سئو سایت در کرج | افزایش رتبه و بهینه سازی سایت

انواع سئو سایت

سئو دارای دسته بندی های متفاوتی می باشد. اما از لحاظ تکنیکی می توان سئو را به دو دوسته سئو داخلی و سئو خارجی دسته بندی نمود.اجرای دقیق این تکنیک ها و رعایت نکات مربوط به آن ها تا حد زیادی می تواند باعث افزایش رتبه سایت شما شود.خدمات سئو سایت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و این تکنینک ها جزئی از مسیر افزایش سئو سایت می باشد.

سئو داخلی (on-page seo)

سئو داخلی (on-page seo)

سئو داخلی به اقداماتی گفته می شود که با استفاده از بهینه سازی در داخل سایت باعث افزایش ترافیک و رتبه سایت در موتورهای جستجو می شود. On site seo همان بهینه سازی محتوا و کدها،درج متاتگ ها ، درج محصولات و مقالات و لینک سازی درون سایت می باشد.

سئو خارجی (off-page)

سئو خارجی (off-page)

سئو خارجی بر روی کارها و فعالیت هایی که در خارج از وب سایت شما انجام می شود مربوط می باشد. در حقیقت Seo off page به تکنیک هایی که بیرون از سایت برای بهینه سازی سایت انجام می شود می پردازد. این بخش از سئو نسبت به سئو داخلی قدرت بیشتری دارد.

مزایای سئو و بهینه سازی وب سایت

حضور در صفحه اول گوگل و دیده شدن در نتایج جستجوی کاربران آرزوی بسیاری از صاحبان کسب و کار است. ولی هر سایتی لیاقت حضور در صفحه اول گوگل را ندارد. سایت شما، باید در مسیر درست رشد کند. در یکسال گذشته، گوگل بیش از ۲۰۰ تغییر کوچک و بزرگ در الگوریتم‌های جستجوی خود اعمال کرده است. برای رسیدن به رتبه های بالای گوگل می‌بایست سایت و محتوای شما بهینه ‌سازی شود. در واقع طراحی سایت به تنهایی هیچ فایده ای ندارد و باید قوانین و تکنیک های سئو در سایت رعایت شود تا به هدف نهایی طراحی سایت برای کسب و کارتان، که همان جذب مشتری و برندسازی است برسید.

افزایش اعتبار کسب و کارتان

افزایش اعتبار کسب و کارتان

مردم همواره به گوگل اعتماد دارند و در طول روز شاید بارها از آن استفاده کنند تا آنچه را که به دنبال آن هستند، پیدا کنند. با کسب رتبه ی بالا در گوگل و دیگر موتورهای جستجو در بین مخاطبین خود اعتبار و اعتماد کسب خواهید کرد و این یعنی شناخت بیشتر برند و کسب و کار شما.

افزایش فروش و درآمد

افزایش فروش و درآمد

این ماجرا چیزی است که در کارهای روزمره متوجه آن می شوید. می بینید که خریداران به فروشگاه آنلاین شما می آیند و سفارشات خود را ارسال می کنند. این افزایش ها به دلیل بالا رفتن رتبه شما در نتایج جستجو اتفاق می افتد.اگر یک محصول قابل اعتماد برای مشتری داشته باشید، سئو می تواند منجر به افزایش فروش شود.

برند سازی و تبلیغات با کمترین هزینه

برند سازی و تبلیغات با کمترین هزینه

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به مراتب ارزانتر از انجام تبلیغات و روش های مختلف بازاریابی برای جذب مشتری است. تنها هزینه ی موجود مربوط است به بکارگیری یک شرکت معتبری که در زمینه ی طراحی و سئوی سایت فعالیت کند.اگر رتبه خوبی در گوگل داشته باشید نیازی به تبلیغات ندارید.

نکاتی که درباره سئو سایت باید بدانید.

در واقع سئو سایت به مجموعه فعالیت هایی است که در طراحی سایت، تعیین استراتژی و ساختار لینک ها و تولید محتوا انجام می دهیم تا سایت رتبه بهتری در موتورهای جستجوی کسب کند.برای اغاز راه و شروع سئو ممکن است با ابهاماتی مواجه شوید.در ادامه با ما همراه باشید تا توضیحی مختصر درباره بعضی نکات کلیدی خدمتتان ارائه دهیم. 

سئو یا گوگل ادوردز

سئو یا گوگل ادوردز

سئو یک راه تبلیغاتی همیشگی برای سایت شماست. اما تبلیغات در گوگل ادوردز یک کمپین دیجیتال مارکتینگ یا یک کمپین تبلیغاتی به ‌ازای پرداخت پول است .که از طریق آن سایت شما در نتایج ابتدایی گوگل نمایش می یابد و با اتمام هزینه شما از نتایج حذف می شوید.

سئو تضمینی

سئو تضمینی

در سئو تضمینی به شما این قول داده می شود که سایت شما در نتایج صفحه اول گوگل قرار گیرد. اما باید بدانید در مبحث سئو هیچ تضمینی وجود ندارد و حتی طبق مصوبات گوگل ضمانت برای سئو غیر قانونی می باشد. یک متخصص واقعی از عبارت "سئو تضمینی" برای جذب مشتری استفاده نمی کند.

تعرفه سئو سایت

تعرفه سئو سایت

تعرفه سئو یا هزینه بهینه سازی سایت به عوامل زیادی بستگی دارد.تعداد کلمه کلیدی و میزان رقابت در آن،وضعیت و بهینه سازی سایت، تولید محتوا ، رپورتاژ آگهی و بک لینک سازی از عوامل مهم در هزینه نهایی سئو می باشند.براورد قیمت نهایی سئو در هر سایت با سایت دیگر متفاوت است.

مراحل بهینه سازی سایت

۹۰ درصد کاربران در صفحات مجازی، هرگز بیشتر از صفحه اول گوگل را جستجو نمی‌کنند. یعنی اگر سایت شما در صفحه اول نتایج گوگل دیده شد، یک گام جلوتر از رقیبان خود خواهید بود.سئو یک کار زمان بر است و شما در این مراحل باید صبور باشید و منتظر نتایج مثبت.مراحل آغازین سئو عبارتند از: