طراحی سایت شرکتی در کرج با قیمت مناسب + نمونه کار اختصاصی

چرا باید طراحی سایت شرکتی را به متخصص آن بسپارید؟

صرفه جویی در وقت

صرفه جویی در وقت

شاید فکر کنید طراحی سایت کاری راحت بوده و در مدت زمان کوتاهی می‌توانید زیر و بم آن را یاد بگیرید. اما باید بدانید ساخت یک وبسایت ترفندهایی دارد که نیاز به مهارت و تجربه کافی دارد و یادگیری آن به زمان زیادی نیاز دارد.

طراحی زیبا و کاربردی

طراحی زیبا و کاربردی

در صورتی که ساخت سایت شرکتی را به یک طراح سایت بسپارید، سایتی با طراحی زیبا و خدمات پشتیبانی بهتر دریافت خواهید کرد، که این امر در بهینه سازی سایت شما و بالا رفتن رتبه آن کمک زیادی می‌کند.

پشتیبانی سایت شرکتی شامل چه مواردی می‌شود؟

تولید محتوا در کرج

تولید محتوا در کرج

تولید محتوا از مهم‌ترین عوامل در بالا رفتن رتبه سایت محسوب می‌ود و این نکته را هر فردی که کمی با طراحی سایت آشنا باشد، می‌داند. با این حال عده‌ای به کیفیت محتوای سایت اهمیت نمی‌دهند. برای کسب رتبه‌های عالی در گوگل بهتر است وظیفه تولید محتوا را به پشتیبان سایت خود بسپارید.

سئو سایت در کرج

سئو سایت در کرج

سئو برای بازاریابی امروز یک نیاز اساسی به شمار می‌رود. بهینه سازی اصولی سایت، شما را وارد یک رقابت مثبت با رقیبان قدر می‌کند و این امر موجب افزایش بازدید و به دنبال آن افزایش مشتریان شرکت می‌شود. به عبارتی ساده‌تر پیاده سازی سئو موجب بالا رفتن رتبه سایت شما در گوگل می‌شود.

طراحی سایت شرکتی در کرج چه امکاناتی دارد؟

طراحی سایت شرکتی در کرج امکانات منحصر به فردی دارد و این امکان را برای شما فراهم می‌کند که با رقیبان خود وارد رقابت مثبتی شوید. برخی از این امکانات عبارت‌اند از:

مراحل طراحی سایت شرکتی در کرج

هدف از طراحی سایت شرکتی در کرج چیست؟

هدف از ساخت یک وبسایت شرکتی معرفی شرکت و نمایش نمونه کارها و خدمات آن است. به دلیل استفاده زیاد افراد از اینترنت و موتورهای جستجو، این کار اهمیت زیادی دارد و باعث می‌شود شرکت شما با شرکت‌های قوی و معروف، وارد رقابت شود. 

طراحی سایت شرکتی چه مزایایی دارد؟

جذب مشتری و رقابت با رقبا

مهم‌ترین مزیت داشتن یک وبسایت شرکتی جذب و افزایش مشتری است. بسیاری از افراد قبل از خرید به انترنت مراجعه و محصول مورد نظر خود را در موتورهای جستجو سرچ می‌کنند تا اطلاعات دقیقی از آن کسب و در صورت تمایل خریداری کنند. این کاربران در صورتی که وارد سایت شما شوند، ممکن است تبدیل به مشتری شوند. 

تبلیغات و برند سازی

با طراحی سایت شرکتی در کرج می‌توانید به راحتی شرکت خود را تبلیغ کنید. هزینه تبلیغات بنری، بیلبوردی و تلویزیونی بسیار زیاد است و این احتمال هم وجود دارد که سرمایه شما برنگردد، اما وبسایت شرکتی با هزینه کمی که دارد امکان تبلیغ شرکت را فراهم می‌آورد.

دسترسی 24 ساعته

مسلما این امکان وجود ندارد که به صورت شبانه روزی در شرکت حضور داشته باشید و پاسخگوی مشتریانتان باشید. اما با ساخت سایت شرکتی در کرج تنها با همراه داشتن یک لپ تاپ یا موبایل می‌توانید به راحتی به سایت خود دسترسی داشته باشید و پاسخگوی نیازهای کاربران باشید. 

طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو

امروزه بیشتر کارهای اینترنتی از طریق تلفن همراه انجام می‌شود. پس همخوانی نمایش وبسایت‌ها روی دستگاه‌های تلفن همراه ضرورت دارد. برای این کار راهکاری وجود دارد به نام طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنشگرا، که به معنی انطباق تصاویر سایت روی این دستگاه‌هاست. 

هزینه طراحی سایت شرکتی در کرج چقدر است؟

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که هزینه طراحی سایت در کرج بسیار بالاست و صرفه اقتصادی ندارد. در حالی که باید عرض کنیم ساخت سایت نه تنها قیمت‌های مختلفی دارد، بلکه در صورتی که پشتیبانی سایت به درستی صورت بگیرد، منجر به چند برابر شدن درآمد شما خواهد شد. هزینه طراحی سایت در کرج به نوع سایت (شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، پزشکی و ...) و امکانات آن بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان شرکت طراحی سایت پلن سایت در کرج تماس بگیرید.