طراحی سایت باربری

امکانات سایت باربری طراحی شده توسط پلن سایت

  • اسلایدر تصاویر و آلبوم تصاویر
  • قسمت معرفی مشتریان و پرسش های متداول 
  • کنترل پنل با رابط کاربری آسان
  • معرفی خدمات و بلاگ آموزشی 
  • فرم تماس و صفحه درباره ما 
  • انتشار اخبار و صفحه ساز حرفه ای
امکانات سایت باربری طراحی شده توسط پلن سایت

ویژگی های یک سایت باربری و اتوبار حرفه ای

باید دارای یک سری مولفه ها و کاربری آسان و راحت باشد . تیم ما در طراحی سایت باربری و اتوبار تا به امروز چندین سایت باربری و حمل بار طراحی نموده اند و کاملا به این زمینه شغلی و تبلیغات آن مسلط هستند . یک سایت ایده آل باید دارای سرعت مناسب باشد تا با هر اینترنتی سریعا لود شود و همچنین باید دارای طرحی زیبا و شیک با کاربری آسان باشد تا بازدید کننده بتواند به راحتی به صفحات مختلف دسترسی داشته باشد و با شما تماس بگیرند .

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو

کاربر و بیننده سایت شما، ممکن است با ابزارهای مختلفی مانند موبایل، تبلت، لپ تاپ یا رایانه رومیزی سایت شما را مشاهده کند. اگر طراحی سایت حمل و نقل شما ریسپانسیو یا واکنشگرا باشد، در تمام این نمایشگرها، با هر رزولوشن و اندازه‌ای، به درستی نمایش داده می‌شود.

طراحی زیبا و هدفمند

طراحی زیبا و هدفمند

هر یک از شرکت های حمل ونقل می توانند با طراحی سایتی از نوع طراحی های مدرن و پیشرفته کاربران زیادی را به سایت خود جلب نمایند و هم چنین اطلاعات لازم را در اختیار آنان بگذارند.شما باید در سایت خود به گونه ای مشتریان را به سوی تماس گرفتن با شما راهنمایی و تشویق کنید.

رعایت تمام نکات سئو

رعایت تمام نکات سئو

به طور کلی سئو سایت شامل دو بخش سئو داخلی و سئو خارجی می شود. سئو داخلی شامل مواردی است که طراح سایت باید آن ها را انجام دهد.اول کلمات کلیدی از شما گرفته می شود و پس از آنالیز کلمات و رقیبان شما بهترین شکل ساختار سایت طراحی و پیاده سازی می شود.

هزینه طراحی سایت باربری و اتوبار

ما سعی داریم برای رفع دغدغه های مالی از مشتریان خود و همچنین جذب مشتریان بیشتر کمترین تعرفه ها را برای طراحی سایت باربری و اتوبار تعیین نماییم. قیمت های پایین ما اصلا دلیل بر بی کیفیت بودن سایت های تحویلی نمی باشد؛ بلکه ما با اندیشیدن راهکارهای ویژه و متنوع و حذف واسطه ها قیمت ها را تا حد چشمگیری کاهش داده ایم. همچنین مراحل پرداخت هزینه طراحی سایت باربری آسان و چند مرحله ای می باشد. پس از توافقات اولیه ابتدا 30 درصد مبلغ قرار داد باید پرداخت گردد، پس از آماده شدن طرح اولیه 50 درصد دریافت می گردد و پس از اعمال تغییرات مد نظر شما نیز مابقی مبلغ دریافت می گردد که این پروسه بین بیست روز تا یکماه متغیر می باشد. با پلن سایت نگران هزینه های طراحی و پشتیبانی سایت نباشید؛ زیرا که ما رضایتمندی شما را همواره الویت خود قرار داده ایم.

استفاده از تبلیغات گوگل ادوردز در سایت های باربری

با افزایش چشمگیر همه گیر شدن استفاده از گوگل برای یافتن شرکت های اتوبار و باربری توسط مشتریان، بسیاری از اتوبارهای کوچک و بزرگ که دارای سایت هستند به تبلیغات گوگل ادز یا گوگل ادوردز که بسیار پر بازده و اثر بخش است روی آورده اند. تیم ما با داشتن آشنایی کامل با بهترین راهکارها برای سایت های اتوبار و باربری به بهترین شکل سایت های شما را در گوگل تبلیغ خواهد نمود تا با کمترین هزینه ها بیشتر سود را ببرید. تبلیغات گوگل به این صورت عمل می نماید که به ازای مبلغی که شما پرداخت می کنید و به ازای تعداد کلیکی که بر روی سایت شما می شود که متناسب با بودجه تایین شده شما است، سایتتان را در صفحه اول و لینک های اول تا سوم نمایش خواهد داد، تا زمانی که تعداد کلیک ها به اندازه بودجه شما برسد. تبلیغات گوگلی از بهترین تبلیغات اینترنتی می باشد؛ زیرا که تنها مشتریان به دنبال آن کلید واژه در گوگل هستند و آن را سرچ می کنند.

اما کماکان پیشنهاد ما برای اینکه شما بهترین رتبه را در نتایج گوگل داشته باشید، سئو سایت است.

نمونه کارهای ما در زمینه طراحی سایت باربری

امروزه موسسات زیادی برای حمل و نقل انواع اقسام بارها به اندازه های مختلف وجود دارند. اکنون زمان آن رسیده است تا این موسسات را با تکنولوژی تطبیق داده و ثمره مثبتی از این انطباق بدست آوریم. بدون شک بسیاری از مشکلات امروزه ما بسیار ساده و از طریق همین گوشی های هوشمند یا کامپیوتر های شخصیمان قابل حل است. با گسترش فضای اینترنت و طراحی سایت های گوناگون در زمینه های مختلف شاهد راحت تر شدن بسیاری از امور روزمره خود شده ایم.  طراحی سایت باربری می تواند کمک زیادی به موسسات باربری نماید. طراحی سایت باربری می تواند علاوه بر راحت کردن کار موسسه و مشتریان، اعتبار موسسه حمل و نقل را بالا برده و نامی برای خود در این زمینه دست و پا کند.

باربری تجارت بار جهانیان

باربری تجارت بار جهانیان

باربری و اتوبار امیرکبیر

باربری و اتوبار امیرکبیر

باربری بین المللی فردین تجارت

باربری بین المللی فردین تجارت

باربری تهران بار ترکیه

باربری تهران بار ترکیه

وانت بار تهران

وانت بار تهران