کارآموز طراحی سایت در کرج | کارآموزی کامپیوتر در کرج

کارآموز طراحی سایت در کرج | کارآموزی کامپیوتر در کرج

کارآموز در کرج,کارآموز کامپیوتر در کرج

کارآموز طراحی سایت در کرج | کارآموزی کامپیوتر در کرج

استخدام کارآموز طراحی سایت در کرج 

کارآموز به کسی گفته می شود که اطلاعاتی را در یک زمینه داشته باشد و برای کاربردی کردن آن اطلاعات پا به عرصه کار می گذارد تا کاربرد مطالبی که فرا گرفته را ببیند. متاسفانه امروزه همه کارآموزی را با آموزش اشتباه می گیرند. در اول این توضیح را دادیم تا بدانید اگر قصد دارید به عنوان کارآموز وارد شرکتی شوید باید مطالب مورد نیاز در شغلی که قصد کارآموزی در آن را دارید بلد باشید و فقط آن را به صورت عملی تجربه نکرده باشید. اینکه چیزی بلد نباشید و توقع داشته باشید که در کارآموزی آن موارد را یاد بگیرید باید بگویم که اشتباه آمده اید. شما باید به سراغ آموزش و آموزشگاه ها بروید و اول یاد بگیرید و بعد به کارآموزی بیایید.
کارآموزی یک نوع نظام آموزشی است که در آن به کارآموزان با توجه به علایق و استعدادشان ، در زمینه درخواستی آموزش داده می‌شود. دوره‌های کارآموزی شامل دانشجویان ، علاقه مندان و یا آموزش به افرادی که به دنبال مجوز برای فعالیت در یک حرفه هستند، می‌شود . کارآموزان، مهارت‌های مورد نیاز در پیشه خود را در دوره‌های کارآموزی می‌آموزند.
آموزش‌های دورهٔ کارآموزی، در حین کار برای یک کارفرما که آموزش کارآموز را برعهده دارد انجام می‌گیرد؛ در عوض آن، کارآموزان نیز پس از کسب مهارت‌های لازم، برای مدت معینی که بر روی آن با کارفرما به توافق رسیده‌اند، کار خود را در محل یا مراجع دیگر مورد نظر خود ، ادامه می‌دهند. به منظور پیشرفت بیشتر در دوره‌ها، آموزش‌های خصوصی و مستقیم توسط کارشناس مربوطه به کارآموز داده می شود تا علاوه بر تجربیات ، با به روز ترین دانش های تخصص مورد نظر آشنا شوند .

جذب کارآموز طراحی سایت در کرج و مدت دوره کارآموزی

استخدام کارآموز طراحی سایت در کرج برای فارغ التحصیلان و حتی دانشجویان با استعداد و پر تلاش در مجموعه پلن سایت از امروز به انجام می رسد. شرایط ویژه برای کارآموزی در این مجموعه داشتن اطلاعات حداقلی در حوزه طراحی وب سایت، زبان های طراحی، سئو و بهینه سازی سایت می باشد.
دوستان محترمی که قصد آموزش و کسب درآمد از حوزه طراحی وب سایت را دارند با توجه به دانسته های خود در این عرصه وارد شرکت می شوند.
به مدت 1 تا 3 ماه نهایتا برای کارآموزی هر شخص در نظر گرفته شده و قابل به ذکر است که هیچ تعهدی نسبت به استخدام نداریم.

کارآموزی طراحی سایت در پلن سایت

کارآموز طراحی سایت در کرج.

در ادامه شرایط مهم برای استخدام کارآموز طراحی سایت در کرج را خواهیم گفت ولی در درجه اول و مهم ترین فاکتور برای همکاری با مجموعه پلن سایت علاقه مندی شما به این حوزه کاری و هدف شما از کاراموزی می باشدا.
اگر علاقه مند به کسب آموزش و انجام کار در این حوزه هستید می توانید به راحتی آموزه های لازم را درک کرده و در سریع ترین زمان جایگاه مناسب خود در دنیای وب را شکل بدهید.

شرکت طراحی سایت در کرج

پلن سایت با سابقه بیش از 6 سال در طراحی انواع سایت های خبری، شرکتی، شخصی، فروشگاهی و … آماده جذب کارآموز می باشد این مجموعه در حال حاضر دارای نمونه کارهای موفق و آنلاین در حوزه وب می باشد و تعداد کثیری از آن ها دارای رتبه های بالایی در نتایج گوگل می باشند.
خدمات اصلی این مجموعه طراحی وب سایت در کرج ، بهینه سازی سایت در کرج و تبلیغات در سطح کرج می باشد.
در این راستا تصمیم بر این گرفتیم تا نیرو هایی با انگیزه و پر انرژی برای توسعه تیم طراحی و سئو جذب کنیم.

هدف از استخدام کارآموز طراحی سایت چیست؟

هدف از استخدام کارآموز طراحی سایت در کرج ، آموزش و تربیت نیروهایی است که مطابق با قوانین و استاندارد های شرکت کار را آموزش دیده و در آینده عضوی موثر در این حرفه باشند.
کار جویان محترم توجه داشته باشند فرآیند کارموزی طراحی سایت در کرج که در پلن سایت به انجام می رسد، بدین شکل است که تایمی در روز برای فقط آموزش به کارآموزان عزیز در نظر گرفته می شود و باقی زمان کاری خود را با توجه به آموزه هایی که فرا گرفتند بر روی پروژه های شرکت کار خواهند کرد تا هم از نظر هزینه برای شرکت مفید باشد و هم مسائل آموزشی بصورت کاربردی بدست افراد به انجام برسد.
هدف از دوره کارآموزی صرفا برگزار کردن کلاس یا آموزش نیست در این زمان هم به شما وظایفی سپرده می شود و هم با توجه به علاقه خود مسیر کاری را خواهید یافت و با قوانین کار کردن و چگونگی رفتار در محیط کار آشنا خواهید شد.

سوال متداول در خصوص دوره کارآموزی

معمولا سوالی که بین تمامی کارآموزها مشترک است، زمان اتمام دوره و رسیدن به ثبات شغلی است.
در این خصوص باید بدانید که نهایتا 3 ماه برای دوره کار آموزی در پلن سایت در نظر گرفته می شود ولی اینکه شما در این زمان بازدهی و عملکردتان در چه حد باشد بستگی به خودتان دارد و چه بسا در زمان 2 ماه بتوانید جایگاهی در این حرفه بیابید که امیدواریم به همین روال باشد.

پذیرش کارآموز

جذب-کارآموز-در-کرج

این شرکت جهت افزایش سطح دانش علاقه مندان و دانشجویان و ایجاد فضای مناسب برای ورود این عزیزان در این حرفه و بازار آماده به جذب کارآموز می باشد در این بابت آموزش های حرفه ای در تمامی گرایشات فناوری اطلاعات اعم از طراحی سایت و سئو آماده آموزش در هر سطحی از مقدماتی تا پیشرفته می باشند و در تلاش هستند که به روز ترین اطلاعات و مطالب آموزشی را از معتبر ترین منابع جمع آوری کنند تا با کیفیت هر چه بهتر این دانش را خدمت این عزیزان ارائه دهند تا در آینده کارشناسانی مجرب و با تجربه را وارد بازارکار کرده و شیوه های کسب و کار آنلاین و قوانین کار را به خوبی درک و لمس کنند که بتوانند به طور جد برای خود و کشور مفید تر از قبل واقع باشند.

دوره های کارآموزی

پلن سایت در هر زمینه از این عرصه گسترده فناوری و اطلاعات به درخواست متقاضیان آماده برگزاری دوره های کارآموزی می باشد .
برخی از دوره های کارآموزی در این واحد عبارت اند از : طراحی وب سایت ، برنامه نویسی UI وسئو که از این بین پر مخاطب ترین دوره مربوط به دوره کارآموزی طراحی وب سایت می باشد .
طراحی صفحات وب سایت نیازمند دانش زبان های برنامه نویسی متعددی می باشد که هرکدام بخشی از سایت را تکمیل می کند به عنوان مثال زبان هایی HTML , CSS , JS , Jquery  در بخش ظاهری وب سایت مورد استفاده قرار می گیرند و زبان های قدرتمند دیگری همچون PHP , Asp.net و غیره جهت ساخت و تولید سیستم مدیریت محتوای یک وب سایت و نرم افزار های تحت وب  وجود دارد ، و اما در مرحله اول یک طراح وب سایت علاوه بر داشتن اطلاعات برنامه نویسی الزامی هست با گرافیک رایانه ای نیز تا حدی آشنایی داشته باشد ، به عنوان مثال شناخت رنگ ها تاثیر آن ها در روانشناسی ، ایجاد تصاویر ثابت و متحرک در طراحی بر پایه اصول رابط کاربری یک وب سایت نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.
امروزه سیستم های مدیریت محتوای قدرتمندی همچون جوملا و وردپرس این امکان را به طراحان وب سایت داده اند که با حداقل دانش برنامه نویسی بتوانند یک وبلاگ را به مرحله اجرا در بیاورند ، با این حال داشتن اطلاعات در زمینه برنامه نویسی از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود و بدیهی است که کارشناسان سیستم های مدیریت محتوای آماده ، با دانش برنامه نویسی ، بسیار موفق تر از افرادی هستند که از این دانش برخوردار نیستند و همچنین در مبحث امنیت پایگاه داده و مدیریت هاستینگ و مقابله با هک و بهینه سازی وب سایت در زمینه سئو ، نکات و ترفندهای بسیاری می باشد که می بایست مورد بحث قرار گیرد
 

در دوره کارآموزی چه چیزهایی یاد میگیرید؟

  • آشنایی حرفه ای با اصول طراحی سایت
  • کد نویسی حرفه ای bootstrap,html,css
  • بهینه سازی وب سایت
  • طراحی قالب بر اساس اصول سئو
  • بک لینک سازی داخلی و خارجی
  • تولید محتوا
اگر سوالی در رابطه با این مطلب دارید می توانید از طریق فرم زیر ارسال کنید
  • ایمیل شما به هیچ عنوان در سایت نمایش داده نمی شود
  • کامنت شما بعد از تایید مدیر سایت نمایش داده می شود