قیمت طراحی سایت در کرج | هزینه و تعرفه طراحی سایت در کرج

قیمت طراحی سایت در کرج | هزینه و تعرفه طراحی سایت در کرج

قیمت طراحی سایت در کرج,هزینه طراحی سایت در کرج

قیمت طراحی سایت در کرج | هزینه و تعرفه طراحی سایت در کرج

قیمت طراحی سایت حرفه ای در کرج

طراحی سایت می تواند با استفاده از وردپرس یا جوملا نیز انجام بگیرد که در اینصورت علی رقم آنکه قیمت طراحی ارزان تر تمام می شود اما محدودیتهایی نیز دارد اما در عوض آموزش نحوه به کارگیری سایت کمک می کند تا فرد بدون نیاز به شخص سوم بتواند سایت را مدیریت کند و مطابق میلش آن را اداره کند.
قیمت طراحی سایت در کرج چگونه است؟ هزینه طراحی سایت در کرج به چه چیز هایی بستگی دارد؟ قیمت طراحی سایت در کرج به چه صورت محاسبه می شود؟طراحی سایت در کرج بصورت رایگان امکان پذیر است؟ طراحی سایت در کرج بصورت ارزان انجام میشود؟
شاید برای بسیاری از افراد که به دنبال شرکت طراحی سایت در کرجهستند این سوال برایشان پیش آمده باشد که هزینه طراحی سایت در کرج چقدر می شود؟ برای طراحی سایت در کرج تعرفه و قیمت واحدی وجود دارد ؟بر چه اساسی می توان قیمت طراحی سایت در کرج را معین و مشخص کرد؟
طراحی سایت در کرج مانند بسیاری از کالا ها  و خدمات دیگر شامل تغییر و عدم ثبات در قیمت گذاری ها می باشد. قیمت  طراحی سایت در کرج به عوامل متفاوتی وابسته است که از این میان سه شاخصه سرآمد اند:
•    پهنای باند و قدرت سرور
•    کیفیت و جذابیت گرافیک سایت در طراحی سایت
•    طراحی سایت و الگوریتم بهینه و نوع برنامه نویسی
همانطور که در مقالات قبل برای قیمت طراحی سایت گفته شدطراحی سایت در کرج و راه اندازی آن نیز مانند طراحی لوگو و یا کاتالوگ قیمت و تعرفه مشخصی ندارد.
در ابتدایی ترین بخش قیمت سفارش طراحی سایت در کرج به نوع شرکت یا شخص پیمانکار بر میگردد که اصلا شما با شخص پروژه سایت خود را انجام می دهید که هزینه کمتری پرداخت کنید و یا قرارداد خود را با شرکت می بندید؟
بخش عمده ای که در قیمت طراحی سایت در کرج بسیار اثر گذار است،تصمیم گیری در مورد انتخاب ساختار سایت است که از قالب های آماده رایگان طراحی سایتاستفاده میکند و یا بصورت کاملا اختصاصی سایت از ابتدا طراحی میشود که قطعا حالت دوم هزینه و زمان بیشتری را برای طراحی سایت در بر میگیرد.
و یا اینکه فرمت اصلی سایت شما در چیست؟ آیا طراحی یک وب سایت فروشگاهی است؟ طراحی سایت شرکتی است؟ طراحی پرتال خبری است؟ طراحی وب اپلیکیشن است و یا یک وب سایت شخصی است؟
تمام این موارد یکی از علل تفاوت در قیمت طراحی سایت در کرج می باشد امروزه دیده می شود که اختلاف قیمت در طراحی سایت در کرج مانند سایر نقاط بسیار زیاد شده است اما نمی توان قیمت واحدی را برای آن تخمین زد اما تمام عوامل تاثیر گذار در طراحی سایت در کرج در بخش زیر آمده است.
•    دامنه: تعرفه دامنه برای انواع متفاوت آن ( .ir, .com, .co, .tv ,…) و داخلی و خارجی بودن دامنه متفاوت است.
•    هاست: تعرفه این قسمت براساس میزان و پهنای باند مورد نیاز سایت شما تعیین می شود.
•    تامین امنیت وب سایت: این قسمت شامل بررسی برنامه نویسی و هاست از نظر امنیتی و به روزرسانی های مورد نیاز است.
•    بهینه سازی و سئو سایت: در این قسمت متخصص سایت را بارگذاری کرده و از لحاظ رتبه ¬بندی آن را مورد بررسی قرار می دهد.
•    طراحی گرافیکی: این قسمت بسته به حرفه¬ای یا معمولی بودن گرافیک درخواستی از سوی شما و تعداد دفعات ویرایش متغیر است.
•    پشتیبانی: کمک به رفع مشکلات احتمالی سایت در آینده توسط گروه طراحی سایت در این بخش صورت می گیرد.
•    گردآوری صفحات وب سایت: بخش های مختلف به عنوان یک جزء واحد به نام سایت در این قسمت به هم متصل می گردند.
•    کد نویسی: بسته به نوع اسکریپت ها و نرم افزارهای خاص، قیمت¬گذاری متفاوت داشته و به خصوص پرهزینه ترین بخش هر طراحی سایت است.
 

