هزینه طراحی سایت مدرسه

سامانه مدیر اصلی

درپنل کاربری مدیر مدرسه که مدیر اصلی سایت نیز می باشد به بخش های مدیریتی متعددی دسترسی خواهد داشت: مدیریت کلاس ها ، مدیریت دانش آموزان ، مدیریت معلمان ، مدیریت دروس ، مدیریت درس معلم ، مدیریت برنامه هفتگی و امتحانات ، مدیریت نمرات ، مدیریت حضور و غیاب ،مدیریت آزمون آنلاین ،بخش ارتباط با دانش آموزان، معلمان و والدین ، مدیریت سامانه پیام کوتاه (SMS) ، مشاهده لیست پرداخت های آنلاین و...

سامانه مدیر اصلی

سامانه معلمان

هر معلم با کد کاربری و رمز عبور خود وارد بخش مدیریت  سایت می شود که در آنجا می تواند به برنامه هفتگی خود در مدرسه ، برنامه کلاس ها ، بخش ارتباط با اولیا و دانش آموزان و مدیریت ، بخش فایل های کلاس ، حضور و غیاب ، نمرات ، آزمون آنلاین ، بخش تکالیف و سایر برنامه های کلاس مربوط خود دسترسی داشته باشد.
 

سامانه معلمان

پنل کاربری دانش جو

درسایت های طراحی شده توسط پلن سایت هر دانش آموز می تواند با کد دانش آموزش و رمز عبور مخصوص خود به قسمت های زیر دسترسی داشته باشد : برنامه هفتگی ، امتحانات و تکالیف ، حضور و غیاب و موارد انضباطی ، بخش فایل ها و جزوات درسی ، آزمون های آنلاین ، مشاهده ی نمرات ، بخش پروفایل و ارتباط با سایر دانش آموزان کلاس ، معلمان و مدیریت مدرسه.

این موارد با توجه به نیازها و خواسته های شما برای طراحی سایت مدرسه قابل تغییر است.
 

پنل کاربری دانش جو

سامانه والدین یا اولیا

در این قسمت اولیای هر دانش آموز با کد کاربری و رمز عبور مخصوص خود که از قبل برای آن  ها تعریف شده است،می توانند از وضعیت حضور و غیاب و موارد انضباطی به صورت روزانه و همچنین ، نمرات ، تکالیف و برنامه امتحانات دانش آموز خود خبر داشته باشند و همچنین می توانند با معلمان و مدیریت مدرسه ارتباط مستقیم داشته باشد.
 

سامانه والدین یا اولیا

هدف از انجام طراحی سایت برای مدرسه

همان طور که گفته شد طراحی سایت برای مدارس از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به پیشرفت درسی دانش آموزان و سطح کیفی مدرسه کمک خواهد کرد.حال به بررسی تعدادی از نکات که اهمیت طراحی سایت مدرسه را بیان می کند می پردازیم.

افزایش تعامل بین اولیاء و مدرسه

افزایش تعامل بین اولیاء و مدرسه

از آنجایی که امروزه بسیاری از تعاملات از طریق فضای اینترنت انجام می شود با طراحی سایت مدرسه می توانید ارتباط قوی تری را بین مدرسه و والدین ایجاد کنید.به راحتی گزاش عملکرد دانش آموز و فعالیت های مدرسه را به اطلاع والدین برسانید.

برگزاری کلاس های آنلاین

برگزاری کلاس های آنلاین

یکی از مهم ترین مشخصات و امکانات یک سایت آموزشی و طراحی شده برای مدارس، امکان برگزاری دوره های آنلاین می باشد.در سایت های طراحی شده توسط پلن سایت به راحتی میتوانید کلاس های آنلاین را برگزار کنید و از رفت و آمدهای بی مورد جلوگیری به عمل آورید.همچنین امکان ضبط این فیلم ها و مرور مجدد آن هم امکان پذیر خواهد بود.

کتابخانه مجازی

کتابخانه مجازی

یکی از مهم ترین ویژگی های یک سایت خوب برای مدارس،برخورداری از منابع متعدد آموزشی می باشد. این منابع می تواند به صورت کتاب های الکترونیک و یا فیلم باشد. دانش آموز با مراجعه به سایت به راحتی به این منابع دسترسی خواهد داشت.این امر به افزایش سطح علمی دانش آموزان کمک بسیاری خواهد کرد.در هر ساعت از شبانه روز به صورت رایگان میتوانند به این کتابخانه آنلاین مراجعه نمایند.

سئو سایت

سئو سایت

امکانات اختصاصی مدرسه می تواند شامل آزمایشگاه ، اردوگاه و ورزشگاه باشد، محتوای تصویری و ویدئویی از این مجموعه ها از مواردی است که داخل وب سایت مدرسه هوشمند قرار داده می شود.معرفی کادر آموزشی مجرب ، دانش آموزان نخبه به عنوان افتخارات مجموعه آموزشی و محتوایی ارزشمند کمک به برندسازی مدرسه می نماید.

معرفی کادر آموزشی

معرفی کادر آموزشی

عمده افتخار هر مدرسه در معلمان و آموزگاران مدرسه است. بسیاری از والدین تمایل دارند با معلم های مدرسه و دبیران که قرار است کار تربیت فرزند خود را به اون بسپارند آشنا شوند.می توان رزومه ای کامل از افرادی که در مدرسه یا دبیرستان خدمت می کنند را در سایت قرار دهید تا اولیا با آن ها آشنایی کامل پیدا کنند.

مدیریت آنلاین امور

مدیریت آنلاین امور

با توجه به اینکه مدرسه نقش مهمی در توانایی علمی و رشد شخصیتی فرد دارند, تحصیل در مدرسه‌ای مناسب و متناسب با استعدادهای فرد، همواره یکی از دغدغه‌های اصلی والدین است. با طراحی وب سایت مدرسه, اطلاعات لازم و مفید از مدرسه و یا دبیرستان به آسانی در اختیار والدین و دانش آموزان قرار می‌گیرد.

ویژگی ها و امکانات طراحی سایت مدارس

طراحی سایت مدارس به منظور افزایش سطح علمی دانش آموزان و  بهبود عملکرد مدرسه صورت می پذیرد. از اهداف و امکانات طراحی وب سایت مدرسه می توان به موارد زیر اشاره داشت: