طراحی سایت در گوهردشت کرج

طراحی سایت در گوهردشت کرج

طراحی سایت در گوهردشت,طراحی سایت در گوهردشت کرج

طراحی سایت در گوهردشت کرج

ساخت وب سایت  فارغ از فروش محصول ، انتشار اطلاعات و تأمین محتوای آن، همواره با یک چالش دائمی مواجه است. امروزه درصد زیادی از کاربران  اینترنت ،از طریق موتورهای جست و جو به سمت سایت شما سوق داده می‌شوند . تغییر پارامترهای موتورهای جست و جو در طول زمان از یک سو و قدرتمند بودن رقبا از سویی دیگر ، موجب شده است تا فرآیند بهینه سازی سایت  امری زمان بر و تخصصی قلمداد شود. لازم به ذکر می‌باشد که این تخصص باید به روز بوده و از سوی آنالیزرهای متخصص دربازه های زمانی کوتاه آپدیت شود. الگوریتم‌های متنوعی در آنالیز بهینه سازی سایت وجود دارد که هر فرد متخصصی بسته به استراتژی‌های خاص خود، از آن استفاده می‌کند. آنالیز و تحلیل سایت یکی از نکات ضروری است که باید قبل از بهینه سازی سایت مورد بررسی قرار بگیرد. یک متخصص متبحر در ابتدای شروع کارسئو ، سایت را در زمینه‌های متنوعی هم چون : رنک سایت ، جایگاه سایت به ازای کلمه کلیدی موردنظر ، رتبه الکسا ، میزان بازدید روزانه و هفتگی و … آنالیز می‌نماید.

آنالیز سایت

 

طراحی و پیاده سازی وب سایت های آماده در گوهر دشت کرج

کانفیگ کردن و نصب ماژول های مورد نیاز مشتریان و همچنین بهینه سازی قالب و معرفی به موتورهای جستجو گر از مواردی است که این دسته از مشتریان به دنبال آن هستند و شرکت های طراحی وب سایت را برای راه اندازی وب سایتشان انتخاب می کنند. این مورد بسیار مهم را نباید فراموش کرد که به دلیل پیشرفت روز به روز تکنولوژی ، اینگونه سیستم ها نیازمند بررسی بسیار دقیق متخصصین جهت آپدیت و رفع باگ های احتمالی در آینده می باشد. این طراحی جزو طراحی سایت ارزان است. طراحی قالب آماده و طراحی سایت شرکتی خود را میتوانید به ما بسپارید.


مزایا استفاده از طراحی و پیاده سازی وب سایت های آماده

با هزینه کم میتوانید  و به سرعت میتوانید سایت را بدست بیاورید


برای نوشتن یک وبسایت جدید به زمان زیادی نیاز است اما  استفاده از قالب آماده  با سرعت بیشتری طراحی می شود


اکثرا دارای تصاویر گرافیکی با کیفیت هستند که معمولا اجازه تغییر این تصاویر گرافیکی نیز توسط کاربر وجود دارد.


 در قالب آماده در مورد سایت نیازی به چک کردن قالب ، رنگبندی،  قوانین و .. نیست زیرا میدانید تمام این موضوعات رعایت شده
 

معایب استفااده از طراحی و پیاده سازی وب سایت های آماده

در قالب آماده ممکن مواردی باشد که مناسب سایت شما نباشد یعنی برای سایت شما ممکن اضافه باشد.
نداشتن ازادی عمل در طراحی
یکسان بودن سایت شما باسیر سایت های قالب
حق تالیف (copy & write) متعلق به شما نخواهد بود.

طراحی و پیاده سازی در گوهر دشت

آنالیز سایت

آنالیز سایت از کارهای مورد نیاز قبل از بهینه سازی سایت می باشد. بهینه سازی سایت با استفاده از تکنیک‌های برنامه نویسی ، محتوای مناسب سایت ، عوامل خارجی و استفاده از علم سئو صورت می‌گیرد. تجزیه و تحلیل سئوی سایت موجب اصلاح مشکلات و برطرف سازی ایرادات خواهد شد که همین امر به ارتقا بازدید از سایت کمک به سزایی خواهد نمود.ابزارهای متنوعی به منظور بررسی آنلاین سایت و بهینه سازی آن وجود دارد که می‌توان با بهره گیری از آن‌ها، رنک سایت را به میزان قابل توجهی بهبود بخشید. با استفاده از این ابزار می توانید رتبه سایت خود و عواملی که در سئو رعایت نکرده اید را متوجه شوید . این کار از اهمیت زیادی برخوردار است. یکی از عواملی که در سئو سایت بسیار  ارزش دارد، سرعت سایت است. آنالیز وب به معنای بررسی رفتار بازدیدکنندگان از وب‌سایت‌ها است. با استفاه از ابزار های آنلایز های سایت شما قادر هستید ببینید که کاربران از کدام یک از صفحه های شما بیشتر استقبال کرده اند. کدام صفحات شما هستند که بیشتر بازیدید داشته اند. همچنین ابزرای های آنالیز هایی وجود دارد که اجازه میدهد شما بتوانید به اطلاعات سیات های دیگر نیز بپردایزد که با این ویژگی شما میتوانید سایت رقیبان خود را مورد بررسی قرار دهید و نقاط ضعف و قوت را شناسایی کنید. 

سئو وب سایت در گوهردشت

سئو SEO مخفف کلمه Search Engine Optimization می باشد که به طور کلی معنی آن بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می باشد  اگر کاربری به در سایت شما احساس بهتری داشته باشد و زمان بیشتری را بگذراند یک امتیاز مثبت برای شما در نظر گرفته می شود.

انواع سئو محتوا

سئو کلاه سیاه: سایت هایی هستند که مطالب خود را از سایت هی دیگر کپی می کند. این سایت ها به سرعت رتبه می گیرند و در نتایج اول گوگل نمایش داده می شوند اما این حال خوب چندان دوام ندارد و ظرف مدت کوتاهی، الگوریتم های این نوع سایت ها را شناسایی و جریمه می کنند.
سئو کلاه خاکستری: روش متداولی است به اینگونه که پس از مشاهده، شروع به نوشتن می کند و در بعضی مواقع قسمتی از مطالب را کپی می کنند  اگر تکنیک های سئو کلاه خاکستری توسط حرفه ای ها مورد استفاده قرار بگیرد، کاملا می تواند موثر باشد، ولی باید بدانید که شما در واقع با استفاده از تکنیک ها، به نوعی در لبه آتش و پرتگاه راه می روید. یک اشتباه کوچک می تواند شما داخل پرتگاه بیندازید. برای همین نمی تواند خیلی مطمئن بود که استفاده از این تکنیک ها کاملا جواب صددرصد به شما بدهد. در واقع سئو کلاه خاکستری شامل تکنیک هایی است که خیلی شبیه به سئو کلاه سیاه است اما اگر به درستی استفاده شود، می تواند برای افزایش رتبه وب سایت موثر واقع شود.
سئو کلاه سفید: بهترین تنوع سئو است و برای گوگل بسیار با ارزش است زیرا در این تکنیک تولید محتوا از هیچ یک از صفحه ها کپی نشده و جزو مطالب دسته اول محسوب می شود. سئو علم ساده ای نیست و نیاز به دانش زیاد و تجربه و بروز بودن و صبر و فعالیت مداوم دارد.

طراحی سایت

افزایش رتبه گوگل

برای افزایش رتبه سایت باید مواردی را عایت کنید که برای گوگل اهمیت بسزایی دارد مانند:

تولید محتوا خوب و مرتبط و بروزرسانی آن
 حداقل کلمات محتوا باید 500 وحداکثر 1500 کلمه باشد زیرا کمتر از 500 کلمه را گوگل ممکن است ایندکس نکند
 توجه به کلمات انکر تکست
تگAlt  اهمیت بالایی برای گوگل دارد. زمانی که کاربر در سایت شما به هر دلیل نواند عکسرا لود کند نوشته تگ Alt به آن نمایش داده می شود.
اندازه عکس در سرعت سایت تاثیر دارد پس اندازه و حجم  عکس را کاهش دهید
جان مولر ، تحلیل گر ارشد گرایش های وب مستر در گوگل به این مسئله پی برد که ارتقاء سئو به گذشت زمان نیاز دارد، زیرا الگوریتم موتور جستجو باید ارزیابی مجدد کل سایت شما را پس از تغییرات اعمال شده انجام دهد. با توجه به تعداد فاکتورها، نباید انتظار تغییرات سریع از SERPs داشت. بنا بر تحقیقات وی، حتی اگر در عملکرد و طراحی وب سایت خود تغییرات جدی ایجاد کنید حداقل دو ماه الی یک سال برای رسیدن به نتیجه مطلوب زمان نیاز است. مولر تاکید کرد که پس از ارتقاء سایت نباید نشسته و منتظر نتیجه ماند. بلکه بهتر است با هدف دستیابی به بهبود مستمر بر روی وب سایت کار کرد.

 

اگر سوالی در رابطه با این مطلب دارید می توانید از طریق فرم زیر ارسال کنید
  • ایمیل شما به هیچ عنوان در سایت نمایش داده نمی شود
  • کامنت شما بعد از تایید مدیر سایت نمایش داده می شود