8 تا از بهترین سایتهای جهان از نظر طراحی

بهترین سایتهای جهان از نظر طراحی

<p>طراحی سایت شامل تمامی موارد یک سایت و عملکرد کلی وبسایت میشود. در حقیقت طراحی سایت فرایند برنامه ریزی میباشد که در صورتی که هوشمندانه انجام شود، منجر به بهبود سئو سایت و افزایش مخاطب میشود.&nbsp;</p>

پلن سایت
پلن سایت

طراحی سایت در جذب مخاطب و افزایش مشتری تاثیر شگفت انگیزی دارد و به همین دلیل برای صاحبان کسب و کارها از اهمیت زیادی برخوردار است. بدون جذابیتهای ظاهری نمیتوان انتظار داشت مخاطب با برند و هویت و همچنین سایت شما ارتباط برقرار کند و احساس خوبی از حضور در سایت شما داشته باشد. برای آن که بیشتر با جذابیتهای ظاهری وبسایت آشنا شوید، مواردی از بهترین سایتهای جهان از نظر طراحی را در این مقاله بررسی میکنیم. با ما همراه باشید.

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت شامل تمامی موارد یک سایت و عملکرد کلی وبسایت میشود. در حقیقت طراحی سایت فرایند برنامه ریزی میباشد که در صورتی که هوشمندانه انجام شود، منجر به بهبود سئو سایت و افزایش مخاطب میشود. 

بهترین سایتهای جهان از نظر طراحی

بهترین سایتهای جهان از نظر طراحی

Mikiya Kobayashi

یکی از بهترین سایتهای جهان که دسترسی به آن بسیار راحت و گشت و گذار در آن بسیار لذت بخش است سایت Mikiya میباشد. این وبسایت در زمینه فروش انواع محصولات منزل فعالیت میکند و یک شرکت ژاپنی میباشد که پس از مدتی از طراحی سایت به زبان بین المللی نیز ترجمه شد تا کاربران بین المللی نیز بتوانند از آن استفاده کنند. در این وبسایت انواع وسایل منزل را در تصاویر تمیز و مرتب و با کیفیت مشاهده میکنید که تجربه کاربری بی نظیری به مخاطب هدیه میدهد.

Mercedes-benz.com

یکی از بهترین و زیباترین سایتهای جهان که چشم هر بیننده ای را خیره میکند و برای مدت زمانی ذهن کاربر را از دنیای اطراف دور میکند، سایت مرسدس بنز میباشد. در این سایت شما میتوانید با تمام ماشینهای این شرکت معتبر آشنا شوید و خودروهای زیبای آن را مشاهده کنید.

wozber.com

در این سایت کاربران با پرداخت مبلغ مختصری میتوانند رزومه کاری برای خود تهیه کنند. این سایت بسیار تمیز، مرتب و ساده است و از تصاویر سه بعدی بهره گرفته است. سرعت لود بالای صفحه، تصاویر بسیار با کیفیت و منحصر به فرد و سادگی و در دسترس بودن صفحات مختلف سایت از عواملی است که این سایت را به یکی از بهترین سایتهای جهان از نظر طراحی تبدیل کرده است.

amazon.com

یکی دیگر از برترین وبسایتهای جهان از نظر طراحی، سایت آمازون میباشد. این سایت یک سایت فروشگاهی معتبر جهانی است که انواع لوازم برقی، لوازم ورزشی، لباس و ... را به فروش میرساند. دسته بندی های آمازون بسیار مرتب میباشد و کاربران به راحتی و در سریعترین زمان ممکن به اطلاعات و محصول مورد نظر خود میرسند.

apple.com

سایت اپل از معروفترین و پربازدیدترین سایتهای جهانی میباشد. طراحی زیبا و منحصر به فرد، تصاویر با کیفیت و خاص، سرعت بالا و استفاده از انیمیشنهای گرافیکی همگی از عوامل محبوبیت این سایت میباشد. این سایت به طور کامل به توضیح ویژگیهای هر محصول میپردازد.

toggl.com

این سایت یکی از زیباترین سایتهای شرکتی میباشد که طراحی گرافیکی منحصر به فرد و استفاده از رنگهای گرم و جذاب به محبوبیت آن افزوده است. قالب این سایت از بهترین قالبها برای یک سایت شرکتی میباشد.

برترین سایتهای جهان از نظر طراحی

wovenmagazine.com

یکی دیگر از بهترین سایتهای جهان از نظر طراحی است و همانطور که از نامش پیداست یک مجله میباشد. طراحی ساده و مرتب این سایت حس خوبی به بازدیدکنندگان میدهد و آنها را ترغیب میکند در سایت بمانند و مطالب آن را مطالعه نمایند. طراحی تمیز این سایت به هیچ وجه مخاطب را دلزده نمیکند. 

heartoftravel.org

این وبسایت متعلق به یک شرکت هواپیمایی است و سعی دارد با کاربران تعامل خوبی برقرار کند. نکته جالب و خلاقانه در این سایت این است که مسافران میتوانند عکسهای خود را در هنگام سفر ثبت کنند. این کار به مشتریان حس خوبی میدهد و آنها را به سایت شما وفادار میسازد. 

دیدگاه پایانی

بهترین سایتهای جهان از نظر طراحی را بررسی کردیم. با توجه به این سایتها متوجه میشوید چه عواملی بر زیبایی و طراحی سایت اثر مثبتی میگذارد. این عوامل میتواند شامل دسته بندیهای مرتب، دسترسی راحت به صفحات و محصولات مختلف سایت، تمیزی سایت و خلوتی آن، انتخاب رنگهای متناسب و استفاده از عکسهای مرتبط و با کیفیت که موجب تعامل بیشتر کاربر با سایت میشود، باشد.

در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهامی در خصوص طراحی سایت میتوانید با کارشناسان شرکت طراحی سایت پلن سایت تماس بگیرید. پلن سایت از شرکتهای معتبری است که دارای چندین سال سابقه در زمینه طراحی انواع سایت و پشتیبانی و سئو سایت با زبان برنامه نویسی میباشد.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...