هزینه طراحی سایت شخصی

انتخاب و خرید دامنه

نام دامنه, که گاهی از آن به عنوان آدرس سایت هم یاد می شود, اولین موردی می باشد که برای طراحی وب سایت شخصی می بایست به آن توجه نمایید. انتخاب نام دامنه مناسب تاثیر بسیاری در رنکینگ سایت در موتورهای جستجو خواهد داشت . در سایت های شخصی معمولا نام دامنه همان نام افراد در نظر گرفته می شود.شرکت های بسیاری برای ثبت دامنه وجود دارند که شما می توانید ازطریق آن ها متناسب با نیازتان دامنه مورد نظر خود را خریداری نمایید.

انتخاب و خرید دامنه

خرید هاست برای طراحی وب سایت شخصی

هاست، به معنای میزبان است که به بخشی از سرور گفته می‌شود. یک سرور می‌تواند به چندین قسمت تقسیم شود (تقسیم‌بندی مجازی) که به هر قسمت آن، هاست گفته می‌شود. یعنی هر بخش از این سرور به عنوان یک هاست از یک وب‌سایت میزبانی می‌کند.برای داشتن یک وب سایت شخصی باید یک فضایی را برای آن در بستر اینترنت تهیه نمایید.میزان فضای هاست به دیتایی که قرار است در سایت قرار دهید بستگی دارد.

 

خرید هاست برای طراحی وب سایت شخصی

طراحی سایت

طراحی سایت شخصی می تواند به شما کمک کند تا بتوانید خودتان را به بهترین شکل ممکن به دیگران بشناسانید و اطلاعات زیادی از خودتان در اختیار دیگران قرار دهید. طراحی سایت یکی از مهم ترین و اصلی ترین مراحل این کار است.با یک طراحی اصولی و حرفه ای می توانید بازدید کننده های زیادی را به سایت خود بکشانید و بدین ترتیب به هدف نهایی خود خواهید رسید.به شما پیشنهاد می کنیم برای طراحی وب سایت شخصی با شرکت طراحی سایت پلن سایت تماس بگیرید.

طراحی سایت

پشتیبانی سایت و دیتا گذاری

بعد از طراحی سایت شخصی مهم ترین مساله قرار دادن اطلاعات، عکس ها و یا محصولات شماست.البته پشتیبانی سایت شامل دو بخش، پشتیبانی فنی و پشتیبانی محتوایی است. اعمالی که برای محافظت و بقای سایت انجام می شوند نیز، شامل پشتیبانی سایت می باشد. وظایف تیم پشتیبانی وب سایت برای هر نوع سایتی متفاوت و الزامی است. خوب است بدانید که، امروزه اهمیت پشتیبانی سایت، بسیار بیشتر از طراحی سایت است.

پشتیبانی سایت و دیتا گذاری

سئو سایت

داشتن سایتی که کسی نتواند آن را بیابد اصلا جالب نیست.سئو (بهینه سازی سایت) می بایست در طراحی سایت لحاظ گردد. نام دامنه و محتوای سایت در نمایش آن در موتورهای جستجو تاثیر دارد. بهتر است برای پیاده سازی سایت خود از یک متخصص سئو کمک بگیرید. ممکن است غفلت از این مرحله تمامی زحمات شما را در پیاده سازی سایت بر باد دهد. پلن سایت قادر شما را تا انتهای راه و رسیدن به بازدید کننده یاری نماید.

سئو سایت

نکات مهم برای طراحی سایت شخصی

برای داشتن یک وب سایت شخصی ابتدا باید هدف خود را مشخص کنید و بدانید که با طراحی وب سایت قرار است چه پیشرفت هایی در کار و زندگی شخصی تان داشته باشید.در ادامه با ما همراه باشید، تا شما را در این زمینه راهنمایی کنیم:

کاربردهای وب سایت شخصی

کاربردهای وب سایت شخصی

برای معرفی فعالیت ها ، آثار شخصی و سلیق شما به دیگران. مناسب برای هنرمندان، عکاس ها، نویسندگان و افراد معروف برای معرفی دقیق خود. مورد استفاده برای اساتید دانشگاه، محققان با قابلیت های ویژه برای نمایش برجسته رزومه

ویژگی های یک سایت شخصی

ویژگی های یک سایت شخصی

امکان انتخاب قالب گرافیکی تک صفحه با نمایش قسمت های مختلف در زیر هم با اسکرول عمودی.امکان انتخاب قالب گرافیکی خلاق.نمایش مناسب بر روی موبایل،تبلت و دسکتاپ. طراحی خاص و منحصر به فرد متناسب با سلیقه کارفرما

امکانات وب سایت شخصی

امکانات وب سایت شخصی

طراحی شده طبق سلیقه شما.امکان افزودن صفحات، ویرایش صفحات فعلی یا حذف آن.دارای ویرایشگر کامل فارسی و انگلیسی.امکان ایجاد دسته بندی برای نمونه کار ها ، امکان افزودن بخش نظر خواهی،قابلیت اتصال به شبکه های مجازی و....

هزینه طراحی سایت شخصی

یکی از تفاوت هایی که طراحی سایت اختصاصی شخصی با سایر سایت های شرکتی، فروشگاهی و تجاری دارند قیمت و هزینه بسیار پایین آن ها است. سایت های شخصی در عین حال که هزینه بسیار پایینی دارند امکانات زیادی نیز در اختیار ما قرار میدهند. اما به طور کلی هزینه و قیمت تمام شده، برای طراحی یک سایت شخصی به امکانات و نوع طراحی آن نیز بستگی دارد.

طراحی سایت شخصی حرفه ای ترین راه برای ایجاد برند شخصی است. حضور فعال شما در شبکه های اجتماعی نمی‌تواند جایگزین تاثیری که یک وب سایت بر وجهه حرفه ای شما می‌گذارد باشد.