انتخاب نام دامنه

اولین مرحله انتخاب نام دامنه و پسوند آن میباشد که نام های دامنه با توجه به هر پسوندی قیمتی متفاوت دارد.گستره پسوندهای دامنه به تعدادی کم محدود نمی شوند. پسوندهای خاصی از دامنه ها وجود دارد که شاید شما با آنها آشنایی نداشته باشید .
برای اطلاع از قیمت متغیر پسوند دامنه ها و موجود بودن پسوند دامنه ی مورد نظر خود میتوانید  ثبت دامنه را در گوگل جستجو کنید.

خرید دامنه

انتخاب سرورمیزبانی وب

انتخاب سروری در اینترنت جهت نمایش اطلاعات و مطالب آماده شده و طراحی شده یکی دیگر از مراحل طراحی سایت است.

سرور اختصاصی

سرور مجازی

انتخاب هاست

سرویس میزبانی وب  شامل سرویس های مختلفی است. هاست ها بسته به پهنای باند، تعداد دیتابیس و غیره تفاوت قیمت دارند که بسته به نیاز سایت باید سرویس میزبانی متناسب را انتخاب کنید. چنانچه سر رشته ای در این زمینه نداشته باشید مجموعه طراحی سایت اقدام به خرید هاست می کند.

انتخاب نوع سبک طراحی سایت

مرحله بعدی حال باید انتخاب کنید که طراحی سایت خود را به چه روشی می خواهید انجام دهید؟ استفاده از قالب های آماده و بسته های باز و رایگان CMS یاطراحی سایت بصورت حرفه ای و کاملا اختصاصی و بصورت سفارشی؟
استفاده از برنامه های آماده CMS ارزانتر و سریعتر هستند و طراحی سایت خیلی سریعتر تمام میشود ولی در طراحی سایت های اختصاصی هزینه سایت و زمان راه اندازی و تولید آن بیشتر است.

هزینه طراحی سایت در کرج

تعرفه طراحی سایت در کرج

هزینه طراحی سایت در کرج و آماده کردن گرافیک سایت مرحله بعدی از کار می باشد. اگر از برنامه های آماده CMS و ارزان قیمت استفاده می کنید که برای آنها هم طراحی و قالب گرافیک پیش فرض وجود دارند و هم می توان بصورت خیلی ارزان گرافیک سایت را برای برنامه های آماده و ارزان قیمت خرید.
ولی در صورتیکه برایطراحی سایت خود به سمت سایت های اختصاصی میروید باید با توجه به سبک طراحی سایت  و خواسته هایتان هزینه بالاتری را پرداخت نمایید. زیرا اینکار زمانبر می باشد ولی کیفیت سایت بالاتر است.

هزینه برنامه نویسی سایت

اگر استفاده از قالب های آماده را مد نظر خود قرار داده اید که تعدادی از امکانات و ماژول های این برنامه ها بصورت رایگان در اینترنت هستند(البته در صورتیکه نخواهید در سایت کار خاصی انجام دهید) و برنامه با هزینه پایین در اینترنت وجود دارد اما تعرفه مشخصی وجود ندارد.
اگر می خواهید به سایت بعنوان یک ابزار فروش و بازاریابی فکر کنید و از آن می خواهید کسب درآمد کنید و سایت بتواند تمام نیازهای شما را پوشش دهد بهتر است که از طرح های آماده استفاده نکرده و بصورت سفارشی و اختصاصی طراحی سایت را انجام دهید.

بهینه سازی سایت

تاثیر سئو بر قیمت طراحی سایت

پس از طراحی سایت یکی از مهمترین بخش های هزینه برای طراحی سایت در کرج هزینه بهینه سازی سایت می باشد.که این بخش نیز کاملا بصورت توافقی ، با توجه به حجم و گستردگی سایت ، انتخاب کلمات کلیدی، قیمت ها متفاوت است. بهینه سازی ارگانیک وب سایت به ازای کلید واژه های مورد نظر کارفرما انجام میگیرد و اگر بخواهید بهینه سازی تبلیغات گوگل را به ازای کلیدواژه ای خاص انجام دهید میتوانید به تعرفه های ما مراجعه کنید.

قیمت طراحی سایت در کرج 

قیمت یکی از اصلی ترین فاکتورهای انتخاب یک طراح سایت است. شما اگر قیمت متعادلی در طراحی سایت خود ارائه دهید می توانید مشتریان زیادی را بدست آورید. البته به شرط آنکه پشتیبانی خوب و کار خوب ارائه دهید. ما در پلن سایت سعی می کنیم با ارائه قیمتهای مناسب در زمینه ی طراحی سایت خدمات مناسبی در این زمینه به مشتریان ارائه دهیم.
قیمت طراحی سایت در کرج با توجه به نبود یک تعرفه دقیق و مشخص یکی از اصلی ترین دغدغه های صاحبان کسب و کار است که با چه هزینه اقدام به دریافت این خدمات کرده و نتیجه مطلوب و بهینه را بدست آورند.

قیمت طراحی سایت در شرکت های کرج

شرکت های طراحی سایت در کرج هم با توجه به استراتژی های متفاوتی که در پیش می گیرند، قیمت گذاری های مختلفی هم برای خدمات خود در نظر می گیرند. تعرفه طراحی سایت در کرج با توجه به فاکتور های زیادی که در ارائه خدمات از سوی شرکت مربوطه به انجام می رسد محاسبه می شود.
در زیر قصد داریم چند فاکتور بسیار مهم و تاثیر گذار در برآورد هزینه طراحی سایت در کرج را خدمت شما معرفی کنیم تا در مقابل استعلام قیمت از شرکت های مختلف سوال های مهم را از آن ها پرسیده و تصمیم گیری درستی در خصوص تایید پروژه انجام دهید. البته در بالاتر یکسری عوامل ذکر شد که در این بخش به تفصیل توضیح داده میشود.

•    سیستم مدیریت محتوای سایت

یکی از عوامل اصلی تاثیر گذار در قیمت طراحی سایت همواره سیستم مدیریت محتوای سایت است.
بطور کلی سایت ها به دو دسته آماده و اختصاصی تقسیم می شوند.
سایت اختصاصی به وب سایتی گفته می شود که صفر تا صد بدست برنامه نویس و بطور دقیق طبق خواسته کارفرما طراحی شده و هیچ محدودیتی در امکانات و ظاهر آن وجود ندارد.
ولی در طراحی سایت آماده که محبوب ترین و کامل ترین سیستم مدیریت محتوای آن وردپرس است، از سیستمی بهره گرفته می شود که از قبل طراحی شده و برای دسته اعظمی از وب سایت ها پاسخ گوی نیاز مشتری است چون روز به روز به امکانات آن اضافه می شود، استاندارد بوده و از پشتیبانی قوی از سوی تولید کننده سیستم برخوردار است.
با این وجود محدودیت هایی در طراحی سایت با قالب های آماده وجود دارد که البته برخی برنامه نویسان قادر به برطرف کردن آن ها هم هستند.
قیمت طراحی سایت در کرج با سیستم های آماده طبیعتا پایین تر از سیستم های اختصاصی است.
________________________________________
طراحی سایت ارزان در کرج پیشنهاد ما برای کسب و کار های کوچک است. 

طراحی سایت ارزان در کرج
________________________________________

•    بهره گیری از گرافیک حرفه ای طراحی سایت

تصاویر بخش بسیار مهمی در طراحی وب سایت شما را ایفا می کنند. شرکت های مدرن برای ارائه خدمات مناسب به مشتریان طراحان گرافیکی را به استخدام خود در می آورند تا تصاویر مورد استفاده در سایت را بصورت اختصاصی برای مشتریان طراحی کنند.
در مواقعی هم با نظر کارفرما پیشنهاد به تصویر برداری و عکاسی صنعتی برای استفاده در داخل سایت می شود که طبیعتا هزینه جداگانه برای آن محاسبه می شود.

•    طراحی سایت مطابق با رابط کاربری حرفه ای

یکی از اصولی که قیمت طراحی سایت در کرج را بسیار مورد تاثیر قرار می دهد. بر اساس مفاهیمی به نام ux/ui در مقالات طراحی سایت حرفه ای یاد می شود که اگر کمی در این خصوص مطالعه کنید دید شما نسبت به طراحی سایت تا حدی تغییر خواهد کرد.
نتیجه رعایت کردن این اصول در واقع تبدیل کاربران شما به مشتری و محقق کردن هدف اصلی شما از طراحی یک وب سایت است که اجرایی کردن آن نیاز به یک طراح و مجموعه حرفه ای است که طبیعتا هزینه آن بالا تر خواهد بود.

________________________________________

•    تعداد صفحات و حجم محتوایی وب سایت

یکی دیگر از عوامل بسیار مهم و تاثیر گذار در تعیین قیمت طراحی سایت در کرج تعداد صفحات و حجم محتوای وب سایت در دست طراح است.
طبیعی است سایتی که تنها چند صفحه مختصر با اطلاعات، تصاویر و عکس های محدود به سفارش می رسد زمان و انرژی کمتری برای طراحی نیاز دارد و قیمت آن پایین تر خواهد بود.

•    بهینه سازی ساختار و محتوا

درصد زیادی از مشتریان طراحی سایت با هدف جذب مشتری و کسب رتبه های بالا اقدام به ایجاد سایت می کنند.
اگر این مقوله از نظر هزینه ای کاملا جدا با طراحی سایت برآورد می شود اما همان رعایت کردن اصول و استاندارد های سئو ( بهینه سازی سایت ) نیاز به یک متخصص و صرف انرژی و زمان دارد تا نتیجه مطلوب را بروز دهد از این رو شرکت هایی که از همان ابتدا بدون گرفتن هزینه سئو از ساختار استاندارد مبتنی بر قوانین گوگل در طراحی سایت استفاده می کنند، قیمت را بیشتر در نظر می گیرند.
در برخی رقابت ها میان کسب کار های کم رقابت تر و کوچک، رعایت همین اصول باعث دریافت بازخوردی قابل قبول برای مشتری شده تا حدی که دیگر نیازی به هزینه برای او نیست.

________________________________________
جمع بندی
پنج فاکتور بالا تاثیر گذار ترین عوامل در تعیین قیمت طراحی سایت در کرج هستند و با توجه به آن ها تعرفه از حدود 200 هزار تومان تا 30 میلیون تومان برای طراحی سایت توسط شرکت های مختلف در نظر گرفته می شود.
شما با توجه به نیاز های اصلی خود در وبسایت مورد نظر می توانید موارد پر اهمیت تر را در اولویت قرار دهید و با هزینه بهینه تر به بازخورد مناسب دست پیدا کنید.

تعرفه طراحی سایت در کرج

هزینه طراحی سایت بسته به نوع سایت و امکانات مدنظر و همچنین خدماتی که شرکت ما می دهد برآورد می گردد. قیمت مهم است، اما باید درست و بجا و در جهت رسیدن به هدف کارفرما هزینه شود. شما اگر اشتباه هزینه کنید، حتی ۱۰۰ هزار تومان هم ۱۰۰ هزار تومان است و آن را دور ریخته اید. پیشنهاد ما این است که ابتدا قبل از انجام هر کاری با متخصصین ما در این حوزه تماس بگیرید. اینکه هر شرکت یا شخصی یک قیمت به شما ارائه می دهد شاید شما را سردرگم کند که کدام شرکت یا فرد را انتخاب کنید تا کار طراحی سایت شما را در کرج انجام دهد.
معمولا قیمتهای داده شده برای طراحی وب سایت در کرج از ۲۰۰ هزار تومان شروع شده و تا بالای 30 میلیون تومان خواهد رفت! این بازه نشان می دهد بازار قیمت و کار در طراحی سایت چقدر متفاوت است.
معمولا کسانی که تجربه کم و نمونه کارهای ضعیفی دارند قیمت های پایین، و کسانی که تجربه بالا و نمونه کارهای قوی دارند قیمت بالا می دهند. اما ما در این بازه سعی می کنیم تعادل را حفظ کرده و بهترین قیمت ها را برای داشتن یک سایت حرفه ای به مشتریان بدهیم. در برآورد قیمت و زمان انجام طراحی وب سایت عواملی همچون نوع سایت که شرکتی باشد یا فروشگاهی، میزان کار سایت، نحوه پشتیبانی از سایت، دیزاین و طراحی ظاهری آن، همه در قیمت دادن تاثیر دارند. بنابراین نمی توان قیمت واحد و معینی قبل از صحبت با شما مشخص کنیم.

اگر سوالی در رابطه با این مطلب دارید می توانید از طریق فرم زیر ارسال کنید
  • ایمیل شما به هیچ عنوان در سایت نمایش داده نمی شود
  • کامنت شما بعد از تایید مدیر سایت نمایش داده می شود