هزینه طراحی سایت مدرسه

سامانه مدیر اصلی

درپنل کاربری مدیر مدرسه که مدیر اصلی سایت نیز می باشد به بخش های مدیریتی متعددی دسترسی خواهد داشت: مدیریت کلاس ها، مدیریت دانش آموزان، مدیریت معلمان، مدیریت دروس، مدیریت درس معلم، مدیریت برنامه هفتگی و امتحانات، مدیریت نمرات، مدیریت حضور و غیاب، مدیریت آزمون آنلاین، بخش ارتباط با دانش آموزان، معلمان و والدین، مدیریت سامانه پیام کوتاه (SMS)، مشاهده لیست پرداخت های آنلاین و ... .

سامانه مدیر اصلی

سامانه معلمان

هر معلم با کد کاربری و رمز عبور خود وارد بخش مدیریت سایت می شود که در آنجا می تواند به برنامه هفتگی خود در مدرسه، برنامه کلاس ها، بخش ارتباط با اولیا و دانش آموزان و مدیریت، بخش فایل های کلاس، حضور و غیاب، نمرات، آزمون آنلاین، بخش تکالیف و سایر برنامه های کلاس مربوط خود دسترسی داشته باشد.
 

سامانه معلمان

پنل کاربری دانش جو

در سایت های طراحی شده توسط پلن سایت هر دانش آموز می تواند با کد دانش آموزی و رمز عبور مخصوص خود به قسمت های زیر دسترسی داشته باشد: برنامه هفتگی، امتحانات و تکالیف، حضور و غیاب و موارد انضباطی، بخش فایل ها و جزوات درسی، آزمون های آنلاین، مشاهده ی نمرات، بخش پروفایل و ارتباط با سایر دانش آموزان کلاس، معلمان و مدیریت مدرسه.

این موارد با توجه به نیازها و خواسته های شما برای طراحی سایت مدرسه قابل تغییر است.
 

پنل کاربری دانش جو

سامانه والدین یا اولیاء

در این قسمت اولیای هر دانش آموز با کد کاربری و رمز عبور مخصوص خود که از قبل برای آن ها تعریف شده است، می توانند از وضعیت حضور و غیاب و موارد انضباطی به صورت روزانه، نمرات، تکالیف و برنامه امتحانات دانش آموز خود خبر داشته باشند. همچنین می توانند با معلمان و مدیریت مدرسه ارتباط مستقیم داشته باشند.
 

سامانه والدین یا اولیاء

هدف از طراحی سایت مدارس

همان طور که گفته شد طراحی سایت برای مدارس از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به پیشرفت درسی دانش آموزان و سطح کیفی مدرسه کمک خواهد کرد.حال به بررسی تعدادی از نکات که اهمیت طراحی سایت مدرسه را بیان می کند می پردازیم.

تعامل اولیاء و مدرسه

تعامل اولیاء و مدرسه

از آنجایی که امروزه بسیاری از تعاملات از طریق فضای اینترنت انجام می شود با طراحی سایت مدرسه می توانید ارتباط قوی تری را بین مدرسه و والدین ایجاد کنید و به راحتی گزارش عملکرد دانش آموز و فعالیت های مدرسه را به اطلاع والدین برسانید. والدین نیز می‌توانند از نحوه تدریس معلمان باخبر شوند.

برگزاری کلاس های آنلاین

برگزاری کلاس های آنلاین

یکی از مهم ترین مشخصات و امکانات یک سایت آموزشی و طراحی شده برای مدارس، امکان برگزاری دوره های آنلاین می باشد.در سایت های طراحی شده توسط پلن سایت به راحتی میتوانید کلاس های آنلاین را برگزار کنید و از رفت و آمدهای بی مورد جلوگیری به عمل آورید. امکان ضبط فیلم‌ها و صداها هم وجود دارد.

کتابخانه مجازی

کتابخانه مجازی

یکی از مهم ترین ویژگی های یک سایت خوب برای مدارس، برخورداری از منابع متعدد آموزشی می باشد. این منابع می تواند به صورت کتاب های الکترونیک یا فیلم باشد. دانش آموز با مراجعه به سایت به راحتی به این منابع دسترسی خواهد داشت. این امر به افزایش سطح علمی دانش آموزان کمک بسیاری خواهد کرد.

سئو سایت

سئو سایت

امکانات اختصاصی مدرسه می تواند شامل آزمایشگاه، اردوگاه و ورزشگاه باشد. محتوای تصویری و ویدئویی از این مجموعه ها از مواردی است که داخل وب سایت مدرسه هوشمند قرار داده می شود. معرفی کادر آموزشی مجرب، دانش آموزان نخبه به عنوان افتخارات مجموعه آموزشی و محتوایی ارزشمند کمک به برند سازی مدرسه می نماید.

معرفی کادر آموزشی

معرفی کادر آموزشی

عمده افتخار هر مدرسه، معلمان و آموزگاران مدرسه است. بسیاری از والدین تمایل دارند با معلم های مدرسه و دبیران که قرار است کار تربیت فرزند خود را به آن‌ها بسپارند آشنا شوند. می توانید رزومه ای کامل از افرادی که در مدرسه یا دبیرستان خدمت می کنند را در سایت قرار دهید تا اولیاء با آن ها آشنایی کامل پیدا کنند.

مدیریت آنلاین امور

مدیریت آنلاین امور

با توجه به اینکه مدرسه نقش مهمی در توانایی علمی و رشد شخصیتی فرد دارد، تحصیل در مدرسه‌ای مناسب و متناسب با استعدادهای فرد، همواره یکی از دغدغه‌های اصلی والدین است. با طراحی وب سایت مدرسه، اطلاعات لازم و مفید از مدرسه یا دبیرستان به آسانی در اختیار والدین و دانش آموزان قرار می‌گیرد.

ویژگی ها و امکانات طراحی سایت مدارس

طراحی سایت مدارس به منظور افزایش سطح علمی دانش آموزان و  بهبود عملکرد مدرسه صورت می پذیرد. از اهداف و امکانات طراحی وب سایت مدرسه می توان به موارد زیر اشاره داشت: