پرداخت کرده اید را دارد.

نقش وایرال محتوا ( محتوای ویروسی ) در سئو

محتوای ویروسی روش جدیدی برای افزایش بازدید سایت به شمار میرود. منظور از وایرال محتوا  یا همان محتوای ویروسی، محتواهایی (متن، کتاب، ویدئو، پادکست و…) است که به سرعت در اینترنت دست به دست می‌چرخند و مانند ویروس رشد میکنند. اما چگونه می‌توان چنین محتوایی تولید کرد. یکی از روش هایی که میتوانید محتوای خود را برای عده ی وسیع تری تبلیغ کنید استفاده از شبکه های اجتماعی است. بازاریابی در شبکه های اجتماعی می تواند باعث افزایش بازدید سایت شما شود. اینفلوئنسرها در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و… می توانند به ایجاد یک کمپین تبلیغاتی موثر در کسب و کار شما کمک کنند.
 

اگر سوالی در رابطه با این مطلب دارید می توانید از طریق فرم زیر ارسال کنید
 • ایمیل شما به هیچ عنوان در سایت نمایش داده نمی شود
 • کامنت شما بعد از تایید مدیر سایت نمایش داده می شود