پشتیبانی سایت با قیمت عالی

منظور از پشتیبانی سایت چیست؟

فرض کنید که یک وبسایت اینترنتی دارید که دارای درگاه پرداخت است. پس از مدتی مشکلی در امنیت سایت شما ایجاد می‌شود و اطلاعات کاربران شما لو می‌رود. با رخ دادن این مشکل دیگر کاربران به سایت شما اعتماد نمی‌کنند. پشتیبانی سایت احتمال رخ دادن این اتفاقات را شناسایی می‌کند و در صورت بروز مشکل آن‌ها را رفع می‌کند. در حقیقت پشتیبانی سایت از مهمترین اقدامات پس از طراحی وبسایت است.

پشتیبانی سایت و پشتیبانی آنلاین چه تفاوتی با هم دارند؟

پشتیبانی آنلاین به معنی برطرف کردن ابهامات و مشکلات شما در رابطه با سایت است، در حالی که پشتیبانی سایت به معنی ارائه برخی خدمات جهت بالا بردن سایت و افزایش بازدید آن توسط کاربران است. 

پشتیبانی سایت چه اهمیتی دارد؟

اگر سایتی را طراحی کنید و برای بالا بردن یا حفظ کیفیت آن اقدامی نکنید، بدون شک بعد از مدتی به رتبه‌های پایین گوگل سقوط می‌کند، زیرا رقیبان شما بیکار ننشسته‌اند و با بهینه سازی سایت خود سعی بر کنار زدن رقیبانی چون شما دارند. در واقع سایت بدون پشتیبانی ارزشی ندارد و برای شما پولساز نمی‌شود. 

پشتیبانی سایت را به چه افرادی می‌توان سپرد؟

شرکت‌های طراحی سایتی که نمونه کارهای قوی در زمینه کسب و کار شما داشته باشند، می‌توانند گزینه خوبی برای پشتیبانی سایت شما باشند. پلن سایت یکی از شرکت‌هایی است که در حوزه طراحی و پشتیبانی انواع وبسایت در کرج فعالیت دارد و صاحب نمونه کارهای قوی زیادی می‌باشد. 

هزینه پشتیبانی سایت چگونه محاسبه می‌شود؟

اگرچه پشتیبانی سایت هزینه‌هایی را دربرمی‌گیرد، اما مطمئن باشید ضررهایی که به دلیل عدم پشتیبانی به سایت شما وارد می‌شود، بیشتر از هزینه‌ای است که برای پشتیبانی سایت خود می‌کنید. قیمت پشتیبانی سایت به عواملی مانند نوع سایت، مدت زمان پشتیبانی، مدت زمان پاسخگویی و تغییراتی که در سایت ایجاد می‌شود، بستگی دارد. 

پشتیبانی سایت شامل چه مواردی می‌شود؟

پس از طراحی سایت و تحویل آن به مشتری خدمات پشتیبانی سایت آغاز می‌شود. این خدمات شامل موارد زیر می‌شود:

سئو سایت

سئو سایت

سئو برای بازاریابی آنلاین یک نیاز همیشگی است. هر وبسایتی که طراحی می‌شود، لازم است که به خوبی دیده شود تا موجب جذب مشتری و درنهایت درآمدزایی شود. اهمیت سئو در این است که با اعمال اقدامات صحیح موجب بالا رفتن رتبه سایت در نتایج جستجو می‌شود.

تولید محتوا

تولید محتوا

محتوا از قوی‌ترین نشانه‌ها برای رتبه‌بندی سایت در گوگل است. با وجود اهمیت تولید محتوا، عده‌ای هنوز فکر می‌کنند می‌توانند با انتشار محتواهای کوتاه و بی کیفیت، سایت خود را بهینه و قدرتمند کنند، اما برای کسب رتبه در موتورهای جستجو محتوای مفید و عالی نیاز است.

پشتیبانی سایت چه مزایایی دارد؟

مزایای پشتیبانی سایت شامل موارد زیادی می‌شود. مواردی از آن عبارت‌اند از: